Настинка в първят триместър

  • 540
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте,съвсем в началото съм 6г.с.,настинала съм и съм супер притеснена да не се случи нещо с плода,АГ ми предписа едни капки за нос,парацетамол за температурата,която не е повече от 37.5 и едни прахчета за имунитета.Моля някоя ако е прекарвала настинка в този период да ми каже дали е била така и имало ли е някакъв проблем.Оставям на страна гаденето и повръщането,което е 1-2 пъти дневно,чувствам се тъжна и имам чувството,че ще се случи нещо лошо…😞😞

# 1
  • Варна
  • Мнения: 25 236
На много жени се е случвало. Спокойно, оправяй се бързо.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз доста се разболявах по-време на бременноста, но при мен единствено парацетамол можеше. Вземи си Биозин Мама той също подсилва имунитета в момента. Бързо оздравяване.

# 3
  • Мнения: 201
Подкрепям Биозин Мама, аз го пих в края на 6тия месец заради модерния корона вирус

# 4
  • София
  • Мнения: 13 105
Температура около 37,2-37,4 е напълно нормална за бременните.
Вместо капки за нос, можеш да правиш промивка с топла вода, сол и сода. Биозин Мама наистина е добра идея.

# 5
  • Мнения: 5 272
С първата бременност бях болна горе долу по същото време. Пих някаква хомеопатия, която не ми помогна особено, но се оправих. Даже си спомням, че доста кашлях, ядох доста черна ряпа с мед и черен синап. Не се притеснявай, даже и антибиотици могат да се изпишат при нужда.
С втората бременност бях болна преди теста. 4 дена пих Хюмекс грип (който е противипоказен при бременност), оправих се, след това се притеснявах да не е станало нещо заради хапчетата, но нямаше никакъв проблем.

# 6
  • Мнения: 12 756
Не е драма, често се случва. Пази се, горе главата!

Общи условия

Активация на акаунт