Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 75

  • 43 576
  • 747
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 50
Здравейте.
Бихте ли ми препоръчали коректор за тъмни кръгове под очите.
Благодаря.
Instant age rewind на Maybelline е добър избор и сега е на промоция в парфимо Flowers Hibiscus
https://www.parfimo.bg/maybelline-instant-age-rewind-korektori-za-jeni/

# 541
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря.Flowers Hibiscus
А как са цветовете,за светла кожа кой номер е подходящ?

# 542
  • Мнения: 5 094
Благодаря.Flowers Hibiscus
А как са цветовете,за светла кожа кой номер е подходящ?

Fair, а в parfimo винаги е на тази цена, най-изгодна от навсякъде.

# 543
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Не бях виждала щанд на Wibo досега Simple Smile


# 544
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Аз още не съм, но съм любопитна да чуя мнения за тях. Някой продукт, който да заслужава внимание?

# 545
  • Мнения: 15 356
От месец и нещо го има в едното Лили при нас.Сенките ми се сториха хубави,но само тествах .

# 546
  • Варна
  • Мнения: 939
Аз го разгледах във Варненското Лили до шадраваните, май само там има.
Но като продукти не съм ползвала, чакам си доставката на някои нещица поръчани от Пандата. Там почти винаги има доста добри промоции. Ако си заслужават ще пиша 😉

# 547
  • Мнения: 2 299
И аз харесвам показания коректор на Мейбълин с гъбичката...малко ми е не икономичен. Обаче пък интересно, че 3 цвята съм ползвала и всички стоят добре... Иначе съм със светла кожа...сега си взех light  беше изгоден в Лили бяха пуснали някаква Бюти бокс кутия - коректора, розова мицеларна вода на Гарние и спирала на Майбълин за 21лв и нещо. Иначе honey цвят и другия цвят не го помня съм ползвала...всички ми стоят добре...адаптират ли се ..ама не е нещо да съм тип панда с различните цветове 😁
На wibo си взех оризова пудра, една влогърка я похвали...че аз още страдам по една на Катрис, която изчезна, пък много ми харесваше. На wibo...става, цената е колкото на Катрис -10лв. Преди нея взех на Аура...ама сякаш ми блести повече от колкото ми се иска и я ползвам за вечерен грим...на алверде прозрачна, някак по едра, като брашно е...нещо не ме кефи...та да кажем че на wibo, става, ама ми се иска и друга да пробвам.
В търсене съм и на спирала, подходяща за моите къси мигли...от 2 месеца насам съм купила близо 20 спирали и никоя не е това, което търся...последно взех на Лореал (хич не им помня имената) една с чупеща четка...пак похвалена от влогърка, че е страхотна...но за съжаление не е моята. Търся аз дължина и да е много черна...

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 601
.....
В търсене съм и на спирала, подходяща за моите къси мигли...от 2 месеца насам съм купила близо 20 спирали и никоя не е това, което търся...последно взех на Лореал (хич не им помня имената) една с чупеща четка...пак похвалена от влогърка, че е страхотна...но за съжаление не е моята. Търся аз дължина и да е много черна...
Аз препоръчвам една на Oriflame, която при мен прави чудеса с миглите, купувала съм доста скъпи спирали, включително на Mascara med, но тази най-много ми допада като ефект, сега е на смешна цена - 3,99 и съм поръчала 2.

# 549
  • Мнения: 2 299
.....
В търсене съм и на спирала, подходяща за моите къси мигли...от 2 месеца насам съм купила близо 20 спирали и никоя не е това, което търся...последно взех на Лореал (хич не им помня имената) една с чупеща четка...пак похвалена от влогърка, че е страхотна...но за съжаление не е моята. Търся аз дължина и да е много черна...
Аз препоръчвам една на Oriflame, която при мен прави чудеса с миглите, купувала съм доста скъпи спирали, включително на Mascara med, но тази най-много ми допада като ефект, сега е на смешна цена - 3,99 и съм поръчала 2.

Тази съм я ползвала и да...доволна бях...дори преди нея черна с червена капачка, тази уж била същата ама с друга опаковка. Тази ми беше топ оф дъ топ.
Поръчвах я редовно, ама девойката от която поръчвах на Орифлейм е по майчинство и за това преминах да изкупувам де що видя, за да намеря някоя подходяща...май по - добре да потърся друг консултант... Благодаря, значи все още я има спиралата

# 550
  • Мнения: 5 300
Преди повече от година си бях купувала тези соли за крака, вчера търсих пак, но нямаше... Някаква идея да не би да са спряни от производство?

# 551
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Явно не са спрени от производство, има ги в немския сайт на DM.

# 552
  • София
  • Мнения: 5 617
Някой ползвал ли е гелът за вежди на Мейбълин с ефект на татуировка? Вчера си го купих, но нещо ме е страх да си го сложа.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Някой ползвал ли е гелът за вежди на Мейбълин с ефект на татуировка? Вчера си го купих, но нещо ме е страх да си го сложа.

Аз. Около 2часа са достатъчни за добиването на хубав цвят. Спала съм с него, не става крайно тъмно.
Най-светлият цвят има лек-оранжев жълт подтон.
 Последно ползвах Medium Brown, който стои по-студено на веждите.
Слага се на суха кожа и внимавате да не го намокрите по време на стоенето с него, разпада се и изчезва.
Ефектът при мен трае около 2-3дни като не си пипам или търкам веждите и избягвам да ги минавам с почистваща козметика (мицерална вода, крем, измиващо олио).
Отлепрайте по посока растеж на космите, а не срещу, за да не изкубнете някое.
Моите вежди са доста тънки и ползвам скосена четка за вежди.
Винаги нанасям хубав, плътен слой.

# 554
  • Мнения: 3 977
Някой ползва ли новото олио 7 sec  на gliss май беше ?

Общи условия

Активация на акаунт