ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 513

  • 24 709
  • 725
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 3 201
Joy Цял ден го мисля този цитат: "същественото е невидимо за очите". От "Малкият принц" е май, макар да звучи почти като друг любим от Пух.

# 541
  • Мнения: 27 196
Марги ,аз си помислих същото за цитата че не е от Мечо Пух ,но не исках да споря и така го написах. Щом и ти казваш така значи не съм в грешка.

Бел ,на теб ти е смешно щото турците не ядът свинско най вече религиозните.
Това е Италия и Джан е истински феномен там.
Голяма любов и пробив. Джан се чувства като у дома си там.
Предполагам ще остане да живее в Италия и ще получи и гражданство.
Ще се връща и в Турция.

Нашия рибар може да обикаля и да е сред хора и да дръпне още повече в кариерата ама...
И сега е успешен и търсен. Не е късно за Латинска Америка и Гинчо трябва да се активизира.

Арас Булут е потвърдил за Ататюрк. Вълнувал се за ролята ,подробности скоро ще каже продуцентската компания.

# 542
  • Мнения: 5 986
Като изучавано и съответно обсъдено сравнително скоро произведение потвърждавам, че цитата е от "Малкият принц". Мечо Пух е съвсем друга бира и използван израз от там е "колкото - толкова", ако добре си го спомням, че това съм го чела преди 9-10г, докато дечко да се научи да чете.

# 543
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Joy Joy Ох, не! Каква дискусия съм предизвикала!
Извинявайте милички, ама така става като едновременно спя и пиша във форума.  hahaha  Естествено, че е от Малкият принц. На Мечо пух е друга култова реплика, която често ползвам във форума - Колкото повече, толкова повече. Но в 1:30 след полунощ всички са ми еднакви. Пак добре, че не съм писала, че е от Котаракът в чизми. Stuck Out Tongue Closed Eyes

По този повод да ви пусна малко хитови цитати от Мечо Пух.
http://www.highviewart.com/cvetno/mecho-puh-20-emblematichni-tsitata-834.html

# 544
  • Мнения: 3 201
Проф, получи се забавно даже. Joy
На мен пък явно кафето ми е дошло малко и хем ми стана едно такова хубаво докато четях цитата, хем с няколко часа закъснение се сетих, че нещо сякаш не му е както трябва. И не спрях да го мисля - казвам си, че или звучеше по различен начин, или е от друго произведение...
Заблудих се първоначално, че е от Мечо Пух, тъй като ми напомни за този

# 545
  • Мнения: 1 832
Здравейте, днес се очертава още един купон, защото Къванч имал рожден ден. Както знаете по-добре от мен, нашето момче е рамо до рамо с рожденика. Така че е напълно възможно този път да има по-добри предпоставки за нови кадри. Сигурна съм, че Феми ще следи събитията по-добре от всички.



Въпреки, че не харесвам Къванч му честитя рождения ден и му пожелавам здраве, щастие и радост в живота.

И да е забравите, че 28.10 е утре и първия от 5те епизода на YESILCAM ще бъде излъчен по BluTV.

# 546
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Гледах фраг на Хазалиния филм и много ми хареса, забавна е и различна в това комедийно амплуа. И е като момиченце. Минала е само година откак заснеха филма, а сега като я гледам все едно са  минали 5- не мога да я възприема с тази рижава коса и с излишните килограми които и лепват едни 5-6 години отгоре.
За мое учудване с Онур, поне от видяното стоят доста добре и тук веднага се сещам едно нейно интервю от миналата госдина където каза че преди да подпише за НИ е можела да избира между няколко проекта, един от които към онзи момент (на интервюто) снимал своя четвърти сезон- дали не е избирала между НИ и Фатювия ЗП? Но така или иначе партньорство с Онур Туна се е състояло, макар и във филм.
И за пореден път местят премиерата, новата дата е 28.01.2022


Колко е хубав тук,  само да беше с друга прическа...


Един малък цитат от негово интервю, който казва доста, защо не обича да се показва извън проектите си.

Цитат
У меня нет разных лиц или разных масок. Этого требует моя профессия. Я и так играю разные характеры, так что быть собой - это преимущество. Поэтому я так стараюсь сохранить свою конфиденциальность. Я всегда я и никогда не притворяюсь".

Нямам различни лица или различни маски. Това го изисква моята професия. Аз и така играя различни характери така че да бъда себе си е преимущество. Затова аз толкова се старая да опазя своята конфиденциалност. Аз винаги съм аз и никога не се преструвам.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 07:50 от Беллора

# 547
  • Мнения: 27 196


Нови - Хазал - Соня и турският певец  Едис за UNFPA Турция


Хазаления филм го отлагат за януари догодина. Дано е за добро. Трябваше на 25 ноември да излезе по кината. Вероятно е заради ковида ситуацията. Тая напаст докога ще продължи.
На всички ни писна !
Сега с тия зелени сертификати още повече мазало стана.  
Вицове почнаха да се измислят Joy

Бел,ти как си ?
Вкъщи изкарахме вирус всичките не беше ковид а гаден сезонен.


Да си довърша....
Хазал е различна в този образ. Комедийно романтична роля.
Много ми хареса фрага и на повечето фенове.
Химичат си с Онур Туна.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 16:39 от femmi2

# 548
  • Мнения: 3 201
О, и днес рожденик 🎉




# 549
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Да е жив и здрав Киво Heart

Фемо благодаря! Пу пу да не казвам голяма дума, засега съм добре.

 Друго ме вълнува сега, направо се шокирах, накратко ще обясня и ще помоля за разяснение който разбира от ВК или ФБ нали едното е копие на другото.
Скрит текст:
Та влизам от компа от който не съм влизала от месеци 2-3 може би. Ползвам го само аз и още с пускането горе ми се зареждат нещата които следя. ..  В паузата откак не съм следила от акаунта си Вк някои от страниците са изчезнали... Разцъквам да видя какво е станало и вместо обшности цъквам на приятели, иконите им си приличат... мн. дълго стана....  От цъкването на приятели ми изскача моя много близка. Нито тя има представа за моя профил във ВК нито аз за нейния. Покани на никого не съм пращала, нито съм приемала и се питам от милионите последователи как точно при мен се появи моята близка. Тя е с името си- аз съм регистрирана с име тип червена шапчица или калинка малинка нещо такова . Живеем в различни държави, комуникацията ни с нея е по телефона и мрежи с регистрация на друго устройство. Не виждам и да е покана. Та как може да се получи такова нещо? Ако някой е по-запознат от мен с ВК да каже нещо по въпроса.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 14:42 от Беллора

# 550
  • Мнения: 3 201


Не съм запозната аз с ВК, но пък ползвам Фб от години. Щом си приличат...
Скрит текст:
Бел, в такива случаи ми идва да кажа: ех, колко е малък света Joy
Учудващо наистина. Особено щом не си изпращала или получавала покани. Ако имахте общи приятели, тогава е нормално без да си я търсила да ти се появи от нищото.
Възможно ли е да сте харесали/последвали еднакви страници - понякога изскачат хора, с които споделяте общи интереси. Друго не ми хрумва...

Радвам се, че си добре.

# 551
  • Мнения: 1 832
Да е жив и здрав Киво Heart

Фемо благодаря! Пу пу да не казвам голяма дума, засега съм добре.

 Друго ме вълнува сега, направо се шокирах, накратко ще обясня и ще помоля за разяснение който разбира от ВК или ФБ нали едното е копие на другото.
Скрит текст:
Та влизам от компа от който не съм влизала от месеци 2-3 може би. Ползвам го само аз и още с пускането горе ми се зареждат нещата които следя. ..  В паузата откак не съм следила от акаунта си Вк някои от страниците са изчезнали... Разцъквам да видя какво е станало и вместо обшности цъквам на приятели, иконите им си приличат... мн. дълго стана....  От цъкването на приятели ми изскача моя много близка. Нито тя има представа за моя профил във ВК нито аз за нейния. Покани на никого не съм пращала, нито съм приемала и се питам от милионите последователи как точно при мен се появи моята близка. Тя е с името си- аз съм регистрирана с име тип червена шапчица или калинка малинка нещо такова . Живеем в различни държави, комуникацията ни с нея е по телефона и мрежи с регистрация на друго устройство. Не виждам и да е покана. Та как може да се получи такова нещо? Ако някой е по-запознат от мен с ВК да каже нещо по въпроса.
Скрит текст:
Така, това не е от ВК, а от чичо Google. Двете социални мрежи са разположени и свързани с/на/търсачката. Тя има включени "бисквитки", тези неща се запаметяват и оставят следи от всяко IP с което се влиза в профилите и няма никакво значение кой как се е написал като име, юзър, акаунт. Проследяващите ботове са засекли дигиталните следи между двата профила или IP адреса по сайтове и мрежи, които може да са различни от Фейса или ВК, и така се стига до взимни предложения. Тези предложения не са от изпратени лично от собственика на профила, а от изкуствения интелект, които управлява социалката. По същи начин се действа с изкачащите реклами. Например, търсиш чорапи в bg.mama, OLX или без значение къде и после седмици наред виждаш реклама на чорапи където и да влезеш.

# 552
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
Марги, кои са тези с Ча?
Скрит текст:

Единственото което ми хрумва е че съм минавала през една страница озаглавена Медицина, без да съм абонираа и без да съм лайквала, и то преди няколко месеца, може би преди 5 - в края на предната учебна година синът ми имаше презентация и тегли видеа и инфо от там, а тя е студентка по медицина. Ще проверя дали следва тази група, ама що ще и е, има си на разположение цял университет. И пак ше ми е странно как от милиони абонати точно тя и точно при мен? Най странното е че снощи със синът ми си говорехме за нея и това днес ми е необяснимо.

Дени блягодаря за обяснението- но пак ми се вижда странно- спестявам част от обясненията как общуваме с нея - Гугъл не може да проследи нещата номерът и го няма в моя телефон и общуваме от друго  IР.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 22:25 от Беллора

# 553
  • Мнения: 3 201
Ох, вярно. "Бисквитките"...

Бел, случайно попаднах на тези слепени кадри в Т и ги метнах колкото да има в предния ми пост и нещо по темата. Не пишеше кои са. Жената в първия момент ми заприлича на Гьокче Бахадър.

# 554
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
A на мен на жената ня Гьокхан - Синем, но не е тя.

Общи условия

Активация на акаунт