Третокласници- 2021/2022

  • 27 955
  • 777
  •   1
Отговори
# 330
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Месечинке,при нас ги задължават да са с пуснати камери.Само микрофона го изключват и го пускат когато госпожата ги пита нещо и искат да отговорят.

# 331
  • София
  • Мнения: 2 446
Интересно как точно ще задължат някой да е с камера. Ние сме трима онлайн вкъщи, аз също имам конферентни разговори. Интернетът ни е достатъчно силен, но ако бяхме на по-ниска скорост как точно ще ме задължат? Не ми плаща никой интернета, че да има претенции.

# 332
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Грейпфрут,никой не те пита дали можеш или не да си с включен Интернет.На миналия онлайн имаше деца си спираха камерите и класната им пишеше отсъствия.

# 333
  • София
  • Мнения: 2 446
При големия ми син само по време на изпитване ги искат с камери, така съм съгласна и нямам против. Но иначе не бих била ОК. Слава богу, че не се налага да се караме с училищата Simple Smile

# 334
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Имате право да изисквате както устройство, така и интернет от училището на детето. Не го казват, за да не искат всички, а и защото грам не им се занимава. При нас има дете, което използва "бисквитка" осигурена от училището, когато са онлайн.

# 335
  • София
  • Мнения: 2 446
Не знаех, че и интернет осигуряват, това е добре, дано е с добро качество.

# 336
  • Мнения: 1 400
На нас класната още в началото на учебната година ни писа, че ако някой има нужда ще ни се осигури устройство. Не знам някой дали се е възползвал. Иначе майка ми също работи в училище и те предоставят лаптопи и карти за Интернет. Лаптопите могат да се използват само за училище, всичко останало е блокирано.
Иначе и при нас трябва да са с включени камери. Миналата година класната ни каза, че трябва да е на по-голямо устройство, за да я вижда по-добре. Моята е с таблет. Обясних ѝ, че няма как да ѝ предоставя и на нея лаптоп при условие, че баща ѝ е дистанционен и на мен, въпреки майчинството ми се налага да работя. Моята щерка се амбицира и се отказа от подаръци от миналата година насам и поиска да ѝ се дават пари, така че си събра пари и ние малко ще додадем и за Коледа и тя ще има лаптоп.

# 337
  • Мнения: 2 532
В нашето училище си продължаваъ присъствено. Моето дете обаче е болно и от вчера си е вкъщи с температура.
За всеки случай отворих платформата. Госпожата всеки ден предава и онлайн, понеже дете от класа учи дистанционно по желание на родителите. Оказа се,че има и записи на уроците, което е добре за отсъстващите.

# 338
  • shumen
  • Мнения: 17 989
При нас сега ново 20.Часовете ще са по 20 минути,но ще се спазват и междучасията и ще са от 8,30 до 11,30 и от 13 до 16.

# 339
  • София
  • Мнения: 2 446
цветна палитра, това звучи много добре, браво на вашето училище

# 340
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
При нас влизаме в ротация от 2ри. Днес получихме информация, че нашия випуск се пада да започне ДО. Та от вторник пак у дома.

# 341
  • Мнения: 239
В нашето училище си продължаваъ присъствено. Моето дете обаче е болно и от вчера си е вкъщи с температура.
За всеки случай отворих платформата. Госпожата всеки ден предава и онлайн, понеже дете от класа учи дистанционно по желание на родителите. Оказа се,че има и записи на уроците, което е добре за отсъстващите.
Това е много добра опция! Дано само да е ефективна за детето. Няма по - хубаво от присъствие ито обучение, но понякога е добре да имаш избор, па макар и за седмица две.

# 342
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Нашите от утре са изцяло онлайн до второ нареждане.Те без туй тази седмица  трябваше да са онлайн за една седмица,но сега не се знае докога.

# 343
  • София
  • Мнения: 2 446
Получихме преди малко анкета от училище относно регулярното тестване.
Аз лично съм съгласна и всеки ден да го тестват, само и само да ходи присъствено.
Изобщо не слуша като е онлайн, разхожда се, подскача, аз само крещя по него, ужасно се чувствам вече. Weary

# 344
  • Варна
  • Мнения: 25 236
1300 на 100 000 е заболяемостта във Варна... Няма да го пусна даже и с тестване, докато не се обърне тенденцията. Иначе съм За тестването, абсолютно, 100%. Но точно в тоя момент дори с тестове ми се струва прекалено рисковано. Така или иначе все още нямаме анкета.

Общи условия

Активация на акаунт