ТАТКОВЦИ

  • 43 984
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 35 110
Аз ясно разбрах какво ме дразни... Детски писъци в 18.30.
Честно, след като цяло ден съм се борила с детски настроения, тия врещящи деца ме дразнят. Не са ми сладки. Дразнещи са. Направо смених канала, че ми гръмна главата. Говорят един през друг, пищят, Макс има кофти изрази.

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
И мен това ме дразни 🤨
Много викане,крясъци и вулгаризми 😤
Викащи деца по мога да издържа,но крещящи “мъжища” не понасям 😡
Ако го пусна е с минимум звук.
Музикалният фон също им е недобре подбран,или го няма или изобщо не върви на сценката...

# 332
  • Мнения: 9 033
Отдавна ви предупредих да намаляте звука, че като писнат тия деца и после бащите  по - инфантилни и от децата Joy
Много минуси има, но пък и плюсчета доста. Аз ще си го следя.

# 333
  • София
  • Мнения: 4 429

Татковци - епизод 23

# 334
  • Мнения: 6 159
Пресолиха манджата със змийчето Rolling Eyes
Аз отдавна се дразня от Макс и малкото момиче на Дана . Мисля ,че е режисьорска простотия да ги карат така да пищят .
Слави /? пицарят/ горкичкият толкова искаше да е мъжествен баща , но  шубето ....  
Интересен ход направиха  със сина му при полицая , бореха се да спасят Тодор .
Галя вече не ми е симпатична - хубаво че има претенции , но като не я бива за нищо ...Добре е да си самостоятелен , но все нещо трябва да можеш , за да започнеш някъде работа . Тя да не завърти някоя телефонна любов с този "глас" от дългия разговор . Там май усети ,че някой я ухажва и веднага  поддаде . Характерно е за тези , на които са липсвали   служебни контакти с различни хора , губят форма и усета за разговор с непознати .
Утре ще се посмеем на  зайковеца Joy

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 10:10 от Ели-ТАЛ

# 335
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Боже боже Силви Дагърр. 🥴😁🤣
Тези дни гостува в "Преди обед" като Силвия Драгиева. Кога пък си смени името Joy


Възможен спойлер!
Това мина ли?
Не.

# 336
  • Мнения: 5 846
На Татковци часът на излъчване не трябва да е толкова рано. 😁

# 337
  • Галифрей
  • Мнения: 4 111
Да така е, мисля,че рейтинга му не е особено висок. Майка зайка пере  пари буквално 😁  Галя и мъжкият глас върят любов по телефона, тя май направо се влюби. 😂 Надявам се да видим скоро този господин с хубавият глас, дано да е свестен пич.
Ама сигурно скоро ще я уволнят,ако прослушват разговорите.

# 338
  • Мнения: 9 033
Изобщо не искам Галя да вземе да изневери на Слави. Искам да се съберат и да си гледат семейството.
Днес ме лишиха от моите любимци. Sad
За сметка на това пък няколко пъти в близък план ни завират лицето на този риж, брадат, елементарен ревнивец!
Да спомена за стотен път, зайците са не-по-но-си-ми! Joy

# 339
  • Мнения: 5 846
Руйхана и Зайко. 😁
Актрисата много добре имитира проста селска кифла. 😁
Кой знае къв "муйльо" ще се окаже въпросният глас. Но по-вероятно да е някой много женен с 5 деца. 😁
Сто процента сигурна съм, че Галя ще е страшно разочарована.

# 340
  • Мнения: 2 699
Горката Галя! Само разочарования има за нея. Как не и си случи едно хубаво нещо.

# 341
  • Мнения: 35 110
Този къртицогон много двусмислено го бяха сложили на нощното ѝ шкафче..

# 342
  • Мнения: 5 846
Аз пак преслушах "гласът" и много ми прилича на този на Мариус Донкин. 😁

# 343
  • София
  • Мнения: 4 429


Татковци - епизод 24

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Добре, че поне учителката му се сопна...досаден е тоя. Бабата също.
Галя кат ученичка с първата любов.

Общи условия

Активация на акаунт