"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 32 418
  • 748
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 846
Момичета, защо никъде не намирам сериите от 2 сезон, за да гледам онлайн? Гледахме до 5 еп имаше ги, а сега изобщо нищо не излиза Sad

Тук до 11ти
https://www.vbox7.com/user:putyat_na_chestta

# 151
  • Мнения: 12 982
Много ти благодаря! Вече гледаме:) Здрава да си🌸

# 152
  • Мнения: 4 868
Силвето Богоеваще има важна роля,аз за 1 път виждам тази актриса

# 153
  • Мнения: 2 701
Всички са много важни в този сериал, но най-важна е Фуча. Подгответе се за Мутри и к**ви. И само Кера блести с морал и пълнени чушки.

# 154
  • Мнения: 81
Силвето Богоеваще има важна роля,аз за 1 път виждам тази актриса

Защото не е актриса ами е художник и е част от екипа...

# 155
# 156
  • Мнения: 81
Силвето Богоеваще има важна роля,аз за 1 път виждам тази актриса

Къв е тоя мерак всеки, който се снима с актьори и айде в сериала...втф.. ходете и вие, голям мерак от клюки

# 157
  • Мнения: 5 846


Донков бекстейдж.

# 158
  • Мнения: 4 868
Силвето Богоеваще има важна роля,аз за 1 път виждам тази актриса

Къв е тоя мерак всеки, който се снима с актьори и айде в сериала...втф.. ходете и вие, голям мерак от клюки

Тази тема е направена с цел всеки да споделя, коментира и информира каквото си поиска. Не може всеки да харесва нещо, само защото е българско

# 159
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
Изгледах няколко епизода те били много 😂 дори прескочих няколко и невидях нищо важно да съм изпуснала. Много драма,насилие и тн. Имах чувството,че гледам ‘Съдби на кръстопът и Скъпи наследници в микс (извинявам се за което) дори не успях да стигна когато Кера и Калоян започват да излизат. Изморих се 😔Началото тръгна добре и после стана доста криииндж. Това си е мое мнение. Има добър замисъл, отново сценаристите го прецакаха. Нямат с какво да ме изненадат, за поред път се разочаровах 💔 Надявам се сезон 2 да е доста по-добре.

# 160
  • Мнения: 5 846
Диана, аз затова започвам на чисто - направо от втори сезон. 😁

# 161
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
С теб съм Кобрети мое второ аз ❤😂

# 162
  • Мнения: 5 846
Да не разфасоват трупове в тоя месокомбинат!? 😮😁

Драма куин.

Последна редакция: вт, 27 юли 2021, 08:35 от Кобрети

# 163
  • Мнения: 774
Напълно в стила на Фучката.Като сложи насилие и екшън смята да замести смисления диалог.Сезон 1е пример.

# 164
  • Мнения: 1 879
Орлин: "Когато размишляваш дали не е твърде късно да избягаш и да не се снимаш повече в тая боза."Thinking

Общи условия

Активация на акаунт