Лицево челюстен хирург

  • 3 316
  • 7
  •   1
Отговори
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
Здравейте,
 Моля да споделите добър специалист в областта на лицево челюстната хирургия в гр.София.
Аз съм от Плевен, но мисля да се насоча към специалист в София.
За съжаление заради "добър стоматолог" ще се наложи да ми се вадят три зъба.От които единия е в синусова кухина.

# 1
  • Мнения: 3 119
Здравейте,
 Моля да споделите добър специалист в областта на лицево челюстната хирургия в гр.София.
Аз съм от Плевен, но мисля да се насоча към специалист в София.
За съжаление заради "добър стоматолог" ще се наложи да ми се вадят три зъба.От които единия е в синусова кухина.
Съжалявам за проблема ви.Ние сме много доволни от д-р Стоянов-ЛЧХ във Втора клинична.За София не мога да дам препоръка.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 838
Говори се, че най-добрият е проф. Станимиров. Но при него се чака, защото има натрупани много отложени заради извънредното положение планови операции.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,
И аз чувам, че най-добрият (особено и с подход към деца) е Проф. Станимиров, който работи в Александровска болница, но има и частен кабинет в София. Друго голямо име е Проф. Джоров в Токуда, за когото записах час само на предходния ден. За консултация се заплаща 95 лв, тъй като касата не я поема, а после за самата хоспитализация ще Ви кажат какво направление да вземете от ОПЛ. Аз заведох дъщеря си при него (1,5 г) и може и да е добър специалист, но няма да го разбера, тъй като в моя случай решавам да чакам за час и при Станимиров, заради отношението на Проф. Джоров, което за мен не беше на ниво. Чаках го с малката сред тълпи хора 25 минути, нямаше никакво извинение за закъснението, не си сложи маска в пика на Делта корона вируса (още повече че дъщерята ми няма как да си сложи маска), а самата му комуникация не беше достатъчно уважителна.
От Александровска болница ми казаха, че за Проф. Станимиров се чака около 3 седмици за час.

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 06:41 от Aneliamet

# 4
  • София
  • Мнения: 2 838
След операция на киста на горната челюст на малката ми дъщеря, мога да потвърдя, че проф. Станимиров е невероятен! Изключително професионално и внимателно отношение. Много добра работа. Детето ми не изпита нито за миг болка по време и след операцията. Раната заздравява чудесно. Наистина е страхотен този човек! Имам му пълно доверие!

# 5
  • Мнения: 10
Чрез  БГ МАМА  ФОРУМ  открих Д-р Станимиров, КОЙТО   ни насочи към доц . Свещаров за което мн. съм благодарна !  Проблема е в  челюстите  , тракане , и спазъм при отваряне на устата. От преди постоянни зъби сме по зъболекари, на  10 год- вадиха се постоянни зъби , при ортодонт се постави   апаратче на телчета, после брекети и накрая апаратче за сън и така  22год по мъките  . На 20.04 /23г. имаме консултация с    дос  . Свещаров  . Надявам се   нещата да се решат , не - може  цял живот да се носи апаратче  и да се ходи по доктори. ОРТОДОНТКАТА  казва ;  организма бил закодиран към инфо ...  , а до сега една снимка няма , на скенер  да се  види  челюстната става изменена ли е , каква е деформацията .....

Последна редакция: чт, 06 апр 2023, 19:01 от vsv044

# 6
  • София
  • Мнения: 304
Здравейте, моля ако някой е запознат да даде мнение за Орална хирургия и д-р Чешмеджиева във Военна болница.

# 7
  • Мнения: 70
Чрез  БГ МАМА  ФОРУМ  открих Д-р Станимиров, КОЙТО   ни насочи към доц . Свещаров за което мн. съм благодарна !  Проблема е в  челюстите  , тракане , и спазъм при отваряне на устата. От преди постоянни зъби сме по зъболекари, на  10 год- вадиха се постоянни зъби , при ортодонт се постави   апаратче на телчета, после брекети и накрая апаратче за сън и така  22год по мъките  . На 20.04 /23г. имаме консултация с    дос  . Свещаров  . Надявам се   нещата да се решат , не - може  цял живот да се носи апаратче  и да се ходи по доктори. ОРТОДОНТКАТА  казва ;  организма бил закодиран към инфо ...  , а до сега една снимка няма , на скенер  да се  види  челюстната става изменена ли е , каква е деформацията .....
Здравейте, аз имам подобен проблем, може ли да споделите дали сте доволни от въпросния лекар, в коя болница работи и как да се свържа с него?

Общи условия

Активация на акаунт