👁️VIP Brother/Big Brother👁️България 2021. В очакване на нов сезон.

  • 28 243
  • 264
  •   1
Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 26 339
Не ми се гледат подобни екземпляри 🤨
Не трябва да се дава ефирно време на индивиди с ментални отклонения 🗣

# 106
  • Мнения: 14 591
Да,обаче продуцентите нарочно избират кой е по-по-най- топ-идиот.Тази година поглеждах немският въпреки,че не знам езика.Ами не останах с впечатление, зорлем да  се правят на интересни.Тук от влизането започват.То не са мъже по прашки,със секс кукли,семейства,които бързат да се чифтосат пред камерите и т.н.превземки.

# 107
  • sofia
  • Мнения: 412
Хайде, пак я похарчихме. Да видим докога.

Много тържествен ден. Мъжът ѝ е тръгнал за шарани или се връща оттам. Пък тя...

 

Певицата Мария се омъжи за трети път
Пълен потрес !!! Simple Smile Зимно палто, лятна рокля на цветенца и леопардова чанта хахахахах

# 108
  • Мнения: 91
Едва ли ще има нов сезон на Биг Брадър, поне и другата година. Онзи ден като приключиха Игри на волята, водещите обявиха кастинг за записване на участници за четвърти сезон. Което означава, че вероятността през есента на 2022 да има Биг Брадър, е нулева.

# 109
  • София
  • Мнения: 5 551
Това видео се появи в страницата ми с предложения в YouTube и да ви кажа, хвана ме срам. Частта с Панайот (1:11-6:48 мин.) беше забавна, но останалите кадри, най-вече от Big Brother Family, са ужасни, направо страшни. Аз съм била тийнейджър, когато се излъчи този сезон, но гледайки го сега, осъзнавам колко страшно е, ако наиситна тези хора са извадка на българските семейни отношения и като цяло доказателство за насилието, което се случва зад затворени врати. Най-лошият сезон на този риалити формат у нас.

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 00:28 от La Vikinga

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 26 339
Беше отвратителен този сезон със семействата 😤

# 111
  • Мнения: 11 565
Сезонът със семействата не помня защо го пропуснах, на Панайот, ах, този " великан и титан на мисълта"- нямаше такъв смях.
Гледах го в шоуто на Рачков- очовечил се е, има си семейство, дете / ца. Ама не могли да издирят Пеньо, та да ги съберат на сцената- щеше да е интересно.

# 112
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Промени му се физиономията, когато Рачков излъга, че влиза Пеньо.

# 113
  • София
  • Мнения: 5 551
Не знам дали някой помни тези персонажи от "семейния" сезон, но май-са едни от малкото, които все още са заедно. На мен отношенията им ми се струваха като извадени от психо-трилър, за тях обаче явно работи този модел. Не са мръднали Sweat Smile

2010




Скрит текст:

2017


2021

Скрит текст:

# 114
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Е, как! Корнелия и Христо. Деси много е пораснала.

Скоро гледах пак сезона. Качваха го в ЮТуб.

Бях чела, че Качанови са се разделили и победителите Кузмови. За други не знам.

Ели Кузмова нали участва в ол старс!

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 15:40 от Smileys 🙈🙉🙊

# 115
  • Мнения: 1 974
Има, има разлика, как да няма? Откакто са започнали да използват филтри са по-млади и по-хубави😂

# 116
  • София
  • Мнения: 5 551
Бях чела, че Качанови са се разделили и победителите Кузмови. За други не знам.

Ели Кузмова нали участва в ол старс!
Младите двойки, както и тези, които влязоха "пред раздяла", всички се разделиха. Не знам братът на сестри Бакалови дали се е развел с Цанка. Кузмови - отдавна, Ели е единствената, която се задържа за малко в публичното пространство, а преди една или две години я гледах по новините в една от рубриките за добри дела, беше пропътувала някакви километри, за да прибере едни изоставени кученца и им търсеше дом (макар че не ѝ споменаха изрично името май). За Веселин също съм чела повече новини, отколкото за останалите участници, но там нещата са доста трагични. Беше в едно предаване в стил: "Ничия земя", говореше за канибализъм и разни други неща, Ели каза, че той вече няма никакъв контакт с децата, освен че не се грижи за тях финансово, не се и вижда с тях, но аз не знам дали това е за добро или зло.

Има, има разлика, как да няма? Откакто са започнали да използват филтри са по-млади и по-хубави 😂
Да, тази снимка е доказателство за огромния напредък на технологиите само в рамките на четири години (2017 - 2021):

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 18:28 от La Vikinga

# 117
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Там всички бяха с конкурс.

Антоний доста е одъртял. Снимката е от януари тази година.



С Божидара преди две години.



От Цанка - ни вест, ни кост.

# 118
  • Мнения: 85
Антоний има дете от Кари.Интересно ми е с Мария и Стоян какво става бяга образи и двамата.

# 119
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Антоний има дете от Кари.Интересно ми е с Мария и Стоян какво става бяга образи и двамата.

ГледайтИ и завиждайтИ ли? Майко мила!

Бях чела, че няколко пъти са се разделяли и събирали. Сега - не знам.

Общи условия

Активация на акаунт