Хотелите във Велинград - 13

  • 74 500
  • 756
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
Ами ще сменим сигурно, а и не сме ходили в Добринище, ходи ми се там. Сега последно на 20-ти отиваме във Велинград, но сме с приятели и те малко имат ограничения, пък и специални претенции, та се съобразяваме с тях.

# 511
  • Мнения: 2 132
Азалия, ние сега бяхме в Добринище /за 2-ри път/ очаровани сме от градчето, живи и здрави ще се върнем и за 3-ти , че и за повече. Банско много ни омръзна. Велинград тотална лудница....в Хисаря повече от 1 нощувка не ми се остава...
Може и на лични, но кое ви очарова в Добринище.По  Коледа бяхме в Банско и минахме само за обяд, разходихме се по две улици и нищо не ни впечатли.Или заради сезона е било?

# 512
  • Мнения: 13 187
Велина няма до отвори това лято. От това, което видях може и другото да не отвори. Но няма да е голяма загуба. Всичко е застроено. Паркинга, пред терасите полянката я няма, там щяло да бъде СПА-то, зад ресторанта 30 стаи. Бутнали са онзи бетон до гробището. На моето възмущение, работниците реагираха айляшки, както и работеха. Ма гос'жа тука ще има фолкпевици, мутри, джипове, собственикът тряя печели.....
Скрит текст:


Благодаря за снимките, макар и след тях сърцето ми да е разбито. Защото няма как вече да го подлъгвам с истинска почивка на единственото спокойно, широко и непретрупано място.
Дори не искам да видя как ще разсипят нещо изключително луксозно със своята простота.
За съжаление и двете места, в които след мнооого обикаляне се доказаха като наистина работещи за рестарт на тяло и психика са ъпдейтнати. Съответно отвратителни.

# 513
  • Мнения: 19 483
Да, мутризацията на Велинград е факт.

# 514
  • Мнения: 99

За трансфер - ползвали сме  toptaxitransfers, препоръчвам ги. Отново впечатленията са ми от миналото лято.
Благодаря Morkovina, аз букнах трансфер с тази фирма, надявам се всичко да е наред!

# 515
  • Мнения: 75

За трансфер - ползвали сме  toptaxitransfers, препоръчвам ги. Отново впечатленията са ми от миналото лято.
Благодаря Morkovina, аз букнах трансфер с тази фирма, надявам се всичко да е наред!
Надявам се да останете доволни! При нас всичко беше точно (2 пъти ги ползвах в двете посоки, така ми се налагаше) и много ми допринесоха за добрата почивка, пътуването беше спокойно и комфортно. Приятна почивка!

# 516
  • Мнения: 30
Не откривам скорошни впечатления от Акватоник. Колебая се между него и Инфинити? Ще бъдем със закуска и вечеря и ме интересува как е храната - някой би ли могъл да сравни? И има ли ледена стая в Инфинити?

# 517
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Моите впечатления от Акватоник не са толкова скорошни. Избягвайте го по празници. Фоаето и ресторанта са малки и не съответстват на капацитета на хотела. Паркингът е малък и претъпкан. Ресторантът скъп и с безвкусна храна. Обслужването сякаш бива. Водата в басейна е била топла и чиста, но е малък.
Другото което не ми допада е района около хотела. Всичко сиво и олющено. Старо, занемарено... И с ЖП линия отпред.

# 518
  • Мнения: X
Възмутена съм от персонала на "Камена"! Вчера се прибрахме от там и то по-рано от предвиденото, заради това, че паднах лошо на стълбите на външния басейн. Никой не се поинтересува какво е станало, как съм, при все че съм там заради проблем (не по програма, но заради минералната вода) и то не за първи път (ходим в този хотел заради топлия вътрешен басейн и защото ни заведоха приятели и сме заедно с тях, но ще си помисля дали да отида пак). Около басейните е опасно! На външния първото стъпало е под наклон, а следващите стъпала са във водата и няма нищо, което да предпазва от плъзгане по гладките плочки. Цяло чудо е, че кракът ми не е счупен! На басейна има спасител. Пръста не си мръдна да доде да каже "ей, жена как си, падна лошо, наред ли е всичко?!".  Стоеше на терасата на външния бар над басейна и от там гледаше дали ще стана. Управителят бил лекар, има медицински персонал в хотела, но никой не си мръдна пръста поне да проверят как съм след инцидента. Камериерките ми съчувстваха като ме видяха вчера с бинтован крак и куцаща, и попитаха как съм, какво се е случило, но не и "важните" от персонала. Наслагали са табелки "хлъзгав под" и си мислят, че са си решили проблемите с това. Там идват хора с бастуни и патерици, ако някой се претрепе, а предпоставките за това са безчет, няма да се измъкнат от съда. След падането, дали защото бях във водата, не ме болеше толкова и се поду съвсем малко, но вечерта не се търпеше болката! Мъжът ми ходи до аптека за ластичен бинт, риванол и течен аналгин. Казал за инцидента на рецепция, показал и покупките от аптеката, и получил уверение, че ще бъде уведомен управителя, но никой не си направи труда ей така от човещина поне да пита какво се е случило, как съм. Толкова съм огорчена и възмутена, че нямам думи. Днес направих снимка на глезена и за щастие е само изкълчен, но и коляното го отнесе, та сега две съседни стави са подути и болезнени, а аз ще куцам доста време.

# 519
  • Мнения: 1 069
За съжаление с табелата си връзват гащите.
Аз осъдих преди години лидл и веднага след инцидента започнаха да слагат табели хлъзгав под. Парите от тях, седят в сметката на майка ми, но това не и прави живота по-лесен.

# 520
  • Сф
  • Мнения: 10 660
За съжаление с табелата си връзват гащите.
Аз осъдих преди години лидл и веднага след инцидента започнаха да слагат табели хлъзгав под. Парите от тях, седят в сметката на майка ми, но това не и прави живота по-лесен.
А дали Камена не трябва да отговарят на някакви условия? Все пак са балнеосанаториум, сега погледнах. Работят и с програми по НОИ, т.е. болни хора. Спомням си ,че като ходих в Здраве Банкя например, и мм с мен като придружител и също с болест и процедури, само като му премери лекар кръвното и забрани да припарва до басейна. Също, си спомням, аз съм трудно подвижна , той ми оказваше помощ, внимаваха всички, точно затова си взех вана, а не басейн да не се претрепя, горе долу преценявам. И отделно имахме застраховки като пациенти. Именно да не стане нещо. Всички пациенти това. Едва ли табела " хлъзгав под" ще ги спаси! Не знам, ако имате желание и документи, може би да се консултирате с адвокат? Азалия , най-важното, че малкия дявол е бил! Бъдете внимателна занапред! Както Айва е казал, компенсация с пари не връща здравето Sad

# 521
  • Мнения: X
Азалия , най-важното, че малкия дявол е бил! Бъдете внимателна занапред! Както Айва е казал, компенсация с пари не връща здравето Sad
Абсолютно е така, затова им написах само един имейл, ако са хора, ще разберат какво им казвам. Може и да звучи наивно от моя страна, но за мен е важно, че не се потроших, защото владея изкуството да падам много лошо. Как оцелях, не знам. Не искам компенсация, искам да са хора, защото клиентите им плащат заплатите, а отношението им е безхаберно и обидно. А именно предвид това, че идват трудно подвижни хора, изобщо като цяло хотелът не е обезопасен.
На връщане по магистралата в скоростната лента на джип с украинска регистрация, който караше натоварен пред нас, се откъсна кората под двигателя и прасна нашата броня, след което попадна под гумите на колата. Добре че и ние сме с джип, а не ниска кола! Ако пък беше литнала кората нагоре и прасне стъклото, става страшно... Карахме със 140 км.ч. Украинците дори не спряха. Просто два поредни инцидента ми дойдоха малко стресиращо, но за щастие и двата пъти беше точно "малкият дявол". Много натоварващи два поредни дни ми се случиха...

# 522
  • Мнения: 1 069
Кофти късмет, мернах един такъв пост в някоя от групите за Тракия, може да сте били вие.

# 523
  • Мнения: X
Ние, мъжът ми писа.

# 524
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Азалия, много кофти ситуация, добре, че и двата пъти е бил малкият дявол. Бързо възстановяване и всичко да е наред при вас. Simple Smile Ясно е, че няма компенсация, която да връща здраве, но не мисля, че една табела "им връзва гащите". Ако ви се занимава се консултирайте с адвокат. Обикновено такива случаи приключват с извънсъдебно споразумение, ще си платят, но и ще им е за урок.

Общи условия

Активация на акаунт