Бързи здравословни въпроси и отговори – 30

  • 28 535
  • 743
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 429
Абе не е смешно, и аз съм го чувала. Спането гол помагало, верно ли е ? Simple Smile

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 6 843
А какво бельо ползвате? Аз си купувам само 100% памук от доказани продавачи, щото има и такива на които пише, че са от памук, но не са 100%.

# 227
  • Мнения: 172
Има ли инкубационен период след втора ваксина срещу Ковид? Днес моя приятелка се е ваксинирала, има повод и ни е поканила на вечеря довечера. Мисълта ми е, дали трябва да се притеснявам, че може да ни зарази.

# 228
  • Мнения: 1 059
С какво да ви зарази? С антитела ли?

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 18:27 от Medika

# 229
  • Мнения: 172
С вируса очевидно. Личната ми лекарка ми беше казала, че 48 часа човек е заразен след ваксинация. Затова питам.

# 230
  • Мнения: 1 685
С вируса очевидно. Личната ми лекарка ми беше казала, че 48 часа човек е заразен след ваксинация. Затова питам.
ВЕДНАГА сменете личната лекарка, с най-добри чувства.

# 231
  • Мнения: 284
Ще пробвам да ходя не толкова облечена,но пустите килограми са много и все се опитвам да се прикрия (знам,че това е глупаво,но се чувставам ок с повече дрехи). Нося памучно бельо,но ако трябва и него ще сменям отново.

# 232
  • Мнения: 10 251
На работа всички се ваксинираха на място и се върнаха по работните си места, както и в последващите дни. То ако беше да се заразява така,  сума и народ щеше да се зарази край тях както и аз.

# 233
  • Мнения: 1 429
Бъбрек как боли? Боли ме ниско долу в дясно кръст, ама все едно не е кръстът, не знам как да го обясня. На моменти е. Не се превивам от болка, но ме притеснява.Нямам болка в корема или при уриниране.

# 234
  • Мнения: 1 800
Бъбрек как боли? Боли ме ниско долу в дясно кръст, ама все едно не е кръстът, не знам как да го обясня. На моменти е. Не се превивам от болка, но ме притеснява.Нямам болка в корема или при уриниране.

Мен бъбрек ме е болял по-високо, в областта на талията. Като се тупнете леко с ръка на мястото и се засили за кратко е бъбрек. Ако пък болката се влияе от положението на тялото е мускул/кръст. Дано не е бъбрек! 🤞

# 235
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Може и ишиас да е. Аз също мислех, че ме боли бъбрек, но личната беше категорична, че не е. А и изследванията бяха добри .

# 236
  • Мнения: 1 429
Ами не знам какво е, потупвам се, сякаш не боли. Примерно седя и ме наболи, после се изправя пак ме наболи. Взимам малко Нимезил и Милгама, а дано отшуми Sad

# 237
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Може и някакъв нерв да имаш защипан. Мен като ми се схване кръстът, боли като при бъбречна криза( за жалост, знам как боли и бъбрек).

# 238
  • Мнения: 54 061
Доколкото знам, не лично, при бъбречна криза боли и корем.
При нерв не е така. Там поне имам богат опит. Sad

# 239
  • Мнения: 5 594
Доколкото знам, не лично, при бъбречна криза боли и корем.
При нерв не е така. Там поне имам богат опит. Sad
Може някой да го боли корем, ама не е задължително заради болката в бъбрек.
Щом не е ясно по-скоро е мускулна болка. Когато ме е болял гърбът съм се чудила дали болката може да е от бъбрек. Обратното не, просто болката в бъбрек е по-силна, пулсираща и трудно да се сбърка.

Общи условия

Активация на акаунт