Лошо?

  • 9 887
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 350
Хахаха, викаш нищо, че има любовник, важно е пред хората да са заедно. Добра логика.
Нищо такова не съм казала, това са си твои интерпретации на думите ми. Явно хем си ревнива, хем те вълнува твърде много хорското мнение и само до там можеш да го докараш. В картинката има деца, за които тъпата патка можеше да помисли преди да унижи баща им публично. И да, на много хора се случва да имат любовници на даден етап от живота си, но са дискретни и не унижават партньора си.
И пред децата ли го унижава ? Не прочетох такова нещо. Иначе съм съгласна, че е унизително жена ти да не се крие, че има любовник. Но, щом не му е проблем на човека, та чак да иска да са заедно по празниците, това е неговият избор. Тъй ше е тя.

# 61
  • Мнения: 4 347
Сетих се, че седмици четох тук във форума, къде на шега, къде истина за няколко объркани гозби по погрешка с шеговитото " добре че ММ само го яде" 😜
Сега сериозно. На два пъти съм попадала в колектив където колежките са се хвалили при това сериозно, че ето, видели че техният мъж ще се прецака - къде със своите си пари, къде с някакво начинание, но са си ги оставили да си блъскат главите. При това говорим за сериозни, съпружески отношения, където съпругът се е е доказвал като любящ и грижовен мъж и баща. В резултат жените се присмиват на мъжете си и им чукат сол по раните. Най-лекото беше "той отиде на онзи ресторант, ама не му казах, че той вече е затворен".   Имаше и " видях, че  храната съдържа мляко, ама не му казах, и той сега направи реакция". И много още по-тежки неща, но ако споделя, някоя ще се припознае и край с анонимността ми ☺️
Та, аз през повечето време седях и слушах. Първите три пъти реакцията ми бе тип " А той как те е настроил срещу себе си?" и когато получавах отговор тип " аз го правя за да гледам сеир", се отказах да го разбирам.
Сега не знам как ще реагирам, ако ММ ме напусне заради друга, но докато съм в добри отношения с него, ще се грижа за него.

Последна редакция: ср, 14 юли 2021, 01:24 от Vicky_P

# 62
  • Мнения: 2 204
Тва брака трябва да се забрани със закон* бе.
(* за защита на мъжете)

# 63
  • Мнения: 17 407
Aa, не! Жените може да умрат от скука в съжителство по любов.

# 64
  • Мнения: 2 204
Каква любов, слез на земята. Човек алергична реакция да получи от толкова любов (по действителен случай).

# 65
  • Мнения: 3 350
Love & Marriage 😁

# 66
  • Мнения: 8 937
Тва брака трябва да се забрани със закон* бе.
(* за защита на мъжете)
Понякога и за защита на жените, но да, май ще е добре да се забрани. Колкото повече стоя в бг-мамма, толкова повече се убеждавам, че ми е добре неомъжена.

# 67
  • Мнения: 3 505
Хахаха, викаш нищо, че има любовник, важно е пред хората да са заедно. Добра логика.
Нищо такова не съм казала, това са си твои интерпретации на думите ми. Явно хем си ревнива, хем те вълнува твърде много хорското мнение и само до там можеш да го докараш. В картинката има деца, за които тъпата патка можеше да помисли преди да унижи баща им публично. И да, на много хора се случва да имат любовници на даден етап от живота си, но са дискретни и не унижават партньора си.
И пред децата ли го унижава ? Не прочетох такова нещо. Иначе съм съгласна, че е унизително жена ти да не се крие, че има любовник. Но, щом не му е проблем на човека, та чак да иска да са заедно по празниците, това е неговият избор. Тъй ше е тя.
Не, те не го унижават, но унизителното отношение към бащата рефлектира и върху тях. Никое дете, особено малко, не заслужава да чува, че баща му е неудачник, тъпанар и т.н. За тия неща се мисли преди да се правят деца, после или си налягаш парцалите, или се развеждаш. Толкова ли е трудно да се схване, че наличието на любовник е най-малкият проблем в конкретния случай.

# 68
  • Мнения: 345
''Всеки трябвало да си търси интереса и да преебава другарчето, което си било виновно, че е глупаво...'' - намирам това за отвратително.
Едно е да си браниш правата, съвсем друго е да прецакваш някой, който ти е гласувал доверие или е в по-неизгодна позиция спрямо теб.
Номера не съм правила, аз просто си тръгвам.
Неам си друга работа, номера ше въртим..............
Да, злопаметна и злорада съм - т.е. всичко помня и ако се случи нещо неприятно на човек, който ме е наранил.....ще изпитам леко задоволство.
С това в себе си не мога да се преборя.
Ако обаче, човек който ме е наранил или прецакал, ме помоли за помощ - ще помогна, освен ако не ми светнат тъмночервени лампи.

# 69
  • Мнения: 766
Много съм паметна - и за добро и зло.
Когато някой постъпи зле с мен - изрязвам го от живота си и все едно не съществува. Преди туй съм дала поне 1-2-3 шанса да се поправи. После и да хлопа на вратата, да се извинява, или да говори лошо зад гърба ми - въобще не ме интересува.
Когато ми направят добро, ще дебна шанс да се отплатя с добро.

# 70
  • Мнения: 70
Не. Никога не бих направила лошо на човек,още по-малко на човек,който е бил в живота ми и съм обичала. На мен,обаче са ми правили доста ужасни неща.

# 71
  • София
  • Мнения: 62 595
Не можеш да спреш човешката отмъстителност, ако тя вземе връх. Деца-недеца, на никого не му дреме, когато реши да отмъщава за нещо.

Ако на мъжа от историята някой му каже какви ги върши жена му, може и да бъде много нещастен временно, но ако се разведе щему направят услуга. Както се казва в клишето, по-добре ужасен край, отколкото ужас без край.

# 72
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз не мога да правя лошо на човек, когото съм обичала. 99 пъти съм се заканвала на мъжа ми, когато ме е наранявал, после ми минава и се държа нормално. Не мога да замислям отмъщения, не ми е в природата.

Дори точно в момента мога да подам молба за развод заради фактическа раздяла и финансово /как се казва там/ неглижиране, но няма да го направя, тъй като знам, какво ще му причиня, докато той е сам в чужбина.

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 15:21 от Rockstar

# 73
  • София
  • Мнения: 19 249
Съвсем лошо става, когато започнеш с някого да се надцакваш кой кого ще прецака повече. За съжаление съм го правила. Да ме питаш с кой акъл, бях доста над 30.
 Сега си давам сметка, че е било вероятно равни части любов и честолюбие. Имах известно основание, но пак отчитам като грешка да връщам злото.
Но и на вселенската справедливост не се уповавам. Просто си казвам "стават и такива неща".

Последна редакция: ср, 03 ное 2021, 17:06 от Cuckoo

# 74
  • Мнения: 3 318
Не съм отмъстителен човек. Оставям съдбата да си свърши работата.

Общи условия

Активация на акаунт