Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 16

  • 65 514
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 18
Момичета някой скоро оперирал се при доктор Стоянов? Ако може да каже какво е необходимо да си носи при постъпване за операцията ,освен иследванията и ПСР теста ,че моята операция е тези дни а неможах да попитам тъй като са в отпуска 🥴

# 361
  • Мнения: 416
Дават всичко - пижама, чехли, кърпи. Носи си само козметика.
А изследванията ги искат поне две седмици преди операцията, но като са в отпуска, няма кой да ги погледне. Дано всичко ти в в норма.

# 362
  • Мнения: 18
Дават всичко - пижама, чехли, кърпи. Носи си само козметика.
А изследванията ги искат поне две седмици преди операцията, но като са в отпуска, няма кой да ги погледне. Дано всичко ти в в норма.

Ами даже ги искат при постъпването ,че явно съм първа пациентка след отпуската.Малко ми е притеснено ,но надявам се всичко да е в норма и да минава всичко леко ,че доста си почаках за тази манипулация и нямам търпение вече 😊

# 363
  • Мнения: 416
Дано всичко е добре с изледванията. Аз имах някои показатели леко извън нормата, но не бяха пречка за операция.
Надявам се да мине леко, добре, че вече нямаш търпение, явно нямаш притеснения. А и не трябва Wink В клиниката всичко е на много високо ниво, доста добре обгрижват и е много комфортно.

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 00:05 от vivt

# 364
  • Мнения: 18
Дано всичко е добре с изледванията. Аз имах някои показатели леко извън нормата, но не бяха пречка за операция.
Надявам се да мине леко, добре, че вече нямаш търпение, явно нямаш притеснения. А и не трябва Wink В клиниката всичко е на много високо ниво, доста добре обгрижват и е много комфортно.

Благодаря дано няма нищо нередно . До колкото притеснение си имам и ще имам ,но пък ги искам отдавна 😊
Надявам се всичко да мине леко .

# 365
  • Мнения: 62
Дано всичко е добре с изледванията. Аз имах някои показатели леко извън нормата, но не бяха пречка за операция.
Надявам се да мине леко, добре, че вече нямаш търпение, явно нямаш притеснения. А и не трябва Wink В клиниката всичко е на много високо ниво, доста добре обгрижват и е много комфортно.

Благодаря дано няма нищо нередно . До колкото притеснение си имам и ще имам ,но пък ги искам отдавна 😊
Надявам се всичко да мине леко .
Стискаме палци. След операцията ако може да пишеш как е минало. Моята консултация е много скоро, а нещо ме хваща страх 😁 (мисля да съчетаят гърдите с още нещо)

# 366
  • Мнения: 18
Стискаме палци. След операцията ако може да пишеш как е минало. Моята консултация е много скоро, а нещо ме хваща страх 😁 (мисля да съчетаят гърдите с още нещо)

Благодаря много 😊
Определено ще споделя !
Ами и аз имах колебания ,ни желанието ми да имам малко повече самочуствие надделя 😊🥴🙈

Последна редакция: вт, 31 авг 2021, 18:40 от bubanka

# 367
  • Мнения: 1 205
Здравейте,
от снощи имам сериозно схващане на лявата гърда (12 ден от операцията) с болки от външната страна.
Цялата гърда е сякаш натегната и не се отпуска, като стягането се получи след къпането докато се мажех и обличах. Чакам хирурга да ми върне обаждане, за да видя какво ще каже. На вас случвало ли ви се е подобно нещо?

# 368
  • Мнения: 26
Здравейте,
от снощи имам сериозно схващане на лявата гърда (12 ден от операцията) с болки от външната страна.
Цялата гърда е сякаш натегната и не се отпуска, като стягането се получи след къпането докато се мажех и обличах. Чакам хирурга да ми върне обаждане, за да видя какво ще каже. На вас случвало ли ви се е подобно нещо?

Да и при мен беше така. Може би след около 20ти ден отмина 🙂 от време на време леко я масажирах на своя глава, защото много ме болеше, като ме стегне,за да ме отпусне.

# 369
  • Мнения: 416
Горе-долу по същото време след операцията и при мен стана така в едната гърда. Минава за няколко дена с повече почивка, ако се наложи и някоя инжекция.

# 370
  • Мнения: 1 205
Доктора ме видя, каза, че е задържана течност и ще правя компреси с надеждата да отпусне и да разнесе.

# 371
  • Мнения: 1 982
Имахте ли дренажи?
Те са точно с тази цел.

# 372
  • Мнения: 133
Доктора ме видя, каза, че е задържана течност и ще правя компреси с надеждата да отпусне и да разнесе.

Предполагам, че хирурга те е предупредил, но следи за голямо подуване на гърдата. Успех, стискам палци да мине бързо!

# 373
  • Мнения: 1 205
Имах дренажи. До снощи всичко си беше ок, днес каза, че отока е среден.
Понеже вдигнах и температура, започвам и антибиотик. Дано ми се размине леко, а болката е кошмарна.

# 374
  • Мнения: 133
Не се колебай да звъннеш или потърсиш пак хирурга, ако не ти се струва читава работата. Аз съм писала напред, че имах кървене в едната гърда след операцията, та знам за каква болка става въпрос. Съчувствам ти! Компресите помагат, но ако има кървене няма да го спрат, затова гледай и следи подуването. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт