Мнения за 134 СУ "Димчо Дебелянов"

  • 5 211
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте!
В общи линии се интересувам на какво ниво е обучението след седми клас в  134 СУ "Димчо Дебелянов". Няколко пъти се попита в общите теми за седми клас, но така и не бяха дадени мнения и запитванията се изгубиха сред всички останали.  Всичко, което откривам в мрежата е стара информация.  Моля, ако някой има впечатления от средата, обучението и изобщо всичко, което би представлявало интерес, да сподели!

# 1
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте,

Дъщеря ме е класирана там на 1-о желание след НВО 7 клас.
Ще се радвам на коментари, опит и всичко, което знаете за училището.

Благодаря.

# 2
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте,

Дъщеря ме е класирана там на 1-о желание след НВО 7 клас.
Ще се радвам на коментари, опит и всичко, което знаете за училището.

Благодаря.

И ние сме там. Търсих мнения, но няма. Утре ще се записваме, защото той каза, че няма да участва във второ класиране.

# 3
  • Мнения: 11
Здравейте, хайде и ние тук Simple Smile...приети сме в паралелката със софтуерни науки и младежа не иска да чака второ класиране и ще се записваме също.От колежка знам, че е много доволна от базата и училището но детенцето е 6-ти клас Simple Smile имат униформи и дисциплина. Гледах резултатите от матурите на 12-клас и по резултатите като цяло се нарежда след така наречените елитни- немски,английски, френски , 133-то,35-то 22-то и 32-то ....което за нас е ок тъй като не сме много амбициозни. Вие в коя паралелка сте приети ? Трябва ли детето да присъства  на записването? Четох някъде, че за някои училища това било изискавне.

# 4
  • София
  • Мнения: 334
Моето момиче е прието в паралката с английски и еврит.
Тя и не искаше другите паралелки.
Ще чакаме 2-ро класиране, защото много се сдуха. Всеки я пита какво ще прави с този иврит.
Но на 2-ро класиране не мисля, че ще има промяна, така че й казах да се готви за това - иска/ не иска.

И аз се интересувам дали можеш да запишеш детето без то да присъства физически.

# 5
  • София
  • Мнения: 76
До колкото знам може само родител,  ние се записахме днес в профил "Природни науки" и ходихме за униформи.

# 6
  • София
  • Мнения: 334
tedi_ig< може ли да разкажете за тези униформи?
Какво е задължително, колко пари е? Може ли по-късно, август?

Момичета, вие притеснени ли сте от иврита?
На който и да каже къде е класирана, всеки казва - ужас, много труден език, за какво й е този език?
На една позната детето на нейна приятелка с рев се отказало след 8-ми клас от това училище и го записали в квартално?
Доста съм притеснена!

Към записалите се - обясниха ли ви в 8ми клас дали се учи иврит? Т.е. свободно избираемият задължителен ли е? Има и факултативен?
Гледам това в сайта им и не мога да го разбера с тези Villa?

Последна редакция: чт, 15 юли 2021, 13:41 от irina_a

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте, и ние днес се записахме в паралелката Софтуерни и хардуерни науки. Взехме и официалната униформа, която е задължителна за официални събития, панталона към нея обаче купихме от друго място, тъй като младежът е доста кльощав и му беше огромен. Иначе на училище ходят с тениска със знака на училището или суитшърт/пуловер а пък панталони каквито си имате-сини, сиви, черни. Ако имате повече инфо би било страхотно да споделите.
irina_a това е 8 а клас а не Villa, а VIII a клас

# 8
  • Мнения: 117
И ние се записахме днес в езиковата паралелка с английски и иврит. Много любезни хора Simple Smile
Доста бланки има за попълване, но ние предварително ги бяхме свалили и попълнили и всичко стана много бързо.
След това отидохме за униформата във фирмата, която е много близо до гимназията.
Взехме официалната униформа и ежедневни блузки и суичър. Дъщерята е доволна, хубаво й стоят дрехите. Като цяло сме доволни ши чакаме с нетърпение новата учебна година, за да се запознаят децата Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте, и моята дъщеря се записа в 134-то днес с английски и иврит.Би искала да се запознае или да се включи в група на приетите деца в тази паралелка. Дано имат късмет със средата и преподавателите!

# 10
  • Мнения: 117
Здравейте, и моята дъщеря се записа в 134-то днес с английски и иврит.Би искала да се запознае или да се включи в група на приетите деца в тази паралелка. Дано имат късмет със средата и преподавателите!
Страхотно. Ще имат, сигурна съм. Да са здрави и да имат възможността да ходят присъствено и съм сигурна, че ще се сплотят като клас.
Относно група на класа, нямам идея дали има такава създадена, ще се радваме и ние да се включим Simple Smile

ПП. Направихме група във Фейсбук за бъдещите осмокласници в 134 СУ, към която всеки може да се присъедини - 
 https://www.facebook.com/groups/364339632072360 🙂

Последна редакция: чт, 22 юли 2021, 19:00 от besty

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
И моят син го записах на 1-во класиране още Софтуер и хардуер. Днес купихме официалната униформа и 2 тениски. Обаче в Бонита казаха, че не продават логата отделно. Някой идея от къде може да се вземат?

Общи условия

Активация на акаунт