Ще ме оставят ли на поправителен?

  • 7 865
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Казаха ми че ще изпиват и устно притеснявал се затова защото се стресирам и забравям всичко

# 16
  • Мнения: 22 867
Учителката ми по бел не ми казва нищо даже не ми отговоря прави го нарочно ще каже последния момент за всичко и пак няма да стане нищо затова реших да пиша тук като последен вариант ако някой знае нещо за поправителния по български в 10 клас моля да ми помогне

Имаш класен, директор, родители......Като не иска да каже, ако го прави нарочно, отиваш при някой друг и търсиш начин да разучиш. Вероятно и конспект има някакъв, във всеки случай някакви указания няма право да не ти даде. А консултации по предмета евентуално при нея?

# 17
  • Мнения: 7
Родителите ми и звъннаха но тя не вдига,още от началото на годината ми повтаряше че ще ме остави на искаше да науча целия материал от втория срок научих го и тя каза че го иска подробно и затова ме остави,преди малко отидох при заместник директорката да взема информация от нея даже и къде как ще е изпита не ми каза

# 18
  • Мнения: 22 867
Какво е това училище, дето никой нищо не казва? Нали трябва да се готвиш и да знаеш кога ще се проведе изпитът. Сайт на училището няма ли? Там може да изнасят дати, конспекти и др. информация.

# 19
  • Мнения: 7
Нарочно го прави вчера не знам колко пъти и звънях не ми вдига на баща ми също защото ме наплаши много и започнах да получавам нервни  кризи не отговаря на съобщенията ми след това писах на заместник директорката и тя ми помогна

# 20
  • Мнения: 11 965
Дано да говориш и пишеш по-грамотно, отколкото във форума, защото и аз бих ти писала Слаб (2) за писаното тук.
Българската граматика е трудна, иска системно учене, а за литературата е нужен речник от 7-8000 думи. Как ще правиш анализ на произведение, което не си чела или разбрала?
Има си конспект, има и критерии за оценяване към изпитните билети/ тестове. Забрави, че утре ще си вземеш изпита и се готви за следващата сесия, ама наистина се готви. Как така си звъняла и не ти вдига? Годината още не е свършила и ти би трябвало да си в училище присъствено.

# 21
  • Мнения: 1
И аз това се чудя понеже съм 7ми клас а имам доста двойки по колко предмети могат да ме оставят на изпит и дали ще ме оставят на изпит ако първия срок имам 5 и втория 2?

# 22
  • Мнения: 1
искам да попитам тъй като имам за 2рия срок двойка това какво означава,че ще ходя само на допълнителни часове,или ще ме остави на изпит

# 23
  • Мнения: 2
Имам въпрос- Имам оценки от първият срок- 3,2,4,2 , а вторият 2,3,4,2,6  ( от вторият срок, 4-ката и 6-цата са от устно изпитване) ако имам 2 на изходното ниво ще ме оставят ли на поправителен??

# 24
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
Срочната оценка от първия срок 2 ли е?
Помоли да те изпитат допълнително, освен изходното.

# 25
# 26
  • Майничка
  • Мнения: 12 580
Може и да ти се размине тогава, но съветът ми за допълнително изпитване остава.

Общи условия

Активация на акаунт