Доктор Тодоров?

  • 8 600
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: gabi
Някой може ли да каже своето мнение за д-р Иво Тодоров, който има частна ин - витро клиника "Братя Тодорови"?
На мене ми го препоръчаха и като за 1преглед съмдоволна, обаче видях че е попаднал в "черния списък",и това ме разтревожи?

Ли4но аз никога не бих стъпила пове4е при него.
бях на друг преглед в Маи4ин дом и после  му се обадих по телефона, отговориха ми 4е мога да отида , но Ще се наложи да по4акам докато свърШат записаните със 4ас.След като ми дойде реда(бях последна и ве4е наближаваШе 5 ) Иво Тодоров говореШе по телефона( не го нари4ам доктор, заЩото поведението му не беШе като на такъв) разговорът явно беШе за много пари и Тодоров  креЩеШе.След като приклиу4и запо4на да ме навиква(бях за първи път в кабинета му) кой ме бил пуснал ,кои ме изпраЩал, 4е ве4е било 5 4аса..., отговорих му 4е Щом  няма време да ме прегледа е дойда друг ден, и станах да си ходя на което той оЩе пове4е избесня и изпадна в истерия каза ми 4е които ме е пуснал да вляза в апартамента тои да ме пусне да изляза..., (тогава, той не разреШаваШе на съпрузите да влизат в апартамента на , където беШе кабинета.)Мъжът ми 4ул отдолу крясъците( ап беШе на 2 етаж)  по4удил се какво става и се ка4и да провери, Щом Тодоров отвори вратата аз излетях пла4ейки по стълбите...
Когато моята позната,която ме насо4и към него го запитала дали е слу4илото се е вярно, тои и казал 4е е истина, но трябвало да му кажа, 4е тя ме праЩа.
Тя беШе негова пациентка, прави и лапаро и лекуваШе стерилитет после тя ми каза 4е слу4айно е до4ула разговор между Тодоров и друг лекар(тогава Тодоров РаботеШе в Тина Киркова) 4е лекарствата които са и предписани, няма да и помогнат, в отговор на което Тодоров казал 4е съпругат и е митни4ар и могат да прежалят доста пари.отделно за сумата за лапаро, която тогава била уговорвна в марки, в момента на плаЩането поискал съЩата цифра, но в долари(тогава един долар се разменяШе за горе долу 2 марки)
Една година след неговото ле4ение, тя си осинови едно сладуресто беб4е.
Имам и познати които са ходили при него на профилакти4ен преглед и са споделяли 4е са доволни.
Но ли4но аз бях толкова разстроена 4е не спрях да пла4а 4ак до Пловдив

# 16
  • Мнения: 272
явно доктора е много добър специалист, но му са слаби нервите, заламтял е за пари и определено не може да работи с чувствата и трепетите на пациентите си

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Като чета какво сте написали #Shocked , си мисля, че този човек има някакви психически отклонения.
 Crazy
 Whistling
Мъжът ми е доста избухлив за такива неща,
и сигурно би го натупал   newsm66 bash   ,
което, разбира се, не е най-добрия вариант.
Със сигурност бих минала през всички други варианти,
но трудно бих отишла при него.  Naughty
Brandt, наистина, най-важното е, че бебчето ви е избрало,
това с доктора са бели кахъри - желая ви щастие и здраве.

# 18
# 19
  • Мнения: 285
Здравейте всички имащи отношение на темата.
Та ето го прадължението на моята история....
Във форума се бях поинтересувала за добърдоктор.. и се спрях на д-рГунев.
Да, обаче сеоказачеприема чак от февруари. Така стигнах след препоръки до д-рТодоров.
Записах си час, преглед изследвания в неговата лаборатория.Оказа се чеимамвисоки стойности на пролактин.
Достинекс - 8 таблетки-140 лв.
Препоръча ми цметна снимка - 180лв.
Направих я.
Наистина подходи много професионално, не ме болеше въобще... и т.н.
След като се оказа че тръбитеми са проходими, отидохме на разговорв кабинета на завеждащия отделението и тамна снимкатами бе показано едно едва забележимо петънце в матката. Диагнозата беше че имам " масивна синехия" - т е слепване частично!? и ми бе препоръчано  безкръвна операция- пак и забравих името Sad
ЦЕната - 800 Shocked  Shocked лева.
След като и аз реагирах така, той започна да се пазари и каза че можело и наполовина Shocked  Shocked
Та така, междувременно д-рГунев започна прием и се записах и при него.
Оказа сече нянан нищо подобно!!
Дано да е така!
Очаквайте продължение и успех на всички като мен! Sunglasses

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз ще раждам лятото при д-р Тодоров през май месец планово секцио, имам впечатления от него от два прегледа тип женска консултация, и трябва да ви кажа че съм изключително доволна от него, като се има пред вид, че преди да се спра на него за раждането, съм влизала в контакт с 3-ма АГ специалисти -  светила, и оставах разочарована, както от формалното им отношение, така и от таксите им! Вярно е, че да чукна на дърво, нямам никакви проблеми, нито съм имала, и може би някои от вас ще кажат, че когато имаш проблем, тогава можеш да съдиш по-добре за професионализма и отношението лекаря, но определено аз не мога да се оплача, а пък и братовчедка ми два пъти ражда при него, и още една позната също, и двете думи нямат, за да изразят положителното си отношение към него! Това е, но знам, че каквото и да пиша, за някои от вас той ще си остане лош, а за други добър, просто почувствах необходимост и аз да споделя мнението си!

# 21
az naprimer blizo godina patuvah ot varna do sofia.imah 2 neuspeshni stimulacii za in vitro.no moia poznata zabremenia ot vtoria pat i sega si gleda 2 blizna4eta.smiatam,4e e dobar lekar,prosto pri men naprejenieto beshe ogromno i za tova ne reagirah na hormonite.taka mislia.no pri vsi4ki polojenia e dobar lekar.sega shte si osinoviavam dete. Tada

# 22
Д-р Тодоров ме е лекувал 7г. от стерилитет .Абсолютно безуспешно.Правил ми е 3 операций ,като последния кюртаж беше по негова вина от предозиране на стимулацийте,и въпреки всичко си взе парите.Друга жена лежеше в "Т.Киркова " от хипер стимулация с риск за живота /пак негова пациентка/.Аз съвсем случайно разбрах за брат му ,който работи в клиника в Германия и е страшно добър специалист в IVF.Преди 2г. се свързах с него и от първият опит забременях.Сега имам близнаци на 1г. и5м.Забравих да кажа ,че преди това в България имах 3 опита Инвитро.Не бих се доверила на Иво,той е много сладкодумен ,но не и специалист.

# 23
znam za brat mu.no ,mila,ne spomena kolko pari ti vze brat mu.struva mi se,4e za mnogo hora e neposilno da patuvat do germania i vsi4ko ostanalo.moje li malko info plz

# 24
Наистина е скъпо ,но ако съберем няколко неуспешни опита тук ,мисля че си струва .IVF e около 1500 евро без лекарствата.Незнам ,но за мен в България все още не са го изучили този метод както трябва.Не може да стимулираш всички жени по един и същи начин и дозировка както правят в повечето случаи СВЕТИЛАТА на инвитро в България.И съм сигурна ,че много от вас са се сблъсквали с тяхното пренебрежително отношение,висене с часове пред частните им кабинети и никакво разяснение на това какво следва или какво може да се случи и т.н.Отделен е въпроса ,че всяко посищение за наблюдаване/а то е доста често по време на стимулацията/се заплаща,както и кръвните тестове.В Германия освен цената за Инвитро и лекарствата се плаща и общата анестезия 130 евро.,защото там всяка манипулация е с опойка.

# 25
  • Мнения: 272
Чак започвам да се замислям дали да ходим на ехограф при него след 5 седмици

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ами не бих отишла на ваше място!
Започнете да ходите при някой, който ще следи цялата бременност - въобще не е нужно да е точно той.

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не е нужно да  е той, ама на мене ми се струва като бог той, след като се свързвах подред с трима гинеколози светила от Майчин дом и най-евтината тарифа за раждане в скапаната им болница беше 1200 лева!!! Е на кое от горе? А и се пазарят, и не си спазват уговорките и провеждат абсолютно формални прегледи!

# 28
Ужасно съм недоволна от д-р Иво Тодоров.
1. Безкрайно е алчен и поставя на първо място парите които можеш да му дадеш и после дали може и как да ти помогне.
2. На мен лично ми се случи за 2 секунди от много любезен да се промени неузнаваемо и направо изпадна в истерия обвинявайки ме в какви ли не глупости. Явно има някакъв психически проблем щом не може да се владее - не бих се доверила на такъв лекар!
3. Направи ми цветна снимка и постави диагноза "запушени тръби" и ми каза че трябва да ми направи "пластика на тръбите". В последствие направих възоснова на неговото заключение лапароскопия, но в "Шейново" и се оказа, че тръбите ми са абсолютно проходими и нямам никакви сраствания, т. е. можех да си спестя тази операция. Мисля че "диагнозата" му беше свързана с точка 1. по-горе.
4. Моя приятелка беше ходила на преглед при него и каза че и е било абсолютно неприятно от намеците които и е правил цитирам "все едно ме сваляше". В постингите по-горе срещнах подобно отношение към друго момиче, което вече е показателно.
    Направете си изводи сами, но мисля че за щастие има много по-добри варианти на добър специалист гинеколог .

# 29
  • Мнения: 285
Абсолютно си правазанамеците...илинемолни "уж"погалвания.....

Общи условия

Активация на акаунт