ТАТКОВЦИ

  • 43 980
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 27 160
Отказвам се хора, сори. Няма да допускам стари грешки. Българско, българско, е хубаво, но никъде не пише, че щом е българско и трябва да се гледа задължително. Усещам как ще е боза вкисната без край. Толкова много родни сериали се направиха последните години, уви за мое голямо съжаление все още количеството сериозно доминира над качеството. Ще дам шанс на някоя друга продукция, която наистина го заслужава.
Причните за отказа: безброй епизоди + пращане на сериала в 18:00 ч. за сметка на турското. Ами довиждане.

Желая ви приятно гледане и приятно изкарване в темата. Simple Smile

# 31
  • Галифрей
  • Мнения: 4 109
Добре, разбирам понякоха става така  кофти е. Но още не сме го видели, знаем много малко. Няма да съдя докато не гледам няколко епизода и тогава ще кажа  да ли е готино или не. 😉

# 32
  • Мнения: 4 075
Еее, дай му една седмица поне де. Късаш ми сърцето Broken Heart

# 33
  • Мнения: 4 868
Затова гледайте когато сърцето зове, то поне е хубаво, ще го повтарят от следващата седмица

# 34
  • Мнения: 1 631
До колкото знам, позиционирането в някакъв часови пояс не е по желание на зрителите.
Тези, които можем, ще "връщаме" и ще го гледаме /ако ни хареса/.
Ако не - здраве да е. Турски сериал няма сила, която да ме накара да гледам.

# 35
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 089
Ще почна да го гледам, ако ми хареса ще продължа. Но времето доста ме бърка, тук при нас ще е 4 следобед и аз тогава ще се връщам от работа. Може би на запис ще го гледам.
Не мога да си представя Филип  Буков като баща, той си е съвсем дечко.

# 36
  • Галифрей
  • Мнения: 4 109
Филип ми е набор, просто не ни личат годините 😂Сигурно персонажат му е на 29 или 30 съвсем си пасва млад баща.

# 37
  • Мнения: 4 868
И има двойник, едно докторче във Варна страшно много прилича на него, може да са роднини. Ама е мн сладичък

# 38
# 39
  • Галифрей
  • Мнения: 4 109
Изгледах няколко промото излежда доста обещаващо и забавно ❤

# 40
  • Мнения: 218
Алоха! Да ви кажа, че няма да правя втората тема, така че, който иска, да поеме щафетата, когато дойде моментът.
Аз мислех да му дам шанс, но отново Васил Банов, не не не, този човек е навсякъде. Много е готин Павел Иванов, заради него ще позагледам сериала, дори в този ранен час, в който още не съм се прибрала от работа.. Буков ми е непоносим и бездарен, но докато е протеже на Дядо Коледа, ще го бутат до откат. Още не мога да проумея за какви заслуги и в коя област му дадоха наградата "Андрей Баташов"!?

# 41
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 778
Идеално ми идва в 18.00. Ако съм вкъщи гледам "Приятели". Не мога да издържам "Семейни войни" и как водещият нагрубява участниците, а те му се хилят.

# 42
  • Мнения: 6 159
Привет !
Преди малко видях ,че започва в понеделник /20.08/ от 18 ч.
Няма проблем да се гледа  2 часа назад - по време на  някоя турска боза Joy
Дано да ни е интересно !

# 43
  • Мнения: 5 846
Стегнахте ли памперсите! Днес премиера! 😁

# 44
  • Галифрей
  • Мнения: 4 109
Благодаря ти,че ми напомни защото бях забравила 😅❤❤😘 Ще си пусна лайфа на бтв ( нямам тв) Дали ще качват епизодите онлайн в тяхната платформа?

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 13:43 от Диана Бишоп

Общи условия

Активация на акаунт