СУ - Стопански факултет, ще ни стигне ли балът?

  • 1 181
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Синът ми тази година ще кандидатства във ПУ, но има и желание да се пробва във СУ. Аз  обаче искам да знам дали той има шансове да бъде приет там... Той не учеше изобщо през годините и седна само последните дни да учи, затова по БЕЛ има 5.00, дипломата му пък е малко под 5.00, на изпита по английски обаче има почти пълна 6ца - 5,92. Дали тези оценки са достатъчни за Икономика и финанси или Счетоводство и финанси? Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 5 128
Здравейте! Синът ми тази година ще кандидатства във ПУ, но има и желание да се пробва във СУ. Аз  обаче искам да знам дали той има шансове да бъде приет там... Той не учеше изобщо през годините и седна само последните дни да учи, затова по БЕЛ има 5.00, дипломата му пък е малко под 5.00, на изпита по английски обаче има почти пълна 6ца - 5,92. Дали тези оценки са достатъчни за Икономика и финанси или Счетоводство и финанси? Благодаря ви предварително!

Проверихте ли как е вървял балът за тези специалности през годините? Принципно това бих направила аз, ако ме интересува.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 92
Здравейте! Виждам, че преди една година сте задали въпрос и не сте получила отговор. Бихте ли ми казали дали синът Ви влезе в стопански факултет на СУ университет и ако е студент вече там, какви са впечатленията ви, какво споделя за обучението там?

Общи условия

Активация на акаунт