Пола на бебчетоо

  • 3 435
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Първият път около 20-та г.с.Сега в 11-та,но правих пренатест и затова толкова рано.И двата пъти исках момичета,но нещо ми подсказваше,че са момчета.

# 16
  • Мнения: 45
Първа бременност в 12 г.с. - момиче , момиче имам.
Втора бременност в 12 г.с. - момиче, сега съм в 34г.с и е потевъдено от всички прегледи, че ще е момиче😀

# 17
  • Мнения: 1 459
В 11-та г.с. след пренатален тест.

# 18
  • Мнения: 196
Кака ми й казаха след ин витро в 16 седмица момиченца ,такива си останаха . Някак си по-хубаво е да имаш момиченце ,това ми е мечтата,но и момче да е живо и здраво ,с този предполагаем луф,който имам трудно ще стане .Confused

# 19
  • Мнения: 534
В 19 г.с. на първата фетална морфология, преди това се криеше. Категорично момиче, дори аз видях на екрана преди доктора да ми каже пола. Бях гледала в интернет ехографски снимки на двата пола и супер ясно си прилича, че е момиче.

# 20
  • Мнения: 1 021
В 13та още Simple Smile

# 21
  • Мнения: 20
Здравейте искам да попитам нямам опит много първа бременност ми е и много ми е интересно какво ще е в 7 месец съм а един път казаха момче един път момиче моля ако знаете и се вижда кажете моля
[/img]

# 22
  • Мнения: 1 459
Здравейте искам да попитам нямам опит много първа бременност ми е и много ми е интересно какво ще е в 7 месец съм а един път казаха момче един път момиче моля ако знаете и се вижда кажете моля
[/img]
Били ли сте на фетална морфология? Там отдавна би трябвало да кажат със сигурност.

# 23
  • Мнения: 1 021
На мен ми казаха още в края на 3ти месец на феталната морфология какво се вижда, а в 5ти полът се потвърди със сигурност. Как може в 7ми месец да не ви казват.

# 24
  • Мнения: 20
Казаха момче

# 25
  • Мнения: 1 380
Първа бременност - момче,13-та седмица.

Втора бременност - момче,11 гестационна седмица.

Трета бременност, сега,АГ ми даде предположение за момиче,но много рано,в 11-12 гестационна седмица и в 14-та бях на преглед не при моя АГ и се видяха момчешки работи пак. 😀

На 20-ти съм при моя АГ,гледам да се настройвам,че е момче,но все пак толкова искам момиче и ми остава малка надежда.  При всички положения е най-важното да е живо и здраво.

Общи условия

Активация на акаунт