Магазини Pepco 6

  • 63 805
  • 754
  •   1
Отговори
# 420
  • Русе
  • Мнения: 7 057
А как да разбера къде ще ги има? Някъде пише ли?

# 421
  • Мнения: 6 903
А тази тънката жълта блузка с едно таралежче я имаше още миналата седмица в Бургас (до била) някъде в петък мисля че беше 🙂

# 422
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Вчера ходих да видя поло блузите (поло пуловер и поло блуза е едно и също). Според мен са уголемени, S размер ми е голямо (както винаги), особено около подмишниците. Тънички са, подходящи за ранна есен и пролет. Дънките с връзка на талията и дънковата рокля изглеждат симпатични в каталога, но на живо не ми допаднаха, даже се чудех това новите дънки ли са, че бяха забутани зад едни други.
Свещите от новия каталог дали са наистина ароматни при запалване?

# 423
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Значи да не се ядосвам, че не ми остана време да мина за дънките. Знам аз, че такива модели обикновено изглеждат добре само на снимки... Също много симпатично ми изглеждат по всички магазини роклите тип риза, но винаги ми стоят... Покъртително 😂 Може просто да не съм с подходяща фигура де.

# 424
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Взех от половата. Пробвах и дънките, голям ми беше на кръста, а иначе като клекнеш сяках тесен.

# 425
  • София
  • Мнения: 2 626
Някъде в София виждали ли сте спортните екипчета за момичета със сърчицата?

# 426
  • Мнения: 1 821
Някъде в София виждали ли сте спортните екипчета за момичета със сърчицата?
Ако става въпрос за анцуга , във филиала в Мусагеница,ранния следобед, имаше 4 броя , но най-голям беше 122- питах нямало повече в склада, но те май почти всекидневно зареждат ( никой не знае,обаче какво ще дойде и кога) Wink
Според мен не си заслужава много обикалянето за един анцуг , с не особено добро качество и много ,ама много изкуствена материя. Ако ,все пак много го искате,моят съвет е да се разходите до Ринг Мола ...това за мен е един от най-добре заредените им магазини Simple Smile

# 427
  • Мнения: 128
В сряда в един от магазините във В.Търново,бяха заредили дамски сини дълги зимни якета и не иглеждаха лоши.Но ги няма в брошурата.

# 428
  • София
  • Мнения: 2 626
Някъде в София виждали ли сте спортните екипчета за момичета със сърчицата?

Според мен не си заслужава много обикалянето за един анцуг , с не особено добро качество и много ,ама много изкуствена материя. Ако ,все пак много го искате,моят съвет е да се разходите до Ринг Мола ...това за мен е един от най-добре заредените им магазини Simple Smile
Благодаря за мнението. Хареса ми в брошурата, но ми изглеждаше като от плътен памук. Но на тази цена реално няма как да е от такъв:) За изкуствена материя определено не ми се обикаля.

# 429
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Вчера пробвах дънковата рокля - стои ми като манта и като харизана (както се казва), въобще не е като на дамата в каталога. Мерих S, аз по принцип нося S, но не и от Пепко...

# 430
  • Мнения: 6 937
Аз си умирах за дънкова рокля, поне 5 поръчах и върнах, точно защото ми стояха нелепо. Накрая си купих от Орсей и ми заспа.

# 431
  • Мнения: 911
Аз съм с впечатлението че това което излиза на брошура е просто ей така..не знам как да се изразя, честно казано.
То в магазина има един куп неща дето ги няма и ги е нямало в брошура.
А нашия Рерсо  е сравнително малък.
И аз лично  съм виждала: на касата се редя, а отзад момичетата вадят от големи чували и редят на закачалка..
Последния път редяха суитчери със Скуби Ду.

# 432
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Teфтери има ли в пепко, все късно ходя и забравям да видя?

# 433
  • Мнения: 1 557
Teфтери има ли в пепко, все късно ходя и забравям да видя?
Да, имат.

# 434
  • Мнения: 568
За трети и последен път влизам във въпросните магазини No Mouth
Купих щипки за пране - разхвърчаха се на второто простиране - в кошчето.
Два чифта бикини за 4лв., при първото обуване /50кг съм/, станаха на съставни части - в кошчето.
Както казваше един познат "Не съм богат за да купувам евтино" Angry

Общи условия

Активация на акаунт