Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 9 564
  • 452
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 586
Не мисля, че е често срещана гледка. Винаги децата около нас са на сянка.

# 31
  • Мнения: 1 912
Не са много малките деца,  изложени на пряка слънчева светлина, но все пак има такива...

# 32
  • Мнения: 518
Младите хора са напълно информирани за риска от изгаряне при децата, както и за риска от слънчасване.
В последните години, лично аз не съм забелязвала дечица без предпазна шапка и без защитен лосион.

# 33
  • Мнения: 454
Живеем в морски град и от 7- месечно водя детето на плаж. Сред приятелите ми с малки деца, а и останалите плажуващи, нямам наблюдения да има безотговорни родители. То фактори, шапки, чадъри, палатки, бански с дълго ръкавче и клинче - вземат се всякакви мерки. Единствено докато топкат бебето в морето- тогава не е на сянка, но това е за кратко.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 242
Не са често. Аз ходя на плаж в най-голямата жега и нямам спомен да съм виждала нещо такова.

# 35
  • Мнения: 161
Не се среща често. Бебетата обикновено спят или играят под чадърите.

# 36
  • Мнения: 6 505
Непроходилите дечица обикновено са на сянка, но често виждам деца около и над 2 години да играят близо до водата. Родителите са отговорни и ползват качествена слънцезащита.

# 37
  • Мнения: 1 129
Не съм засичала много бебета на плажа директно под слънчевите лъчи, изключвам разходката от кърпата/чадъра до водата. Бебетата са особено уязвими от слънчевите лъчи, именно затова заведох моето чак на година и половина на море за първи път. Беше ме страх от силното слънце. Повечето деца играещи на плажа са под чадър и с подходящата слънцезащита под формата на лосиони,шапки и бански.

# 38
  • Мнения: 939
Чесро има деца, които играят на директна длънчева светлина

# 39
  • Мнения: X
Аз виждам обичайно проходили вече бебета да играят в близост до водата под слънчевите лъчи, но си личи че са добре обгрижвани със съответните шапки и блузки и под надзора на възрастни в непосредствена близост. Вярвам и че са с надлежно нанесена слънцезащитна, преди това. Съвсем мънички бебенца съм виждала лежащи под чадър с родителите си или в надуваемо басейнче под чадъра. Не ми е направило впечатление нечие неразумно поведение.

# 40
  • Мнения: X
Не, не съм виждала бебе което да е под директни слънчеви лъчи, ако отива до водата са с шапки и обилно намазани с крем

# 41
  • Мнения: 338
Не съм забелязала бебета да са излагат директно на слънчевите лъчи - обикновено са на сянка под чадъра или дървета. Смятам, че родителите са добре информирани за опасностите от слънцето и полагат необходимите грижи, като използват подходящи слънцезащитни продукти, шапки, облекла.

# 42
  • Мнения: 862
По-често виждам бебета да си играят под чадъра.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 110
Не, играещи под преки слънчеви лъчи бебета не са честа гледка.

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не са честа гледка. Живея в курортен град, дори и туристите, дошли за малко и набързо, не си оставят бебетата непредпазени директно на слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт