💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 341
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 980
Вчера си ги взех и днес вече ги тествах. Първото ми впечатление за СС крема е, че нанесен изглежда като втора кожа, не е супер мат, не е и "озаряващ', покритието му е средно към пълно в зависимост от поставеното количество, "блендва" се добре, не седи хипер тежко на кожата - много, много ми харесва , сега да видим как е като трайност.
Коректорът на първо четене не ми харесва, консистенцията му е неприятна за мен, изключително тежка, трудно се "блендва" и при мен се събра във фините линии въпреки, че го запечатах с пудра, утре ще го тествам с друг околоочен крем да видим дали отново ще има събиране.


# 76
  • София
  • Мнения: 2 374
Първите от Есенца-нобиле, със сигурност ще пазарувам пак оттам, харесвам политиката им към клиентите.





и още лакове
Скрит текст:


# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Здравейте, одавна заглеждам този серум, може ли да спофелите мнение? Благодаря!


От една година ползвам много продуктите на марката, винаги препоръчвам всичките им серуми и масла. Сега си взех голяма разфасовка от този серум, че излезе на добра цена( поръчвам от Амазон). Доволна съм много от всичките им продукти, купувах за подаръци, дамите останаха също възхитени.

# 78
# 79
# 80
# 81
  • Мнения: 3 640
Златна рибка с 20% намаление.
Любима ми е тази маска. 💚

# 82
  • Мнения: 22 865

Хидратираща маска за коса, взех си и нова боя на Permesse за проба.

# 83
# 84
  • Мнения: 188
Ще пробвам всичко за първи път

# 85
  • Мнения: 6 930
Нещо ме удари вдъхновението за оцетени/кисели шампоани, балсами и маски за коса. Да видим тези как ще са...
Скрит текст:



[/spoiler]
tuali, като се наоцетиш, сподели мнение, може и на ЛС. 🤗
С каква цел ще ги ползваш?

Киселите шампоани са с цел да затворят шуплите в косъма, които се появяват при боядисване, при изрусяването особено много. Помагат да стане по-лъскава и здрава изглеждаща косата. Тези досега два пъти ги ползвах и косата стана много лъскава и мека, лесно се разреса без да слагам никакви други стилозанти и масла. Може би шампоана леко ми изсушава скалпа само (защото вчера ползвах друг шампоан и нямаше такова нещо). Моя скалп иначе май е нормален, не е мазен или прекалено сух.

# 86
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
от emag

# 87
  • Мнения: 745


От сайта на марката, крем гела е подарък.

# 88
# 89
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Прекрасна моя орхидея! ❤️


И за ММ, да не се сърди... 🤣

Общи условия

Активация на акаунт