BIODERMA и NAOS представят първия в света дезинфектант за ръце, който действа и като крем

  • 10 306
  • 393
  •   1
Отговори
# 240
  • русе
  • Мнения: 1 317
Доста по-често се мия и дезинфекцирам и кожата ми е стана доста по-суха.

# 241
  • Мнения: 1 611
По принцип кожата ми е много суха. Заради пандемията зачестих миенето на ръцете, като добавим и дезинфектантите и става зле работата.

# 242
  • Мнения: 55
Доста по-често се мия и дезинфекцирам и кожата ми е стана доста по-суха.

# 243
  • Мнения: 819
Дезинфекцирам и измивам по-често, а след това подсушавам.не ми се отразява на кожата, а ми създава усещане за безопасност.

# 244
  • Мнения: 25
Често мия ръцете си, но когато нямам тази възможност използвам дезинфектант. За щастие, не съм имала проблеми с кожата си до сега.

# 245
  • Мнения: 7
Винаги съм спазвала хигиена и съм си мила ръцете но, откакто започна пандемията дезинфекцията и миенето на ръцете стана много по-често
 особено зимните месеци ръцете се нуждаят от сериозна грижа,кожата ми е изключително суха и чувствителна.

# 246
  • Мнения: 2
Мия ръцете си доста често,ползвам и дезинфектант постоянно..  Кожата на ръцете ми стана суха и груба от него. Sad

# 247
  • София
  • Мнения: 1 914
За съжаление все още много често използвам дезибфектант през деня,  както и мия по-често ръцете си. На моменти кожата ми изсъхва прекалено и се цепи.

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 247
Определено по-често. Не ми е спокойно ако мине повече време и не съм си мила ръцете, а от дезинфектанта на работа ме обзема едно спокойствие и чувство за сигурност.
От дезинфектантите тази година нямам проблем с кожата на ръцете, но миналата година, когато купувахме главно професионални, кожата ми беше станала като шкурка.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 304
Много по-често мия ръцете си и използвам много дезифелтант, спирт. Това изсушава кожата ми и често почва да ме сърби.

# 250
  • Мнения: 162
Мия си често ръцете и ги дезинфекцирам няколко пъти дневно. Кожата на ръцете ми е суха и това налага да ползвам постоянно крем за ръце.

# 251
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Когато съм на работа миенето на ръцете и двзенфекцирането е доста често.Кожата се изсушава ☹️хидратирам с кремове,но имайки в предвид работата ми хидратацията не се задържа дълго☹️

# 252
  • Мнения: 427
По-често си мия ръцете и ги дезинфектирам. Понякога кожата ми става като на люспи от някой дезинфектант.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 457
Освен по-честото миене на ръце, се налага и да ползвам дезинфектанти по няколко пъти на ден. Определено ми се изсушава кожата повече от преди и се налага да ползвам овлажняващ крем.

# 254
  • Мнения: 5 362
Детска учителка съм. Налага ми се по няколко пъти да демонстрирам как точно се мият ръце на всяко групово миене, както и да помагам на по-малките деца. Кожата ми се изсушава много и без към за ръце не мога.
Децата ми, пък, имат някаква неустанвена атопия и от дезинфектантите ръцете им стават в екземи.
Този дезинфектант звучи много интригуващо.

Общи условия

Активация на акаунт