Созопол 2021/2022 г. - мнения, впечатления и препоръки

  • 55 102
  • 763
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 394
Вчера резервирахме с паркинг на улицата 15 лв. Оттам ми е инфото. Ама каквото такова. Созопол си заслужава всеки лев според мен♥️

# 496
  • Мнения: 2 843
Тази година отново ще сме в любимия Созопол. Не знам какво да очаквам като цени, дано няма големи увеличения.
Би ми се искало да пуснат и влакчето, та който има инфо да споделя.
Миналата година плащахме за паркинг 6лв, сега ако е 15, уау 😳

# 497
  • София
  • Мнения: 1 304
Мисля за първа година да бъдем в Созопол. Но въобще не знам къде да гледам за хотел. Хубави ли са плажовете и до кои плаж да търся хотел? Не обичаме са пътуваме с кола за плаж и искаме пешеходно разстояние. С две деца на 3 и 10 ще сме. Предпочитам олинклузив ,но може и да не е ,но да има басейн.... Нещо да ми препоръчате и най-вече плажовете ок ли са и свободната зона?

# 498
  • Мнения: 5 080




Като не е сигурно ще има или не служител на бариерата

# 499
  • Мнения: 2 954
Паркирането е ужасно - не само плащаш, но и няма къде са се паркира...За импровизиран паркинг сред трънаците  на шосето до плажа - 8 лв.

# 500
  • Мнения: 2 394
...За импровизиран паркинг сред трънаците  на шосето до плажа - 8 лв.

То ако е осем лева ще е супер .... Дано поне ги взима Общината, а не потъват в нечии дебеловрат джоб.

# 501
  • Мнения: 2 954
Това беше цената миналата годна и са частни фирми

# 502
  • Мнения: 774
Миналата година бяхме в Созопол.Всичко беше добре,но не бих повторила само заради местата за паркиране.Няма места,трябва да оставиш колата и да не я изкарваш от паркинга.Въобще беше игра на нерви.Кои знае сега каква цифра е и  таксата.

# 503
  • Мнения: 2 394
Ние от няколко години ползваме паркомясто на хотелчето, в което отсядаме. Предполагам, че всички местни хора плащат на общината за едно, две или повече паркоместа пред домовете им. Въпрос на споразумение е да ползвате такова място. Всеки ден ходим на плаж с колата без проблеми с паркирането. Просто преценявате цена или удобство.

# 504
  • София
  • Мнения: 1 304
Кой плаж е най-хубяв - Каваци, Смокиня, Златна рибка?
Хасиендата ок ли е за отсядане?

# 505
  • Мнения: 774
Миналата година също бяхме в хотелче,но пред него имаше място,колкото за две коли и човек не може да се дореди.За съжаление собствениците на хотелчета казват ,че има място за паркиране,но се оказва,че не е така.

# 506
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Миналата година също бяхме в хотелче,но пред него имаше място,колкото за две коли и човек не може да се дореди.За съжаление собствениците на хотелчета казват ,че има място за паркиране,но се оказва,че не е така.
Точно. Или я паркираш на някакво место и после не можеш да влизаш и излизаш свободно, щото се налага още няколко коли да се преместят заради това. Което не е много възможно. Та ,пак си без кола .

# 507
  • Мнения: 19 482
Втората половина на юни мислите ли че е удачно да се почива? Не съм с малки деца, не обичам лудницата, жегите и топ сезона, че и топ цените.... На плаж няма да ходим всеки ден, басейн ще ползваме предимно. Някой с впечатления от това време на годината?

# 508
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Ако не вали няколко дни поред, и ако басейна не е леденостуден бива. Външен , нали? Скептична съм за басейна, освен ако не сте запалени плувци. Не помня точно, но май миналата година беше, ние бяхме от към 27 ми някъде юни, но хората преди нас за по 5 дни, бяха хванали именно кофти дни и нищо не видяха от морето. За Китен става дума. Малко е на късмет.

# 509
  • Мнения: 19 482
Да, външен басейн. На късмет е да, то и през сезона си е така. Аз на морето си намирам какво да правя и когато е студено. Особено в Созопол.....

Общи условия

Активация на акаунт