💄Новите ни козметични похождения - 93

  • 91 335
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 930
От последните две седмици. Драмата с идеалната очна линия при мен е вечна. Този път взех матова черна YSL. Лъскавият vinyl вариант се нанасяше супер и трае дълго, но ми сплъстяваше миглите в основата, което пък е дразнещо като тръгваш да слагаш спирала после. Дано с тази е различно. Другите две също са ми любопитни за проба, особено това изкривеното 😀

Още лакове и червило във фамозна лимитирана опаковка


Нюд цветът е разкошен, доста добра трайност има с топ лак.


По препоръка от съседна тема, днес я пробвах и доста ми хареса


Пачулито на Булгари изведнъж се появи на скандална цена в Нотино, плюс try it first мостра, та реших да му дам шанс и... няма да го връщам 😍


Преди време бях много доволна от друг крем на тая корейска марка и реших да пробвам и този с женшен.


Консумативи за четките ни вкъщи, Chicco - то е подарък към поръчка на детски работи в нотино

# 646
  • Мнения: 198
Ivelionora, от френската Сефора, но ми се струва, че съм я мяркала по сайтовете, може би в Златна рибка?

# 647
  • виртуално
  • Мнения: 2 861

# 648
  • Мнения: 347
Рапунцел,благодаря!!!!

# 649
  • Мнения: 1 129
Highlighter
         



# 650
  • София
  • Мнения: 158
  Малко сякаш съм разочарована , нещо не се задържа дълго в/у моята кожа..Sad  И 2 червила от на Н.Л линията. Те ме изненадаха приятно, наситен цвят, приятни като текстура и не оставят следи по маската или поне минимално.  

# 651
  • София
  • Мнения: 1 354
Рапунцел, мерси и аз. Най-после да пробвам и аз на тази марка крем.

# 652
# 653
  • Мнения: 1 370
Поредната прекрасна кутия от jolse за смешни пари:

И ретиналов серум за майка ми:

# 654
# 655
  • София
  • Мнения: 5 193
Откъде взимате Revuele?

# 656
# 657
  • София
  • Мнения: 1 354
Аптеки Марви, имат онлайн магазин.

# 658
# 659

Общи условия

Активация на акаунт