Резултати от БХС

  • 1 147
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте мамчета...днеска ми излязоха резултатите от БХС...искам да ви попитам за синдрома на даун съотношението ми е 1:1700
Това добре ли е? Благодаря предварителноо 👶🙂

# 1
  • Мнения: 876
Това комбинираният риск ли е?

# 2
  • Мнения: 41
Здравейте, момичета! Искам само да вдъхна кураж на тези от вас, които тепърва ще правят бхс и ще им излизат лоши резултати. Ще споделя моя опит: перфектна ранна фетална при д-р Сигридов, взимане на кръв за бхс. Бях забравила дори, така ме беше успокоил той, докато не получих резултата с риск за Даун 1:65. Стана ми и ясно защо е - възраст 32 години и total hcg 5 и нещо МоМ. Нещо такова… е да де, но веднага направих пренатален днк тест, защото как се живее с мисълта, че детето ти има голям шанс да е болно?!
Резултатът излезе днес, негативен! Но този стрес на база на безумна статистика със сигурност ше си го спестя при следваща бременност. А с колко жени говорих, които са преживели същото!! Наистина този тест не дава абсолютно никакъв отговор. Или само добра ранна фетална морфология или + пренатален днк тест, но не в 10-Та а по-късна седмица, за да има повече днк фрагментация и да е по-точен.
Успех на всички бъдещи мами!

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте мами. Аз съм в 13г.с. +6 дни. Вчера бях на БХС като всичко се развива нормално с бебето с изключение на  нухалната гънка, която е 3.85 мм по размер. Според специалиста нямаше смисъл да пускаме кръвните показатели след ултразвука и направо ме насочи към неинвазивен пренатакен тест. Веднага пуснах изследване в Vision с базовия пакет, но чакането е около 10 дни. Супер много се притеснявам. Вече имам едно здраво родено момиченце и много се зарадвахме на новината за момче, но това чакане.....
Някой да е бил в подобна ситуация?

# 4
  • Мнения: 1 685
Здравейте мами. Аз съм в 13г.с. +6 дни. Вчера бях на БХС като всичко се развива нормално с бебето с изключение на  нухалната гънка, която е 3.85 мм по размер. Според специалиста нямаше смисъл да пускаме кръвните показатели след ултразвука и направо ме насочи към неинвазивен пренатакен тест. Веднага пуснах изследване в Vision с базовия пакет, но чакането е около 10 дни. Супер много се притеснявам. Вече имам едно здраво родено момиченце и много се зарадвахме на новината за момче, но това чакане.....
Някой да е бил в подобна ситуация?
Моя колежка прави хорионбиопсия заради уголемена нухална гънка, бебето беше здраво и вече е на 1 месец.
Дано и при Вас нещата се развият положително!

Общи условия

Активация на акаунт