ТАТКОВЦИ

  • 43 990
  • 742
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 846
Щеше, но изпревари.

# 106
# 107
  • Мнения: 3 074
Mari_Mar,  благодаря 🌺
Свежо е за мен сериалчето, гледам го, искам повече ситуации с децата. Макс е сладур.

# 108
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
И на мен ми е приятно и готино, само  ме дразнят  Слави,Жени,оня хамалин от Пътят на честата ( забравих му името) и Ивана.
Макс е голям сладур. Баша му дрънка глупости, обича си детето но се страхува да си го признае.Надявам се Алекс и Еми да му станат родители. ❤

# 109
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Кой е "оня хамалин от Пътят на честта", не е ли Христо Пъдев, т.е. Слави?

# 110
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
Кой е "оня хамалин от Пътят на честта", не е ли Христо Пъдев, т.е. Слави?
Да де  и той също , сега видях името на героя Здравко. Не помня от къде съм го виждала. Мислех,че беше от Пътят на честта. Умеших сериалите 😅

# 111
  • Мнения: 35 110
Кой е "оня хамалин от Пътят на честта", не е ли Христо Пъдев, т.е. Слави?
Иван Панайотов се казва актьорът. Играеше в " Столичани в повече".

# 112
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
Кой е "оня хамалин от Пътят на честта", не е ли Христо Пъдев, т.е. Слави?
Иван Панайотов се казва актьорът. Играеше в " Столичани в повече".

Аааа да спомних си , благодаря ти. Играеше Димо. Знаех си аз че съм го гледала някъде. 😅😘

# 113
  • Мнения: 9 039
Наистина е захаросан този Тошко, както каза някой.
Засега гледам заради Макс, страхотно хлапе! Simple Smile
Димчето го познах веднага, но не знаех, че питате за него.

# 114
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 285
От учителката- ягода ми се повръща. Толкова инфантилно поведение, а актрисата не говори, а дъвче думите, ужасна дикция. Нелепица тотална е този образ. В съчетание с тъпите свалки на таткото...

# 115
  • Мнения: 1 631
Нали не очаквате нещо от типа на "Отнесени от вихъра"? Joy
Леко бозаво, но и не обременяващо филмче. Тъкмо като за свободно време преди новините или вместо ниския клоун с глупавите въпроси. А ако сте в движение в този момент /както съм аз/, то става и вместо турския сериал след новините и преди "Игрите" или "Фермата" - който каквото го влече....

# 116
  • София
  • Мнения: 4 429
ТАТКОВЦИ  епизод 5   
         директен линк

# 117
  • Галифрей
  • Мнения: 4 115
Не успях да изгледам хубово серията само ме прекъсваха ме занимаха с глупости. Не внимавах много, Слави е забравил чрд-то на Галя и тя го заразя.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
А, заряза го...едва ли. Само се напива, поне според промото.

Бабата се появи и много грубо обвинява зетя Rolling Eyes

Има и добри попадения Simple Smile Ма тоя мърльо с брадата едва го гледам..и вечно изпотен Close

# 119
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Стоян Дойчев каза, че поддържа тази визия специално заради "Татковци". Чудя се защо пък са решили точно така за Радослав. Можеше да е малко по-"прилежничко" изглеждащ наистина.
Иначе през декември ще става баща на близнаци, момче и момиче. От сериала се учи на бащинство.

Общи условия

Активация на акаунт