Третокласници- 2021/2022

  • 27 973
  • 777
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 400
При нас ЧО и ЧП са в различни дни, като имаме два пъти ЧО. Според мен добре им е разпределена програмата и не би трябвало да им е уюорително, но ще видию.

# 196
  • shumen
  • Мнения: 18 009
И при нас са разпределени в дните.Човек и обществото имат два пъти,човек и природа веднъж.

# 197
  • Мнения: 321
И при нас са в различни дни. Програмата е добре съобразена. На занималня два дни нещо бавно се справя госпожата,но е нова. Има недоволни родители. Сравняват с предишната. аз съм решила да поизчакам. Трябва да бъдем търпеливи.
Набора ходи 2 пъти в седмицата Сип хореография, 2 седмицата школа хореография, 1седмицата футбол. Всичко е в училище. Най- късния час в който се прибира е 17.30

# 198
  • Мнения: 239
Радвайте се,че ходят. Моят син изобщо няма желание да го запишем на спорт. Пробвахме миналата година - ходи за по 1 път и казва,че не му харесва.

Аз съм им казала, че задължително трябва да ходят на един спорт, без значение какъв е. Могат да спрат с единия, само ако са готови да се запишат на друг. Пусках им видеа с деца с различни спортове,харесваха си, пробваха, после сменяха. Та сега вече няма проблем. Но трябва да тренират, особено момчетата.

# 199
  • Мнения: 6 710
И за момичетата е хубаво да тренират, но като не искат, насила хубост не става. Искам моята дъщеря да ходи на народни танци, тя не иска. Има лека атлетика в нашето училище, тя не иска. Колело кара много и с удоволствие, но да спортува не иска.
Ще ходи на английски два пъти седмично, госпожата каза, че няма проблем, но трябва да напиша декларация за това.
Ще имаме присъствена родителска среща в понеделник.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 301
FlushedПривет в 3ти клас Wink Ох, започна се с тичането насам-натам отново.Радвам се поне,че помагалата тази година не са 5 хиляди броя както беше във 2-ри клас.Така или иначе и с новите 3 предмета пак си стават дисаги Grin Имат ли вашите деца "Компютърно моделиране"? Нашия момък е три пъти седмично на школа математика и за спорт въобще не си и помислям.Няма време...А и той не е от ентусиазираните спортисти.Лятото ходи на плуване и септември прекъсваме -до следващата ваканция.Ако трябва и да се мъкнем и по спорт..не знам.Малкия на градина - абе въобще едно такси съм си по цял ден.

# 201
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Всички имат компютърно моделиране. Моят пък не ще да се занимава с математика извънкласно, а аз така го гласях за МГ hahaha

# 202
  • Мнения: 1 400
И аз амбоциозно си мечтаех моята да отиде в МГ, но следкато миналата година поработих с нея, за да я подготвя за Кенгуруто видях, че математиката не е за нея😀.  Може да смята и това е☺

# 203
  • shumen
  • Мнения: 18 009
И аз си мечтая да го пратя в МГ.Моя един път ще е седмично на английски.

# 204
  • Мнения: 4 017
Ние имаме един час седмично КТ, за което получихме учебник и тетрадка, и отделно ще им а един час ИТ.
Английски език е 4 часа, много ми се вижда. Въобще всеки ден без петък имат по 6 часа, като вече те са по 40 минути.
Днес и вчера ударно учи наизуст Обич на Дора Габе. Даже и малко си по плака, че то пустото му стигче хич не е лесно.

# 205
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Моят е в паралелка с ИТ и имат ИТ от 1 клас по два часа. Сега вече не е ИТ, а Компютърно моделиране, но като порегледах учебника са неща, които правиха в 1 и 2 клас. Освен учебника и уч. тетрадка, ще купуваме още някакво помагало за ИУЧ Компютърно моделиране.
Тайно се надявам да се пребори за МГ след 4 клас, затова за момента усилията са насочини към математиката. Знае, че математиката и един спорт е задължително.

# 206
  • Мнения: 227
Моето има доста добри участия досега и ако не го примързи нещо в 3 и 4 клас, най-вероятно ще влезе лесно в МГ. Единствено се притеснявам да не се отегчи, защото прекаленото вторачване в един предмет ги кара да го намразят... Заради това още се чудя дали да продължава с уроците сега, в 3 клас. В 4 със сигурност ще ходи, за 3 обаче не съм много убедена. Сега решава една от задачите на брат си (5 клас) и заяви, че му се подиграваме с толкова лесна задача. А аз и батко му я сгрешихме...

# 207
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Уф, почнах да се ядосвам вече... Днес се прибра директно след училище, без да поиграе на площадката, защото имал да пише домашно по английски, а е на тренировка вечерта, нямало да свари. Оказа се, че освен домашното има да учи наизуст стихотворение. Добре де, аз ли не съм в час или не е нормално да са на занималня цял следобед и да имат домашни за утре? Как се очаква след 10 часа в училище изобщо да имат сили за домашни, да не говорим, че ходят на тренировки, уроци и т.н.?? Много се ядосах, на косъм бях да се обадя на класната и да ѝ кажа, че това просто няма да стане и ако се превърне в ежедневие просто ще го отпиша от занималнята! И понеже директорката не разрешава принципно да се отписват ще ѝ обясня защо точно го правя. Егати домашните, егати чудото.

# 208
  • Мнения: 227
Госпожата по занималня занимава ли ги с английски? Не знам при нас как е, никога не са ходили на занималня моите. Дали й влиза в задълженията английския ми е мисълта. Иначе за стихотворението точно там, в занималнята, трябва да го учат и научат. Като ще е вкъщи, защо се ходи на занималня?

# 209
  • Мнения: 1 400
При нас миналата година ѝ бяха направили забележка, че си пише домашното по английски в занималнята. Те нямали отношение към английския, тъй като той е извън училище. И това, въпреки че сме на частна занималня. Говорихме с тях и обяснихме, че тя ще го пише след като приключи с другите домашни и няма нужда да го проверяват. После не сме имали проблем. Просто предпочитам да го пише в занималнята като се освободи и вечерта да е свободна. Иначе в занималнята след приключване играят с телефони.

Общи условия

Активация на акаунт