Anthelios на La Roche-Posay защитава от слънцето дори най-нежната и уязвима кожа

  • 9 561
  • 452
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 995
Случва ми се, за съжаление. Появяват ми се ситно обриви по коленете и горната част на стъпалата.

# 181
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Да случвало ми се изгаряне,обрив,петна.От както използвам мед.козметика нямам проблеми.Дъщеря ми също реагира на слънцето и и се появяваше обрив под очите и челото.Сега използвам La Roche-Posay Anthelios dermo -pediatrics 50+ за цялото семейство и неразположенията изчезнаха

# 182
  • Мнения: 629
Да, преди няколко години отключих слънчева алергия и ако не ползвам слънцезащитни продукти, получавам обриви.
От началото на пролетта до късна есен всеки ден нанасям слънцезащитен крем и гледам да не стоя на пряка слънчева светлина за повече от десетина минути.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 884
Рядко изгарям, въпреки светлата ми кожа, НО използвам слънцезащита (винаги), шапка и чадър (когато съм на плаж)

# 184
  • Мнения: 7 246
Със светла кожа съм, винаги почервенявам, от няколко години имам "слънчева алергия"-ситен обрив и зачервяване по деколте, горна част на ръцете, целите крака и най-вече областта на чорапите.Ползвам слънцезащитни кремове 50+ медицински, избягвам пряко излагане на слънце.

# 185
  • Мнения: 846
Само веднъж ми е се е случвало да изгоря. Дори се обелих и получих много неприятен обрив по краката. От тогава използвам само доказала се на пазара козметика и задължително поне фактор 30+.

# 186
  • Мнения: 672
Да, преди години уж използвах слънцезащита , а кожата ми стана много червена, сърбеше, усещах парене и опъване , дори имах няколко мехура Neutral Face после и се обелих … От тогава много внимавам с избора на слънцезащита , дори използваме тази на децата, защото ми се струва по-надеждна Simple Smile

# 187
  • Мнения: 303
Миналото лято, когато бях на море получих алергична реакция на кожата, изразяваща се в големи бели петна. Доста дълго време беше необходимо да се възстановя отново.

# 188
  • София
  • Мнения: 2 987
Рядко изгарям защото съм с по- тъмна кожа. Въпреки това когато съм на плажа се мажа с крем със защитен фактор.

# 189
  • Мнения: 666
Кожата ми е бяла и изгарям много. Последните години получавам пигментни петна по лицето и гърба. Налага ми се да се пазя доста от преломерно излагане на слънце, също да ползвам ежедневно слънцезащита.

# 190
  • Мнения: 1 177
Имам светла кожа и изгарям от слънцето лесно, въпреки че използвам 30 или 50 фактор слънцезащитни продукти и стоя само под чадър. Всяка година изгарям дори под чадъра, сътвотно кожата ми почервенява, боли, сърби, пари и накрая имам и петна.

# 191
  • Мнения: 1 090
За момента нямам слънчева алергия, но кожата ми е много светла и бързо изгаря.

# 192
  • Мнения: 4 144
Нямам доказана слънчева алергия, но пък усещам всеки лъч слънчева светлина , ако не съм намазана обилно. На лицето ми вече има пигментни петна, след бременност и кърмене, а понеже още продължавам да кърмя, кожата ми е доста чувствителна на слънце, лесно се зачервява и пари.

# 193
  • Мнения: 937
Със светла кожа съм и винаги почервенявам, от няколко години имам "слънчева алергия"-ситен обрив и зачервяване по горна част на ръцете, целите крака. Не съм попаднала все още на козметика, която да ми понася и действа

# 194
  • Мнения: 991
Моята кожа не е реагирала на слънцето, защото знам как да се пазя. Мъжът ми е със слънчева алергия, защото преди години се е правел на герой и не е ползвал слънцезащита, а е със светла кожа. Сега получава ситен обрив при първо продължително излагане на слънце.

Общи условия

Активация на акаунт