Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 7

  • 32 014
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 50
Здравейте,
Има ли родители на деца приети в Н. Райнов и от кои квартали ? Моля  да споделите има ли възможност за споделено пътуване. Приеха ни, но имам големи колебания заради локацията 😞, с момиче съм.


Здравейте, дъщеря ни, също е записахме в Н. Райнов. Живеем в кв. "Бъкстон". Ще пътува с 4трамвай, поне един час. Притеснява ни голямото разстояние, което трябва да пътува, но поне часовете започват от9.00ч. Смятам, че след като се опознаят, децата сами ще намерят начини да се придвижват заедно до училище. Дъщеря ни се казва Калина.

Здравейте!
И синът ми е в Н.Райнов, ще пътува с баща си до училище, защото живеем извън София, а офисът му е в ке.Орландовци. Синът ми се казва Димитър. И аз следя информацията на сайта на училището, но засега няма актуални новини. Май се вълнувам повече от него. Той все още е на ваканционен режим.Simple Smile

# 661
  • Мнения: 262
Здравейте,
Аз звънях в НГПИ да питам за родителска среща и удостоверение за записване в осми клас, но никой не вдига.
Моля, ако някой има информация, да сподели Simple Smile

Аз писах мейл преди време с въпрос за родителската среща - отговориха ми това: "Здравейте, предвиждаме родителска среща само за осми клас. На 07.09. ще вземем решение как ще се проведе тя в зависимост от ситуацията с Ковид. Обмисляме да е ден или два преди 15.09. Ще публикуваме съобщение на сайта на училището на 07. или на 08. септември."

Аз се обаждам на зам.дир. по учебната дейност ( запомнила ме е вече сигурно горката...) Албена Шишманова - отзивчива е и вдига обикновено. Горното, мисля, пак е от нея.
 @ paper moon - какво е това удостоверение ( за градски транспорт? ) и аз искам Grinning

Удостоверението е защото тази година са решили да подпомогнат всички деца, записани в осми клас с 300 лв, които се изплащат на два транша. Независимо от доходите на родителите. На нас ни изпратиха писмо от старото училище. Трябва да се вземе удостоверение от училището, в което детето е записано и да се подаде до социалните. Има време, срокът е до някой си октомври. От НГПИ са ми отговорили с мейл, че може да се вземе служебна бележка за записване от канцеларията всеки ден до 16:30 ч. те май не знаят още за тези удостоверения, но сигурно ще ги дават на всички след 15-ти септември. Иначе информация за родителска среща и разпределение по паралелки ще има на 8.09, разписание за учебните часове - на 15.09.

# 662
  • Мнения: 6
Ако някой се интересува за родителската среща във Фотографското, днес звънях и казаха, че ще бъде на 7 септември, но очакват евентуална промяна в противоепидемичните мерки и тогава ще публикуват информацията.
Канцеларията работи от 9 до 15 часа за заявяване и получаване на служебни бележки за помощта за осмокласници.
Списък на учебниците ще получим на родителската среща, а може да обновят и информацията на сайта, да следим.

Рапорт даден Simple Smile
Здравейте,
Как точно става със служебната бележка, първо трябва да звънна да я заявя и да отида да я взема или мога да отида направо и да я взема?

# 663
  • Мнения: 9
Ако някой се интересува за родителската среща във Фотографското, днес звънях и казаха, че ще бъде на 7 септември, но очакват евентуална промяна в противоепидемичните мерки и тогава ще публикуват информацията.
Канцеларията
Здравейте,
Как точно става със служебната бележка, първо трябва да звънна да я заявя и да отида да я взема или мога да отида направо и да я взема?

По-добре им напишете имейл или им звъннете.

# 664
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Мисля че нужда от мейли и телефонни запитвания за тия бележки няма. Срока за подаване в Социалното е до края на октомври. От НГПИ казаха (при записването), че когато децата тръгнат на училище след 15.09, всеки ученик може да отиде до канцеларията и да му издадат такава бележка..става за 5 минути, просто ще ангажирате децата си.....

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 12:26 от Elida

# 665
  • Мнения: 9
Здравейте ! И двете ми деца са приети в “Николай Райнов” по първо желание. Ще пътуват     с метро до Лъвов Мост/от Ж.К. Хиподрума/Метростанция Бул.България и от ул .” “Козлодуй “ за 3 спирки до “Орландовци”.Изпробвано е - 30 Мин.И от там 10 Мин. до училището.Със сигурност ще се организират и ще пътуват заедно.Децата ми са близнаци/момчета/ - Тони и Крис и посещаваха курса в училището.За родителска среща споменаха,че може да е онлайн,но все още няма информация в сайта на училището.

# 666
  • Мнения: 50
Здравейте ! И двете ми деца са приети в “Николай Райнов” по първо желание. Ще пътуват     с метро до Лъвов Мост/от Ж.К. Хиподрума/Метростанция Бул.България и от ул .” “Козлодуй “ за 3 спирки до “Орландовци”.Изпробвано е - 30 Мин.И от там 10 Мин. до училището.Със сигурност ще се организират и ще пътуват заедно.Децата ми са близнаци/момчета/ - Тони и Крис и посещаваха курса в училището.За родителска среща споменаха,че може да е онлайн,но все още няма информация в сайта на училището.

Здравейте! Синът ми, Димитър, познава Вашите момчета, заедно бяха на курса в Н.Райнов. Simple Smile

# 667
  • Мнения: 6
Здравейте,
НПГПФ са обявили родителска среща на 07.09.21 от 17:00ч.Моля, ако има родители на деца приети в НПГПФ с графичен дизайн да ми пишат, тъй като няма как да успея да бъда в 17 на родителската среща.

# 668
  • Мнения: 1 195
Здравейте, дъщеря ми е приета в НУИИ. Не показва вълнение, но аз нямам търпение да започне учебната година и да се потопи в магията на това, за което мечтае и за което толкова много се труди. И дано по-дълго са присъствено.
Ако някой звънне или ходи до училището и има информация за родителска среща, ще се радвам да сподели.

Привет Simple Smile
И аз всеки ден проверявам - без резултат.
Последвах съвета и създадох група Осми клас  2021 - НУИИ, публична е за момента:) може и там да пишем Simple Smile

# 669
  • Мнения: 3
Здравейте,
дали някой има информация за Н.Райнов, ще има ли родителска среща? Проверявам сайта им, но нвсе още нищо не са писали.

# 670
  • Мнения: 50
Здравейте,
дали някой има информация за Н.Райнов, ще има ли родителска среща? Проверявам сайта им, но нвсе още нищо не са писали.
Привет!
И аз проверявам всеки ден за информация. Ако до петък няма нищо, мисля да се обадя и да питам.

# 671
  • Мнения: 9
Здравейте!Аз звънях последните два дни на стационарният и на администрацията,но никой не вдига.Писах им,но още нямам отговор.Питах ги за Родителска среща,класен ръководител,първият учебен ден,учебници и всякаква такава актуална информация .Ако получа отговор ще пиша.

# 672
  • Мнения: 9
Излезна разпределението на класовете в НГПИ и информация за родителската среща

# 673
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Излезна разпределението на класовете в НГПИ и информация за родителската среща
Пространствения дизайн и дъърворезбата имат много добър човек за класен. По физическо е, беше класна на дъщеря ми.

# 674
  • Мнения: 9
Не разбирам защо са направили един клас само от момичета?

Общи условия

Активация на акаунт