Нормално ли е да не иска да живеем самостоятелно?

  • 15 084
  • 668
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 257
Той не й е мъж.

# 661
  • Мнения: 7 933
“обебила” казва достатъчно за ползвателката на тази измишльотина Joy

# 662
  • Мнения: 3 309
Аз вече започвам да подозирам Афродита, че е свеката Joy То заплахи, закани, обиди, обвинения. Така няма да върнете снахата, бре ей, тя точно заради това е избягала Joy

Имах подобен случай. Младите и те така се "обебиха" понеже са преди 30 и нали биологичния часовник тиктакал. Нахендриха се в дома на свекърите с разликата, че става дума за къща и мислеха, че свеката ще подскача и ще гледа бебето (снахата беше в много лоши отношения с родителите си и не я поглеждаха). Е да, ама не - свека не им игра по свирката. Свека си ходеше на работа, излизаше си с приятелки на младите им се стъжни. Младата мама не можеше да излиза по мола да пие кафенца и парите почнаха да не стигат, че и лошата свекъра почнала да я кара да работи моля ви се!

# 663
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз вече започвам да подозирам Афродита, че е свеката Joy То заплахи, закани, обиди, обвинения. Така няма да върнете снахата, бре ей, тя точно заради това е избягала Joy
Тц, не съм. Ничия свека не съм Bowtie Ядосвам се, че така без много умисъл се правят бебета, пък после кой ще ги гледа и дали ще имат баща, как ще израснат - никой не мисли. Да ги гледат там баба и дядо, докато мама мята крачоли по нови мунчовци. Не е нормално да не си си уредил елементарни въпроси във връзката и да правиш бебе, че и съзнателно. Забелязвам, че е станало като някаква мода вече - да се обебим, ама къде, как и с кого ще се живее после - както дойде. Важното е да се размножим там и да сме като другите - с бебенце и гордо да тикаме количката, пък че бебенцето ще расте без баща, подробности.
anonymiss - "обебила" за мен е точният израз за жена, която създава поколение, в детската стая на гаджето си, в чужд дом, при все че в съседната стая са родителите му.

# 664
  • Мнения: 11 335
Добре де, защо да не е вариант сега момичето малко да излезе на квартира? Докато е добре и бремеността не е напреднала. Да, да разбрах, че за вас не е вариант да живеете с нейния мъж и какъв е бил, но до преди няколко месеца ТОЙ е бил човека с който е избрала да извърви живота си, а и не казвала, че още не си го иска и тотално е разочарована от него.
Веднъж излязла и то с такива приказки - връщане няма. А и не това е желанието и.
Ако остане при техните и той няма да тръгне натам.
За това и според мен решението е докато е добре и се справя сама да е на квартира, но напредне ли бремеността и роди ли се бебето няма как да е без подкрепа.

Извън вашето неодобрение на бъдещия татко някой въобще вариант как да си построи нещата, че да получи това, което иска и да не е самотна майка вижда ли?

Просто помислете според вас как могат да се съберат и заживеят заедно от тук създалата се ситуация?

# 665
  • София
  • Мнения: 35 083
Точно сега е момента за квартира, казах го по- рано. Може да го прилапа на неутрална територия и той да се осафери

# 666
  • София
  • Мнения: 12 630

И слава богу.

Имах подобен случай. Младите и те така се "обебиха" понеже са преди 30 и нали биологичния часовник тиктакал. Нахендриха се в дома на свекърите с разликата, че става дума за къща и мислеха, че свеката ще подскача и ще гледа бебето (снахата беше в много лоши отношения с родителите си и не я поглеждаха). Е да, ама не - свека не им игра по свирката. Свека си ходеше на работа, излизаше си с приятелки на младите им се стъжни. Младата мама не можеше да излиза по мола да пие кафенца и парите почнаха да не стигат, че и лошата свекъра почнала да я кара да работи моля ви се!

Свекървата като не е искала обебени жени, да не си отглежда Мунчо на 30 години, нито да пуска гаджетата му на секс туризъм в детската стая. Нещо ми се струва, че някакви хора си прехвърлят техните филми върху историята на авторката.

Афродитке, смислени неща казваш от време на време в темата, ама това откачено поведение и тая агресия, която сипеш, не са начинът да налееш на някого акъл, особено като работата вече е свършена. Авторката е постъпила глупаво, но тя урока ще си го научи така или иначе, защото нито с такъв баща на детето ще й е лесно, нито като самотна майка. Но много жени се справят и в по-лоши обстоятелства, борбата ще си е нейна в крайна сметка. Никой друг не е длъжен (изключая бащата, но и него не може да накара), ако няма желание. Ако пък има, защо не?

# 667
  • София
  • Мнения: 12 006
Добре де, защо да не е вариант сега момичето малко да излезе на квартира? Докато е добре и бремеността не е напреднала. Да, да разбрах, че за вас не е вариант да живеете с нейния мъж и какъв е бил, но до преди няколко месеца ТОЙ е бил човека с който е избрала да извърви живота си, а и не казвала, че още не си го иска и тотално е разочарована от него.
Веднъж излязла и то с такива приказки - връщане няма. А и не това е желанието и.
Ако остане при техните и той няма да тръгне натам.
За това и според мен решението е докато е добре и се справя сама да е на квартира, но напредне ли бремеността и роди ли се бебето няма как да е без подкрепа.

Извън вашето неодобрение на бъдещия татко някой въобще вариант как да си построи нещата, че да получи това, което иска и да не е самотна майка вижда ли?

Просто помислете според вас как могат да се съберат и заживеят заедно от тук създалата се ситуация?
Именно затова следва да излезе на квартира, за да му даде шанс да я послева. Дали той ще отиде там или не, само той може да прецени, аз лично се съмнявам, но дори и да не отиде, на нея й е време да порасне, а не да се влачи по детски стаи.

# 668
  • Мнения: 46 508
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт