Пол на бебчето 24г.с

  • 735
  • 9
  •   1
Отговори

Анкета

Момиче или момче

Опции:

  • Мнения: 3
Здравейте мами , 24 г.с съм , но така ли иначе не можахме да разберем пола на бебчето 🤰🏼☺, следящата ме лекарка всеки път не е сигурна какво е ту момиче, ту момче , здравето е най-важно разбира се, но както всяка бъдеща мама се вълнувам от това 😀🙏🏻💕 При вас случвало ли се е? Качила съм снимка на ехографа , но не съм сигурна дали ще се отвори, благодаря предварително на отзовалите се !

# 1
  • Мнения: 13 488
Аз от тази или от която и да е снимка нищо не разбирам. Препоръчвам ти, ако толкова много искаш да разбереш какъв е пола на бебето ти да отидеш при лекар с добра апаратура и за който са ти препоръчали, че ги разбира нещата. Лека бременост и раждане.

# 2
  • Мнения: 18 680
Е, иди на фетална морфология, там много повече неща се виждат, включително и по-важни от това какъв е полът, но дори и това се вижда хубаво и от лаици, не е като ехографа. Също така има и пренатални тестове за различни заболявания, там с малко доплащане могат и пола да установят на доста ранен етап. И най-накрая, досега като си чакала, не ти остава много време до раждането, когато ще разбереш със сигурност, ако е здраво бебе, без някакви аномалии.

# 3
  • Мнения: 3 714
ФМ се прави около 20-21 г.с.
Там не ти ли казаха пола?
И не, не ми се случи, защото имах читав лекар с хубава апаратура + правих всички допълнителни изследвания.

# 4
  • Мнения: 876
Дори и с добра апаратура и добър професионалист, понякога не се вижда хубаво пола. С първата ми бременност бяха на 70% сигурни, което е уж много... ама за пол никак не е сигурно. Та разбрахме в деня на раждането.
Аз снимка не виждам.

# 5
  • Мнения: 3
Блгодаря ви момичета за отговорите , при лекар с добра апаратура се следя в частна клиника 4д също са ме гледали , но пола така ли иначе не могат да го предположат , имам желание да накупя някои неща за бебчето , но явно ще трябва да са в неутрални цветове 😀🙏🏻, желая на всяка бремена здраво бебче и леко раждане 💕

# 6
  • Мнения: 1 968
4Д е нещо различно от фетална морфология. Правила ли сте такава?
На снимката ми прилича на момиче, но аз не съм АГ.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Абсолютно несериозно е в днешно време да се говори, че пол не може да се види в 24 г. с. Че какво изобщо гледат на този ехограф - дали има бебе в корема ли? Ако не може да го употребява, лекарят е по-добре да не прави преглед с него, че само ви залъгва. В тази седмица и на най-стария ехограф се вижда пол от читав лекар. Като не може да види пол , как разглежда сърце, корем, мозъчни вентрикули, крайници???

# 8
  • Мнения: 876
Абсолютно несериозно е в днешно време да се говори, че пол не може да се види в 24 г. с. Че какво изобщо гледат на този ехограф - дали има бебе в корема ли? Ако не може да го употребява, лекарят е по-добре да не прави преглед с него, че само ви залъгва. В тази седмица и на най-стария ехограф се вижда пол от читав лекар. Като не може да види пол , как разглежда сърце, корем, мозъчни вентрикули, крайници???

Много е лесно - бебето е с кръстосани крака, с ръце пред гениталиите, обърнато с дупе... Мога да изброявам до утре.
Тъй че това дето сте го написали беше хубаво да го помислите първо. Моите лекари си бяха от най-добрите и апаратурата нова и хубава, но не се виждаше. А нямаше начин да вися нон стоп в кабинета, за да я чакаме да се завърти.

# 9
  • Мнения: 3
Абсолютно несериозно е в днешно време да се говори, че пол не може да се види в 24 г. с. Че какво изобщо гледат на този ехограф - дали има бебе в корема ли? Ако не може да го употребява, лекарят е по-добре да не прави преглед с него, че само ви залъгва. В тази седмица и на най-стария ехограф се вижда пол от читав лекар. Като не може да види пол , как разглежда сърце, корем, мозъчни вентрикули, крайници???

Много е лесно - бебето е с кръстосани крака, с ръце пред гениталиите, обърнато с дупе... Мога да изброявам до утре.
Тъй че това дето сте го написали беше хубаво да го помислите първо. Моите лекари си бяха от най-добрите и апаратурата нова и хубава, но не се виждаше. А нямаше начин да вися нон стоп в кабинета, за да я чакаме да се завърти.

И при нас е така , затова публикувах темата , апаратурата им е много добра, лекарката също, но тъй като прегледите ми са на месеца 1 път ,просто всеки път или е обърнато, или пъпната връв е между краката ..

Общи условия

Активация на акаунт