Всичко за всички марки гел лакове -37 тема

  • 37 414
  • 801
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,
Може ли да ви попитам за хубава база за нокти. Като в момента имам желание за Клареса или Коди... Като моля за вашият опит и мнение по въпроса, като също така и за гъстотота на консистенцията на базата. Прочетох, че може да окаже разлика м/у  прозрачната база и тази с цвят... та аз си мисля за прозрачна, тъй като до сега са ме правили само с прозрачна. Simple Smile

# 616
  • бургас
  • Мнения: 739
Странно,че всички имате проблеми със беленето. Да чукна на дърво ползвам каучуковата база на коди и до сега проблеми съм нямала. Стои докато не махна, много рядко имам леко белене в края

# 617
  • Мнения: 214
Ето още един от мен, който правих на майка ми с гел в бутилка на Коди.
Относно тънките нокти, мойте ако не са с архитектура, се чупят, сцепват. Затова и купих гела в бутилка да тествам. Ако не  е с гел, правя изравняване с база.

# 618
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
аз съм с тази, много съм доволна. лесна е за нанасяне https://blueskyshop.bg/bg-product-details-745.html

# 619
  • Мнения: 73
Привет, момичета! От доста време ви чета, но досега не съм се осмелявала да пиша, а само гледам и се възхищавам на красотите, които правите.

От няколко месеца си правя маникюр с гел лак вкъщи, като освен на себе си правя и на майка ми. Все по-добре ни се получват нещата, но още работя много бавно и отнема доста време да се направя мен или нея.

Правя и укрепване на нокътя с гел в шишенце (взела съм 2 нюанса Hard gel на Микскоко). От няколко маникюра насам обаче страшно много започна да ми се разлива гела отстрани на нокътя преди да го изпека. Така след като полимеризирам нокътя, трябва да пиля отстрани това, което е било разлято. Странното е, че преди не ми ставаше така, но пък тогава използвах гел в бурканче.

В тази връзка можете ли да ме посъветвате какво да правя? Случва се дори и когато сложа по-малко продукт върху нокътя. Винаги слагам много тънък 1ви слой от гела, отгоре слагам по-плътен слой с "капчица" и разнасям по дължината на нокътя. Между двата слоя не пека. Освен това препоръчайте ми добър гел в шишенце. Може би оттам идва проблема.

Много благодаря на всички за съветите! 🌻🌻🌻

# 620
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Ety4ka, моят съвет е да пекваш по 5 секунди всеки нокът, а не да слагаш база на цялата ръка и така да печеш.
Когато си готова с цялата ръка вече печеш нужното време.

# 621
  • Мнения: 1 140
Момичета, какво мислите за тази машинка? Става ли за домашна употреба?

# 622
  • Мнения: 1 538
Момичета, какво мислите за тази машинка? Става ли за домашна употреба?


И аз се интересувам.

# 623
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Ако не сте ползвали досега, аз не бих се наела. В домашни условия ме е страх да боравя с това чудо.

# 624
  • Мнения: 7 564
Тази машинка става само за обработка на естествени нокти и евентуално кутикули, аз лично не бих взела. Преди години имах подобна, не на марката на Лидл, за нищо не ставаше. За още 20 лв отгоре от Али ще поръчате ел.пила, която става за махане на гел и гел лак и за обработка на кутикули в домашни условия.

# 625
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Аз имам подобна, не става за махане на гел лак, но става за надраскването му, преди накисване. За това я използвам, като че ли надрасквам по-добре, отколкото с пила.

# 626
  • Мнения: 1 538
Взимам я, само защото ми е писнало да боравя с обикновени пили. За кутикули ще пробвам и ще кажа дали е ок.

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Тези, които поставяте гел за укрепване на нокътя - с пила и накисване става ли да се маха или си трябва ел. пила?

# 628
  • Мнения: 177
Момичета, снабдих се най-после с читави накрайници за Ел пила и за пръв път си махнах гел лак с нея. На лявата ръка ми се получи супер - гладко, деликатно, без препилване, абе все едно на курс съм ходила. Обаче на дясната ръка... мъка, мъка. Получиха ми се едни релефи, едно чудо. Хубавото е поне, че само на едно мъничко място стигнах до самия нокът, надявам се да не съм го наранила, но не мога да преценя. Поздравявам всички вас, които си махате сами лака и на двете ръце, евала!

Иначе аз съм виждала тази пила на лидл, една приятелка я има, и като я сравнявам с моята, и с моите накрайници, не мога да си представя това нещо да върши някаква работа. Ама пък не съм специалист, така че ви пожелавам успех.

Пробвали ли сте продуктите на микскосо (не съм сигурна дали така се казваше точно) и ако да - доволни ли сте?

# 629
  • Мнения: 7 564
Тези, които поставяте гел за укрепване на нокътя - с пила и накисване става ли да се маха или си трябва ел. пила?

Повечето гелове в бутилка са твърди - махат се само с пилене. За този на Nai_s някой беше споделял, че се сваля с накисване. За друг лично аз не знам, но вероятно има и още такива на бг пазара.

Общи условия

Активация на акаунт