Кръстен на Иван

  • 5 145
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 774
Коя друга нация залита по чуждите имена?То не са :Браян,Раян,Стивън,Винченцо и т.н и  като прибавим фамилия на о-в звучи прекрасно Винченцо Петров
Чудно.

# 61
  • Мнения: 2 039
Абе тоз Иван не се ли роди вече? смеещ се емотикон
Изберете си име каквото ви си харесва.

# 62
  • Мнения: 1 459
Щом авторката харесва нестандартни имена, може да си хареса нещо от тук, поне имената са реални. Харесва ми Йонас, по-добре от Амадор Стоянов според мен:

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 18:26 от Atamagaokashii

# 63
  • Мнения: 9 180
שׁוֹן не е Шонан,а Шон.

Питали са ме дали синът (Ивайло) ми е кръстен на Иван/Иванка.Аз просто се забавлявам като отговарм,че никой не хареса Ханазава,а Иво е най-близкото до японскио звучене, визирайки острова Ио Джима (Iwo Jima).Смешното е,че сега му казват Ио,Ив или официално Илайло. Реално не е кръстен на никой,просто харесха ме името.

Ако авторката търси специфично име може само Ив,но на български стои непълно,но може да е фен на Ив Сен Лоран.

Аз харесвам Идан (Idan, на иврит עידן),но половинката каза,че е твърде еврейско.Пиша го,защото е една буква разлика с Иван и на авторката може да и хареса.

# 64
  • Мнения: 5 903
Сещам се за Иванин и Айвън
Направо и един пилон за танци да му купят на Иванин. Или на Айвън.

# 65
  • Мнения: 2 797
Ивиан или Ивиян.

# 66
  • Мнения: X
Защо не си го кръстите Иван, все пак бъдещото дете ще носи името и не бива да се вманиачавате по имена от сериали и т.н.
Да кажем, че след време не си го хареса, то според мен с “Иван” ще му е много по- добре, отколкото с името Джони...
Пък и Иван си е много готино име все още, не вярвам скоро да стане старомодно.
Галеното не го мислете, доста хора са като мен- мразя да ме наричат по различен начин от пълното ми име. И съм способен и хората, казващи ми така да намразя хаха.
За някои предложения щях да се въздържа, но не мога. Айде, няма да цитирам, за да няма спорове, ама дайте направо да ги кръщаваме Херцог, Алберт... JJ Драганов. Смях. Тъпо е.

# 67
  • Мнения: 572
А какво ви е мнението за името Ивац?

# 68
  • Мнения: 2 753
А какво ви е мнението за името Ивац?

Не ми харесва, някак грубо звучи.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 977
А какво ви е мнението за името Ивац?

Не ми харесва, някак грубо звучи.
И на мен!

Общи условия

Активация на акаунт