BIODERMA и NAOS представят първия в света дезинфектант за ръце, който действа и като крем

  • 10 303
  • 393
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 670
Винаги съм си миела често ръцете, но ако не ги мажа веднага след това с крем, ми изсъхва кожата, дори само от сапуна. Зимата пък съвсем - след всяко измиване си усещам кожата опъната, веднага крем ми трябва

# 376
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
Засега освен суха кожа на ръцете от дезинфектантите и през зимата от студа мисля, че не съм имала.

# 377
  • Sofia
  • Мнения: 795
Мия ръцете си точно толкова колкото и преди ковид.  Изсъхват ми много повече.

# 378
  • Мнения: 172
Еднакво често ги мия и сега и преди Ковид.
Дезинфектанти ползвам рядко, защото кожата ми на ръцете е чувствителна и се изсушава при често ползване

# 379
  • Мнения: 913
Определено от началото на пандемията мия ръцете си по-често, а при невъзможност - дезинфектант или мокри кърпички. Със сигурност забелязвам, че ръцете ми са по-сухи от обичайното.

# 380
  • София
  • Мнения: 632
От началото на пандемията мия ръцете си по често. Дезефиктант гледам да използвам по рядко, защото от него ми изсъхва кожата на ръцете повече. Използвам по често крем за ръце.

# 381
  • Мнения: 364
Мия често ръцете си и ползвам крем.

# 382
  • Мнения: 682
Да, по-често дезинфекцирам с кърпички или гел на спиртна основа. Кожата ми стана по-суха, нанасям допълнително крем, но не е особено ефективно.

# 383
  • Мнения: 15
Удължаваме дискусията до 3 август включително!

Поради високия интерес към темата, решихме да я удължим с един ден и да ви дадем възможност да оставяте своите коментари и на 3 август, а печелившите ще изтеглим и обявим на 4 август. Напомняме и че потребителите, спечелили продукта в първия етап, могат да се включат отново в темата, за да споделят своите впечатления от него.

Вашата обратна връзка е важна за нас!

Екипът на Bioderma България

Последна редакция: пн, 02 авг 2021, 14:56 от Редактор (Петя)

# 384
  • София
  • Мнения: 979
Дезинфектанти ползвам рядко, защото кожата ми на ръцете е чувствителна и се изсушава при често ползване

# 385
  • Мнения: 908
Да, по-често.

# 386
  • София
  • Мнения: 1 476
Ежедневно използвам дезинфектант, безброй пъти. Кожата на ръцете по принцип ми е суха, а сега положението се влошава и трябва по-честа грижа и хидратация.

# 387
  • Мнения: 208
Често мия ръцете си и изполвам дезифенктант или кърпички. Често ръцете ми стават сухи и  използвам крем за ръце.

# 388
  • Мнения: 596
Сега в пандемията все по-често си мия ръцете. Дезинфикцирам също. От честото миене и от дезинфектантите кожата на ръцете се изсушава повече.

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 85
Мия по-често ръцете си. Когато нямам възможност да ги измия ползвам дезинфектант или дезинфекциращи мокри кърпи. Кожата ми стана много по-суха и често се появява зачервяване.

Общи условия

Активация на акаунт