Тест за овулация - въпроси / тема 13 /

  • 36 568
  • 734
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 213
Това са положителни тестове за овулация.Просто да се ориентирате.Успех🍀

# 511
  • Мнения: 405
Здравейте, момичета!
Ден 15 от 30-31 дневен цикъл,дали е положителен или да очаквам утре да се насища още?

# 512
  • Мнения: 480
Mimito5, може и още. Ако О е на 17-18 ден, М ще е на около 31-32 ден.

# 513
  • Мнения: 5


Момичета дали това е положителен тест за овулация? Цикъла ми е доста странен след раждане 4 ,5 дни зацапване и от там вече нормален цикъл миналия месец прокървих за няколко часа и спря от снощи пак и днес спря болят ме и яйчниците дали е възможно да е овулация?

# 514
  • Мнения: 918
Отрицателни са. Продължавайте!

# 515
  • Мнения: 213
Отидете на преглед.Менструация за няколко часа, не е нормално.Прокървяването между цикъла също.При мен също се получи същото зацапване по няколко дни преди да си ми тръгне нормалното кървене след секциото.
П.п.Информация като, кого ви е била последната менструаци(първи ден от нормалното кървене) и продължителност на цикъла и редовен ли ви е, би ни насочила🤗

Момичета дали това е положителен тест за овулация? Цикъла ми е доста странен след раждане 4 ,5 дни зацапване и от там вече нормален цикъл миналия месец прокървих за няколко часа и спря от снощи пак и днес спря болят ме и яйчниците дали е възможно да е овулация?

# 516
  • Мнения: 5
Отидете на преглед.Менструация за няколко часа, не е нормално.Прокървяването между цикъла също.При мен също се получи същото зацапване по няколко дни преди да си ми тръгне нормалното кървене след секциото.
П.п.Информация като, кого ви е била последната менструаци(първи ден от нормалното кървене) и продължителност на цикъла и редовен ли ви е, би ни насочила🤗

Момичета дали това е положителен тест за овулация? Цикъла ми е доста странен след раждане 4 ,5 дни зацапване и от там вече нормален цикъл миналия месец прокървих за няколко часа и спря от снощи пак и днес спря болят ме и яйчниците дали е възможно да е овулация?


Менструацията ми не е нормална за мен след раждането ми лекарите казват нормално е родила съм преди 2 години и 6 месеца започва с 3 , 4 дни много слабо кървене което започва и спира и едва след това ми тръгва нормална кръв за това не мога да разбера какво се случва ако броя започване на менструация след тези 3, 4 дни трябва сега да съм в овулация , просто миналия месец цикъла ми дойде на 6ти на 14 приключи на 22ри получих леко кървене за няколко часа и спря ходих на лекар всичко ми е наред казаха ми ако се повтори да отида пак , този месец ми дойде на 2ри и на 10 свърши като пак първите 3 , 4 дали не бяха и 5 дни започваше и спираше кървенето , снощи около 1 часа през нощта видях че имам пак същото кървене днес спря имам и болки в яйчниците за това предполагам предстояща овулация Simple Smile благодаря ви !

# 517
  • Мнения: 213
Грубо го сметнах по информацията.Дните със зацапване съм ти изключили.
Цикъл на 28-29 дни
Цикъл през декември 9-10
овулация през декември на 22-13 ден
овулация през януари на 14-15 ден.
По изчисления трябва да е тези дни.

# 518
  • Мнения: 5
Грубо го сметнах по информацията.Дните със зацапване съм ти изключили.
Цикъл на 28-29 дни
Цикъл през декември 9-10
овулация през декември на 22-13 ден
овулация през януари на 14-15 ден.
По изчисления трябва да е тези дни.

Да та мисълта ми е възможно ли е това зацапване да е предизвикано от настояща овулация че аз съм си много притеснителна и все си мисля лоши неща Simple Smile

# 519
  • Мнения: 213
Зацапване може да има.Аз разбрах, че е кървене.И аз от декември имах зацапване, на 7-ми ден след овулация и 4 дни стабилно кафеникаво зацапване, преди да си ми тръгне менструацията.Всичко на преглед си ми е добре, но ако не си правила микро биология и цитонамазка скоро е хубаво да ги направиш.Виж там вече аз не съм ок и имам обяснение от къде евентуално се получава така.

# 520
  • Мнения: 5
Зацапване може да има.Аз разбрах, че е кървене.И аз от декември имах зацапване, на 7-ми ден след овулация и 4 дни стабилно кафеникаво зацапване, преди да си ми тръгне менструацията.Всичко на преглед си ми е добре, но ако не си правила микро биология и цитонамазка скоро е хубаво да ги направиш.Виж там вече аз не съм ок и имам обяснение от къде евентуално се получава така.


Може би аз не се изказах правилно не е кървене обилно а леко зацапване което спира за няколко часа дори не е ярко червено на цвят имам правено всичко и ми е наред благодаря

# 521
  • Мнения: 213
Супер.Тогава, ако се повтори може да пуснете хормони.За ваше успокоение и евентуално второ мнение.Успех🤗

# 522
  • Мнения: 5
Супер.Тогава, ако се повтори може да пуснете хормони.За ваше успокоение и евентуално второ мнение.Успех🤗

Ами то това я повторението вече ако има следващ път ще е трети , благодаря , хубава вечер 🤗

# 523
  • Мнения: 84
Здравейте момичетаа Simple Smile
Дали сега настъпва овулацията или утре? Или изобщо не е положителен? За първи път си правя тестове за овулация ии не съм много наясно.
Попринцип цикълът ми беше от 30.12. до 07.12. Овулацията по календара се пада на 16.01. А аз започнах с тестовете на 17.01., защото исках да видя само една чертичка.
Какво е вашето мнение?
Благодаря!!

# 524
  • Мнения: 1 050
Още не е наситен.
Здравейте момичетаа Simple Smile
Дали сега настъпва овулацията или утре? Или изобщо не е положителен? За първи път си правя тестове за овулация ии не съм много наясно.
Попринцип цикълът ми беше от 30.12. до 07.12. Овулацията по календара се пада на 16.01. А аз започнах с тестовете на 17.01., защото исках да видя само една чертичка.
Какво е вашето мнение?
Благодаря!!

Общи условия

Активация на акаунт