Лакове за нокти - 152

  • 31 473
  • 760
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 343
Dolce, много здраве, щастие и положителни емоции! BirthdayGiftWine Glass

# 181
  • Мнения: 1 789
ARIA*,  преди 2 дни бях в ДМ на Дондуков, до операта. Имаше ги всичките цветове от Старлайт, wibo няма.
wibo е в Лили.

# 182
  • Мнения: 1 129
Долче честита да си !!! Много здраве ,любов и лакови находки 😀😀😀


https://www.instagram.com/p/CQh_PiWM03N/?utm_medium=copy_link
Хайде от мен едно синьо омбре с печат дантела !💙🤍💙🤍

# 183
  • София
  • Мнения: 3 020
ARIA*,  преди 2 дни бях в ДМ на Дондуков, до операта. Имаше ги всичките цветове от Старлайт, wibo няма.
wibo е в Лили.
А дали някой скоро купувал този лак от Лили?Вчера минах през два магазина и нямаше нищо на марката.Като в единия от тях зимата купих червен лак.

# 184
  • Мнения: 1 459
Арабеск,
Скрит текст:
в Слънчев бряг съм, магазинчето от което взех лаковете е в Несебър (домашни потреби тип левче, след Феста Панорама е, по пътя към Стария град). Козметичното и то е наблизо, но в пресечката по пътя към Бяла роза...в него имаше финия сребрист глитър на Флормар, черния също и др.
Междудругото, холограмите не правят дъга, като лакове с 3Д фини холограмни частички са, но без светлина частичките стоят по-скоро като сребристи точици...бляскави и ефектни са все пак, не стоят нито като перла, нито като металик. Те не се и водят холограмни, а holigraphic... 😄
Честит рожден ден на патерици, Долче! Много нови придобивки ти пожелавам. Погледна ли в аптеката на главната улица в стария град, там има понякога интересни лакове. Ако си с кола, може да отскочи на лов и до хипермаркет Жанет.

# 185
  • Мнения: 9 569
От мен беличко Simple Smile



Сложих му после от Кристъл серията на Ейвън бяло-сребристия брокат :

Скрит текст:

# 186
  • Мнения: 2 816
Влязох в ДМ,за лакочистител и си тръгнах без...🤣🤣🤣,но с тези 2 красавци,ще ги пробвам скоро.

# 187
  • София
  • Мнения: 1 171
Днес съм рожденичка, почерпете се 🙂

Dolce, на патерица, много здрава бъди и още много лакови съкровища Birthday

# 188
  • Мнения: 2 089
Долче, честита да си! Здраве, обич и море от лакове Hug                         

               

# 189
  • София
  • Мнения: 1 171
Аз вчера пак ударих греда… Нито Старлайт, нито wibo намерих. Чудя се днес да ходя ли пак да търся.
ARIA, аз пообиколих, не намерих  wibo, и накрая поръчах от Pink panda. Сега чакам....Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 27 480
Атама, не съм влизала в тази аптека, не съм и с кола...но минах доста пъти покрай нея 😄
Миме, Italian travertine e страхотен, аз харесвам и Crystal light, но от него не очаквай покривност, по-скоро е ефект...
Момичета, още веднъж благодаря, толкова специално се почувствах! 🤗

# 191
  • Мнения: 2 816
Благодаря за отзивите единия мисля да го ползвам за сандвич но още не съм решила с какво ще го комбинирам

# 192
  • Мнения: 1 670
Много красив Essence 65 disco fever, изглежда като розово злато на живо.


# 193
  • Мнения: 27 480
Преслава, от известно време го поглеждам този лак 😃 Но не съм сигурна дали нямам много подобен на Есенс (а може и да е същият дори, та докато не проверя се въздържам от покупка...) 😁

# 194
  • Мнения: 1 996
Много съм впечатлена от последните маникюри и прекрасно оформените ви нокти! Heart Eyes
И аз имам Disco Fever, почти 100% dupe е на Essie Penny Talk.
Скрит текст:
И ето моята поръчка от Лакодом

Скрит текст:
Скрит текст:
Masura Plum in Winter е магнитен, а другите два са термо.
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт