Магазини Pepco 6

  • 63 792
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15 356
Конти ,няма таквоз нещо.

# 151
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Има ли в Пепко летни леки памучни светли шапки за възрастни, не за деца? От плат я искам и по възможност да е бяла и с добра периферия, което се оказва някаква абсолютна екзотика за нашите ширини. Close Търся от няколко години и вече подивявам максимално. С голяма глава съм, детски не ми стават, трябва ми 58 номер минимум.
В гараж-магазинчетата по цялото черноморие е пълно. В Пепко не съм виждала, из Пловдив като цяло - също. Но ако имаш познати в морски град може и да стане работата...

# 152
  • Мнения: 378
От Пловдив на брезовска, но беши преди 2 месеца.

# 153
  • Мнения: 14 610
Цитат
летни леки памучни светли шапки за възрастни,
В ХМ обикновено има,но тази година не съм ходила там.

# 154
  • Мнения: 1 678
Здравейте,момичета!
Извинявайте,че така нахълтвам в темата,бих искала да попитам за бебешките дрехи в Пепко-на синът ми взимам редовно,обикновено по-голям размер от реалния,който носи...Освен,че много се свиват друг недостатък за момента не съм намерила...Предполагам и бебешките са така или бъркам...?
Благодаря!

# 155
  • Мнения: 2 013
Свиват се, да. Но ние сушим в сушилня и тя допринася доста.

# 156
  • Мнения: 4 572
И избеляват от сушилнята Simple Smile

# 157
  • Мнения: 54 385
Без сушилня нямам такива проблеми с дрехите на Пепко.

# 158
# 159
  • Мнения: 35 109
Почват училищните приготовления

# 160
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Да, ама нали знаете, че тетрадките им на дясната страница полето също е от десния край. Не знам изобщо защо ги продават такива...

# 161
  • Мнения: 6 874
И тениските за мен които купувам ,взимам един размер по-голяма -л че се свиват,нямаме сушилня

# 162
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Моите пък се отпускат и след няколко пранета добиват един "развлечен" вид. И на 30 градуса пера, и на 20... Ама съхнат вън на 40+ Joy

# 163
  • Мнения: 960
Да, детските дрешки се свиват в пералня, аз също взимам по-голям размер. А иначе като цена - качество си отговарят.

# 164
  • София, България
  • Мнения: 69
Здравейте,момичета!
Извинявайте,че така нахълтвам в темата,бих искала да попитам за бебешките дрехи в Пепко-на синът ми взимам редовно,обикновено по-голям размер от реалния,който носи...Освен,че много се свиват друг недостатък за момента не съм намерила...Предполагам и бебешките са така или бъркам...?
Благодаря!
Дрехитие на Пепко не се хвалят с топ качество, та се свиват. При Вас дори и два размера по-голям да купите, със свиването може да ме у то(но на момченцето. На мен лично една хубава черна тениска след 2-3 пранета и избеля, та и за това имайте едно на ум.

Общи условия

Активация на акаунт