💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 67 606
  • 854
  •   1
Отговори
# 420
  • SF
  • Мнения: 21 162
Да кажем за някой 21-годишен, че е младолик, означава, че изглежда много по-млад за годините си.
Ако няма някаква външна намеса между 18 и 22 хората изглеждат по сходен начин.
Младолик е човек, който на 30 изглежда на 22, не на 29
 и на 50 изглежда на 40, а не на 48 Simple Smile

# 421
  • Мнения: 8 795
пък Стефи да вземе малко стайлинг да си направи, като пуберка се изживява. Да ходи на уроци по грим и прически при Яница и Тина
Това пък защо? Нима е нужно всички жени да са от един калъп? Аз пък много се радвам на жени, които имат самочувствие и без грим. Признавам си - аз не съм от тях. Стефания си е красавица. И е младолика. Това е чудесно.
на мен ми харесваше повече с червено-оранжевата коса, не знам по нейна идея ли беше така, или от предаването, но косите и на  двете с Яница ми харесваха в предаването. Сега не толкова.

# 422
  • Мнения: 3 072
И според мен, като стила ти на обличане е " ок "
/с други думи нямаш стил / ,е по добре да потърсиш идеи и помощ от хора , на които повече им се отдава.
Една и съща симпатична млада жена може да изглежда посредствено или разкошно, ако знае как да се справи с плюсовете и минусите на природните си дадености.

# 423
  • Мнения: 5 384
Да, ок е Стефания,  Яница прекалява с преобразяването си в посока състаряване.
Тяна рекламира конец за зъби и др.подобни продукти в Инстаграм. Ама хич не се жени в Египет, че после да стане рекламно лице, хич

# 424
  • Мнения: 8 795
аз съм гледала едно видео на Тяна, където показва капсулирания  си гардероб. Хареса ми как говори, и че учи девойките на нещо.
Но, за да направиш успешен канал, трябва да има какво да казваш на хората, а тя се чуди милата... Ако първо изпълни мечтата за  професор, а после направи канала, ще е по-добре.

На Тина пък видеата ми харесват, защото е много естествена, неподправена, споделя на хората лични неща, някои много наивни, но са си нейни  и има чар

# 425
  • SF
  • Мнения: 21 162
Ами, браво на Тяна, тогава! Знае как се върти бизнес. Другия месец да се ожени и в Кипър, за да й дадат да рекламира и пастата за зъби от същата серия.
В това няма нищо странно. За да си интересен на Инстаграм и инстаграмаджии, трябва да се прави нещо и да се поддържа профилът. Безидейно и бездейно не става, момичета.
А пък Тяна покрай бизнеса си има толкова много други начини да се затрупа с рекламни материали, мостри и предложения, че най-малкото тези снимки са  решили съдбата й на инфлуенсър.
Ако си направите процедура там (ето ви индиректна реклама - вие обсъждате профила в инстаграм, аз доразвивам), ще ви подарят и на вас по едно-две-три тестерчета. Правят го с рекламна цел. Рекламодателите ги зариват с такива.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 5 131
И според мен, като стила ти на обличане е " ок "
/с други думи нямаш стил / ,е по добре да потърсиш идеи и помощ от хора , на които повече им се отдава.
Една и съща симпатична млада жена може да изглежда посредствено или разкошно, ако знае как да се справи с плюсовете и минусите на природните си дадености.

Аз като гледам как съм се обличала на 21... понякога ми се иска да не виждам. Joy Сега ѝ е моментът да експериментира и пробва различни неща, до 30 ще си смени стила поне 5 пъти.
Според мен на хубаво тяло като нейното почти всяка дреха ще седи добре.

# 427
  • Мнения: 2 106
Добре, че е Esmee да ни обясни какво е младолик, че невежи щяхме да си останем.

# 428
  • SF
  • Мнения: 21 162
Ха ха ха, готино чувство за хумор извади!
Пиша си мнението, госпожо. Може ли? Повдигнахте тема за младолик и си написах мнението. Може ли? Ако не може, ме предупреди и аз ще внимавам повече.

# 429
  • Мнения: 2 106
Добре, госпожо Есмее.😄
Тяна и всички други бързо станали известни по телевизията гледат бързо да осребрят участието си в реалити формата. Понеже знаят, че славата трае три дни и ако не напомнят за себе си ще потънат в забвение.

Последна редакция: сб, 18 сеп 2021, 06:07 от bonbonka6

# 430
  • SF
  • Мнения: 21 162
Не знам какво знаят, но добре си ползват знанията, а на тебе ти благодаря за това, че ме оставяш в темата. Това са пък моите три дни на чест и слава. Благодаря ти!

# 431
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тина и Станимир /той днес има рожден ден/


И още

Скрит текст:







# 432
  • Мнения: X
Тя си прилича, но него не мога да го позная на ранните снимки.

# 433
  • София
  • Мнения: 27 156
Тина и Миро преди 10 години 🙂



# 434
  • Варна
  • Мнения: 5 131
Лелее какви са шонита !!! Heart Eyes Joy

Общи условия

Активация на акаунт