Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Перилни препарати и омекотители - 66

• 33 093
  • 715
  •   1
Отговори
# 555
  • Русе
Сега видях и отзад етикета

Какво значение има етикета? Мислиш ли, че е за цветни и бели дрехи, след като отпред ясно пише, че е за цветни.

# 556
  • Велики Преслав
Изцяло за цветно пране е.

# 557
Благодаря на всички!

# 558
    Чета ви от скоро..
    Супер сте.
    Много полезна информация давате.
    Аз да похваля моите открития за тази година: Skip Active - прах за бяло..синята кутия..УНИКАЛЕН..
    Viakal-спрей на никелираните повърхности, но чисти всичко  в банята..
    Най- добрия препарат за баня..
    От както го взех за пръв път и видях чудната работа която върши..винаги си имам 2 за резерв..😁

# 559
    Чета ви от скоро..
    Супер сте.
    Много полезна информация давате.
    Аз да похваля моите открития за тази година: Skip Active - прах за бяло..синята кутия..УНИКАЛЕН..
    Viakal-спрей на никелираните повърхности, но чисти всичко  в банята..
    Най- добрия препарат за баня..
    От както го взех за пръв път и видях чудната работа която върши..винаги си имам 2 за резерв..😁
    Може ли снимка и на двете?

# 560
    # 561
    Бихте ли дали идея за омекотител? Нещо ново? Омръзна ха ми всичките.
    Сега имам  sano wild Pearl и souplin mistral.
    Душих онзи ден но нищо не ми допада.... Дори и от сайт да е, незнам немските омекотители хубави ли са.

# 562
    • Велики Преслав
    Вие на кои марки гледахте?

# 563
    • София

Някой беше пуснал този препарат з а петна и каза че е бил доволен....

# 564
    На мен спот ми е изсветлявал дрехи т.е.
    Пръскам върху петното и след това петното е в друг цвят...така да го кажа, а около него докъдето е бил препарата има още едно " петно" .🙁
    Върху една блузка на сита ми не се познава мнооого, но един мой панталон приключи с едно носене...😭
    Аз съм много доволна от този на Sano.
    А е както за петна така и да освежаване на цветовете...

# 565
    Душих онзи ден но нищо не ми допада.... Дори и от сайт да е, незнам немските омекотители хубави ли са.
    Пробвайте този мирише страхотно и е много траен, дори и след изсъхване на дрехите се усеща.

# 566
    • София

https://remedium.bg/kokolino-omekotitel-intense-heavenly-nectar-870ml-056250/p

Харесва ми, макар че моите любимци са Коколино с бергамот и Ленор орхидея. Нищо "по" не ме грабва... няколко години вече. Сменям с черния силан, той мирише много хубаво след пране и е много траен.

# 567
    Пробвайте този мирише страхотно и е много траен, дори и след изсъхване на дрехите се усеща.
    Да, имам го. Той ми е за спално то бельо и за хавлии те 😊

# 568
    • София
    Здравейте,
    Аз  пък съм на вълнА само ароматизиране и за първи път купих парфюмни прели на ленор. Не за първи път чета положителни отзиви за омекотиелите на Сано в тази тема, та да попитам (бързам да кажа, че уж търсих, но не открих информация в нета) имат ли и те такива перли, или само ленор и коколино?

# 569
    Здравейте,
    Аз  пък съм на вълнА само ароматизиране и за първи път купих парфюмни прели на ленор. Не за първи път чета положителни отзиви за омекотиелите на Сано в тази тема, та да попитам (бързам да кажа, че уж търсих, но не открих информация в нета) имат ли и те такива перли, или само ленор и коколино?
    sano нямат перли, но затова пък са супер трайни

Общи условия

Активация на акаунт