Проблем с корема

  • 621
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте. Преди 2 месеца тежах 47 кг, а сега съм 42. Нормално ли е? Нямам никакъв апетит и ми се гади сутрин рано, но не всеки ден ами в определени дни. Имам доста физическо натоварване, а и проблеми с приятеля ми в личния живот (ревност от моя страна, недоверие). Ям насила буквално. Към какъв лекар да се обърна, не знам? Когато хапна веднага ми се ходи до WC. Много се притеснявам и само го мисля

# 1
  • Мнения: 5 244
Направи си пълни изследвания. Пий повече вода и по-спокойно го раздавай.

# 2
  • Мнения: 157
Задължително психолог.

# 3
  • Мнения: 25 596
На какъв ръст?
Ако става въпрос за анорексия, търси директно психиатър. Не се плаши от специалността на лекаря, не си луда, но все пак трябва да се лекуваш, защото става въпрос за живота ти.

# 4
  • Мнения: 5 244
Да бе. По-скоро невролог. Психолог може да си бъде сама, когато разбере, че проблема и е с нервите.

# 5
  • Мнения: 56
На какъв ръст?
Ако става въпрос за анорексия, търси директно психиатър. Не се плаши от специалността на лекаря, не си луда, но все пак трябва да се лекуваш, защото става въпрос за живота ти.
На 23 години съм. Приемам храна не я отхвърля организма ми, просто трябва насила да ям

# 6
  • Мнения: 25 596
Попитах колко си висока, не на колко години си.

# 7
  • Мнения: 56
Попитах колко си висока, не на колко години си.
164 см. Съм висока

# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Иди на гастроентеролог да провериш хранителни непоносимости или нещо с червата щом след хранене ти се ходи до 00.

# 9
  • Мнения: 25 596
Под нормата си. Потърси лекар.

Общи условия

Активация на акаунт