Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

• 13 135
  • 383
  •   2
Отговори
# 270
Моята чертичка започна да избледнява. Да считам ли, че вчера тестът е бил положителен?

# 271
Не е бил положителен.Ако цикълът ви е м/у 30-36 дни.Овулацията ви трябва да е м/у 16-20-ти ден.

# 272
  • София
Напълно е възможно да си е положителен. Тя е писала, че цикълът й е между 30-35 дни, а + тест означава О до 48 часа, т.е. до 2 дена, като се има предвид и, че ЛФ не винаги е 14 дни и че цикъла не е часовни, си пасва.

# 273
    Здравейте. Може ли да ми помогнете с изчисляването на овулацията ми. Случая е следния , един месец цикъла ми пропусна и ми дойде сега на 12.10. на 52 ден , съответно сега на коя дата би трябвало да предполагаемата овулацията. Цикълът ми върви около 8/9дни. Тоест от 12.10 до 21.10.

# 274
    Малко се обърквам...Възможно ли е чертичката да започне пак да се насища след като вече е започнала да избледнява? Последният ми цикъл беше с продължителност 30 дни. Как да тълкувам тестовете тогава?

# 275
    Напълно е възможно да си е положителен. Тя е писала, че цикълът й е между 30-35 дни, а + тест означава О до 48 часа, т.е. до 2 дена, като се има предвид и, че ЛФ не винаги е 14 дни и че цикъла не е часовни, си пасва.
    Разби ме😁😁😁
    28 д.ц-14-15 ден
    29 д.ц.-15-16 ден
    30 д.ц.-16-17 ден и т.н.
    Как при 30-35 д.ц. го изчисли, че пак е на 14 ден. овулацията НЕ ЗНАМ😂😂😂
    Както и да го гледам, теста е отрицателен.При тези тестове не е положителен най-наситения тест.Или е положителен или отрицателен.
    П.п.До авторката:
    Това , че днес е по-бледа не означава че утре няма да е положителен😉😉😉

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 21:14 от Tanq_9422

# 276

Здравейте, според вас втория или третия тест дали е положителен? Защото почнаха да избледняват, а бях на стимулация с Фемара. Благодаря за отговорите.

# 277
    За мен никой от тестовете не е положителен, трябва двете черти да са еднакво плътни.

# 278
    Не, не са положителни.

# 279
    Дължината на цикъла ми варира в последните месеци (след БХБ) и е всъщност 27-35 дни, не знам защо съм писала 30-35.
    Днешния тест е с още по-бледа черта и не знам какво да мисля...

# 280
    Моя цикъл по- принцип е 29-31 дни.Овулацията си винаги съм я усещала.Правила съм тестове за сверка и по точно от любопитство.Винаги ми е била на 17 ден + 1,2 дни да е имало разминаване.Последователно насищане имах само при Owiev.Другите са били с по-бледа наситена, после избледняваща черта и изведнъж положителна.При мен има разминаване от 2 дни, а при вас са 7 дни.Което е по трудно да се предположи кога ще е пикът.Аз за още по сигурно ги правех сутрин и след обед.

# 281
    От март до сега имам един месец цикъл на 27 дни, друг 29, а останалите 30-35. От два дни имам болезнени гърди, боцкания ниско долу и ЦС. Досега не съм следила овулацията с ленти и затова ми е трудно да тълкувам резултатите. Лентите са Clear ovu. Май не ми остава друго освен да продължа с тестовете...

# 282
    Спазени ли са условията за тестване?
    Ако да, аз бих продължила до 20-21 ден за всеки случай, щом ви е за първи път, за да се ориентирате. Възможно е овулацията тепърва да предстои.

# 283
    Предстои.Продължете със тестовете и по възможност след 10:00/като не е с първо сутрешно урина/ и след обед към 16:00ч.Моята винаги съм я засичали сутрин.Успех!

# 284
    Да, спазени са. Правя ги следобед в 16.30ч, като минимум 2 часа преди това не пия течности и не ходя до тоалетна. А дали е възможно пикът да е бил между двата теста на 13 и 14.10 ( да кажем сутринта на 14-ти) и след това да е започнал да спада или е прекалено рано? Ще продължа с тестването, за да видя какво ще излезе.

Общи условия

Активация на акаунт