Странно усещане по време на сън

  • 1 274
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте позволих си да пусна нова тема,понеже до тук изчетеното не намерих точно като моя проблем.И така проблемът ми е такъв,че от известно време по време на сън,или по точно при заспиване и след събуждане усещам нещо като сърцебиене,но немога да преценя дали е точно сърцето или е някой мускул на ръката след пренатоварване,чувството е много неприятно,има ли някой който е имал подобно усещане,ще съм ви благодарна ако споделите мнение.Благодаря предварително!!!

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 19:06 от Rapancheto

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Вероятно се късае за мускулен спазъм, но не съм лекар. Пробвайте с прием на магнезии както и преглед при лекар.

# 2
  • Мнения: 96
Вероятно се късае за мускулен спазъм, но не съм лекар. Пробвайте с прием на магнезии както и преглед при лекар.
Благодаря и аз така си мисля,понеже наскоро(тоест миналата сряда си пусках ПКК при личния)по повод сърцебиене което получих и той ми изписа бизогама 5мг по 1/4 и като усещане е различно това и аз си мисля че не е сърцето,а мускула на раката който напоследък пренатоварвам.Благодаря за споделеното мнение

# 3
  • Мнения: 2 264
Пише се рЪка. Много грозно впечатление прави.

# 4
  • Мнения: 96
Пише се рЪка. Много грозно впечатление прави.
Знам как се пише,печатна грешка не мисля,че трябва да се заяждаме така грубо,ако няма какво да споделите по темата,просто подминете!Лека вечер!

# 5
  • Мнения: 2 264
Не е заяждане, а елементарно писане на текст. Все пак искаш хората да те четат, нали? И не беше само веднъж, за да си помисля, че е печатна грешка.

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Настрани върху тази ръка ли спиш? В коя точно част на ръката е? През деня работиш ли нещо ръчно?

# 7
  • Мнения: 96
Настрани върху тази ръка ли спиш? В коя точно част на ръката е? През деня работиш ли нещо ръчно?
Почти винаги спя на тази страна(лявата)Ами доста я пренатоварвам,живея в къща с градина и постоянно има какво да се прави.

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 964
Ами сигурно пренатоварване на мускулите, дай малко почивка ако може, спи на другата страна и си вземи от аптека може би има едни компресиращи неща за китка, като маншет от плат са, държи стегнато там на ластик и помага.

Общи условия

Активация на акаунт