Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 31

  • 39 716
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 417
Този сериал гледах една серия и защо не можах да го харесам не знам.
 Започнах Невинният - нали така се превежда с Марио Касас

# 196
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
На Казата сезонът е разделен на две части, първата е септември, втората декември, мисля 13 или 14.


За Колелото имали материал за 8 сезона Grinning
...

Луцифер се завръща със 6 сезон А на 10.09.

...

Някой гледа ли Evil? Виждам, че тече втори сезон и реших да видя първи. Интересно ми изглежда.

....

Вчера излезе последната серия от 3-ти сезон на Charmed. Ами...
Скрит текст:
преповториха историята някак си. Като изключим, че втората по големина сестра беше бременна- Мел, както Пайпър, сега накрая Мейси умря Anguished, както Пру. Интересно е, че има отново четвърта сестра. Grinning Какъв шок Grinning Обаче е малко смешно, че майката Марисол е оставила най-голямото си дете Мейси с бащата, после си отглежда двете Мел и Маги и явно най-малкото и то е оставено другаде.
Интересно ми е Мел от кого е забременяла при положение, че си пада по жени и само такива връзки мисля, че сме гледали в сериала. Ако следват старият сериал, трябва да е уайтлайтъра Хари, но хич не ги виждам заедно.

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 13:04 от Tiffany А

# 197
  • Мнения: 6 146
Снощи почнах да гледам "Малки пожари навсякъде" ... и заспах още на половината първи епизод. Много отегчително и темата не ми е интересна. Чудя се дали да го продължавам въобще или към следващия ...
Преди това изгледах The Pembrokeshire Murders. Нищо особено, като документален нахвърлен набързо.

# 198
  • Мнения: 3 507
evencee,
Въобще не се мъчи с пожарите, ще си изгориш времето за нищо.

# 199
  • Мнения: 5 903
Много ви завиждам, че можете да гледате Малки пожари навсякъде. Аз от чужбина не мога.

# 200
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Видях, че им са вече започнали преди мен 3-ти сезон на Virgin river. Как е, интересно ли е още?

# 201
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Много ви завиждам, че можете да гледате Малки пожари навсякъде. Аз от чужбина не мога.

Амазон прайм видео? Аз там го гледах.

# 202
  • Мнения: 316
Здравейте! Аз се пробвах да гледам последният сезон на Atypical в Netflix, обаче ми идва твърде скучен и изцяло мисля да го спра вече. Няма смисъл да продължавам да го гледам. Но пък открих сериалът The Great и много ми харесва.Нищо, че за две седмици съм изгледала 5 епизода. Допада ми.
  Запълвам си времето с Love Island. Не знам дали някои го гледа, но аз от няколко години насам съм много зарибена и всяко лято си го гледам. Дори сега освен английската версия, гледам и американската.
   Чакам да излезнат и всички епизоди на Animal Kingdom, за да си го изгледам наведнъж. Въпреки, че очаквам този сезон да не е толкова добър, колкото миналите.

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 2 311
В момента и аз гледам "The Great", до 4 серия съм и ми харесва, лековат и забавен шарж на истрията за Екатерина Велика. Паралелно гледам и  "Carnival Row", това е фентъзи готика с крими елементи, но за сега е добре.

Последна редакция: пн, 26 юли 2021, 14:04 от Lady Royal

# 204
  • София
  • Мнения: 27 142
Декстър се завръща на 7 ноември, юху Simple Smile

# 205
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Интересно, какво ли ще прави?🤔 Аз не се сещам кой остана жив и да знаеше за него. Някакво ново начало/завръщане… дано да има къде да ги гледам.

# 206
  • София
  • Мнения: 27 142
Касата с нов комикон тийзър
Официален промо трейлър за новия сезон ще има на 2 август, изхождайки от това видео Simple Smile

# 207
  • Мнения: 4 075
Видях го преди малко и щях да припадна Joy
Чудя се дали този път ще спасяваме Професора и как точно ще се случи, при положение, че всички, освен един, са вътре

Последна редакция: пн, 26 юли 2021, 22:17 от Donna Paulsen

# 208
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Не знам, ама ми докарва настръхване, чакам с нетърпение! Ако ще и Професора да спасяваме. Тази няма ли да ражда вече, там виждам нещо завързано.

# 209
  • Мнения: 5
Почти изгледах SexLife. Сякаш не е кой знае какво, но пак става.
Били ми прилича на Елена Папаризу и Айча Бингьол, а Брад на Арън Тейлър-Джонсън и Еухенио Силер. Smile

Общи условия

Активация на акаунт