Третокласници- 2021/2022

  • 27 904
  • 777
  •   1
Отговори
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Предходните теми:
Първокласници Тема 1  
Първокласници Тема 2
Първокласници Тема 3
Второкласници.Тема 1

Нашите също от 17 до 23.06.ще ходят пожелание.На 17.06.не знам още дали ще го пратя,но от 21 до 23 ще ходи.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 22:06 от Фран

# 1
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 651
При нас ходят само две деца. Свидетелствата чакаме на 24ти.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 431
Последна седмица и за моя второкласник. Другата ще са в сборни класове, той каза, че не иска да ходи. Удостоверенията на 24ти, както в повечето училища.
Списък с книги за лятото нямат, но трябва да прочетат 4 по избор и да ги впишат в читателски дневник. Трябва да записват и случки от лятото.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И нашите ходят на забавна математика, но вече и това им писна. Утре дават скапано време и мисля да не ходи, в петък пак не беше. Ми умориха се децата, много ясно. Нужда от компенсации няма, има само шестици. Е, сега решават задачи от състезания, което е само плюс, но като не иска да ходи толкова и ще им обръща внимание. Имат списък за лятото, обаче ще е мъка, "нямал време за четене" 😆 Ами ще се мъчим, няма как.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 303
Нашите днес са на екскурзия и се надявам да не ги завали. Май завършват на 22-23.06.  Много му харесва този месец в училище и не иска да свършва.

# 5
  • Мнения: 1 396
Благодаря за новата тема!
Да е хубаво лятото на всичли дечица и с ентусиазъм на есен в трети клас!
Ние още нямаме спусък, но имаме читателски дневник. Първоначално протестираше, че много трябва да пише, но вече включи три книжки в него и ми се струва, че ѝ е забавно. Класната беше казала да се изберат две книжки от сайта Бисерче вълшебно и се оказа, че моята си избра доста кратички, но късмет. Харесаха ѝ. Сега я оставих да си чете една книжка на английски,нкоято си избра на Панаира на книгата. Предполагам, че списък ще получи на 24- ти с удостоверението.

# 6
  • Мнения: 5 343
Направя за новата тема!
Нашата госпожица ходи всеки ден. Много ѝ харесва, госпожите измислят различни активности и изобщо не им е скучно.
Свидетелствата ще ги раздават този петък, защото директорката е заета другите вечери, но с дата 24.06.

# 7
  • Мнения: 6 612
Благодаря за темата!
Нашите нямат още списък с книгите. Свидетелствата сигурно ще им дадат на 24.06., сигурно и списъка тогава. Моята госпожица е доволна от лятната занималня. Ходихме в книжарницата да купим подарък за едно детенце за рожден ден и тя си хареса енциклопедия "Загадки на планетата Земя". Почти я прочете, интересна ѝ е.
Записах я на английски. Ще ходи до края на юли. Питах я , съгласи се. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 396
И на мен ми прави впечатление, че енциклопедиите са най-желаното четиво и изобщо не трябва да я подсещам да чете, сама взима и си ги препрочита. Последно ѝ купихме по нейно желание, за египетските мумии. Изчете ги с удоволствие и постоянно коментираше с мен и баща ѝ.
Тя има доста, които ния ѝ четяхме още в детската градина, които тя сега сама чете, но иска да ѝ купим нови вече за голямо момиче😀

# 9
  • Мнения: 2 532
Да се включа и аз в темата,че да не я изгубя.
Моят син доста скучае в това дъждовно време. Чак май му залипсва училището 🙃

# 10
  • София
  • Мнения: 2 431
Да се включа и аз в темата,че да не я изгубя.
Моят син доста скучае в това дъждовно време. Чак май му залипсва училището 🙃
Нашите играят онлайн заедно, събират се едно 5-6 деца. Не е най-оптимален вариант, разбира се, но като няма възможност за друго общо забавление и това е ОК.

# 11
  • Мнения: 2 532
Какво играят онлайн?

# 12
  • Мнения: 1 396
Ние използваме всеки момент, когато слънцето се покаже и излизаме да играе. Вкъщи за съжаление трудно успявам да се преборя с таблета. Когато бебето спи играем игри - настолни, Уно, понякога нещо подобно на старата Дътжави, градове, села, но тъй като тя не знае много я играем предмети, цветя, животни, имена. Измислям някакви неща да я откъсна поне за малко от таблета. Голяма борба е да попълва Голямата ваканция, била скучна. Чете си и книжката, но повече хора т 5 страници и вдига революция. Другата седмица ще сме малко при майка ми и поне баба ѝ също ще измисля някакви развлечения.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 431
Роблокс, Майнкрафт или Фортнайт. През учебно време си говореха през Школо, защото не всички деца имаха телефони. Сега вече през Вайбър си говорят.

# 14
  • shumen
  • Мнения: 17 902
Аз гледам да играе колкото се може по малко на телефона и таблета,но не се получава.
Нашите от днес са до обяд и след обяд ще пощурее вкъщи в това дъждовно време.

Общи условия

Активация на акаунт