JUMBO - 2 тема

  • 39 610
  • 334
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 257
По спомен май бяха два размера. Голям и малко по-малък. Като цени големия беше 500, а малкия май 300 или нещо подобно.

# 136
  • Мнения: 4 115
Има ли в Джъмбо кошници от този тип,но големички? Цени също ориентировъчно ако може да ми кажете ще сте златни
Скрит текст:
[

# 137
  • Мнения: 1 257
Виждала съм такива и може би една идея по-големи, но цени не помня.

# 138
  • Мнения: 13 488
Как става рекламация, връщане или замяна на стока закупена от магазина? Благодаря.

# 139
  • София
  • Мнения: 9 416
На гърба на бележката, ако не ме лъже паметта, са написани дните и часовите интервали, в които се прави замяна на стока. На мен ми казаха, че не може да върна стоката, но може да я заменя срещу друга. Бележката трябва да се носи заедно със стоката. Замениха ми я без проблем. Доплатих си разликата над сумата, защото стоката, която избрах за замяна беше по-скъпа. Не помня със сигурност дали преди това минах през информация, или директно на касата се случи всичко, но май от информация ми дадоха някакъв лист.

# 140
  • Мнения: 1 257
На гърба на бележката пише, да. Отива се на информация с бележката и това, което искате да връщате и от там ще ви издадът документ за замяна. После си избирате от магазина с какво да го замените и показвате документа на касата. Сумата на новото нещо не може да е по-малка от сумата на това, което връщате. Ако е повече се доплаща. Ако е сезонен артикул ще ви го заменят само ако все още има наличност от него.

# 141
  • Мнения: 490
Здравейте, някой да знае дали в Джъмбо има плажни чанти с цип и алуминиево фолио от вътрешната страна? Имат термо ефект. Преди 7 години си бях купила такава оттам и беше супер, но фолиото вече се разкъса. Нямам наблизо магазин и никак на ми се ходи само да проверя. А не откривам никъде другаде подобна в наличност. Благодаря!

# 142
  • Мнения: 10 174
Наистина ли има ефект? Слагаш ли охладителни панели допълнително? Утре ще ходя в Джъмбо да видя какви има, в квартала ми е. Взимах от Кауфланд, но не прави абсолютно нищо.

# 143
  • Мнения: 1 257
Аз специално плажна с фолио отвътре не съм виждала. Има по-големи от плат, които са с фолио вътре, но не са чак с размерите на плажна чанта.

# 144
  • София
  • Мнения: 14 510
В Кауфланд от днес има термораница за пикник. Показана е с фолио отвътре, 20 лв.

# 145
  • Мнения: 2 413
А дали вече има ученически пособия?

# 146
  • София
  • Мнения: 3 018
А дали вече има ученически пособия?

Видях несесери. Тетрадки още няма.

# 147
  • Мнения: 2 767
А дали вече има ученически пособия?
На втори август накупих нужните тетрадки, химикали и подобни ученически неща от старозагорския Джъмбо, та има. Раници нямаше все още, това като инфо.....на мен не ми бяха нужни.

# 148
  • Мнения: 1 257
Отдел с канцеларски материяли и ученически принадлежности си има целогодишно, само че с по-ограничен избор.
Август и септемви обикновно просто го разширяват с дпълнителна стока.

# 149
  • Мнения: 2 413
Благодаря ви!Днес минах през Джъмбо-Дружба и вече има раници,несесери,тетрадки и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт