Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА-какво се случва реално? - 12-та тема

• 21 022
  • 528
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв имот търсите с каква цел и къде?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 525
  • Варна
Пак е около Варна и то наблизо. Кичево е със частична канализация. Не мисля, че има около Варна до към 30км,села с канализация.

Близо, близо, колко да е близо... въпрос на лично усещане. Това са си 40 километра в посока, минимум половин час - 40 минути шофиране, ако няма трафик на изхода на града. Половината път - магистрала, другата половина - често се затваря зимата поради снегонавявания. Има един -два баира, които стават стъкло. Свеки живее там, добре познавам мястото. За мен не става за целогодишно живеене, ако работи човек във Варна или има учащи деца тук.

# 526
Здравейте, насочил съм се към покупка на имот в Ренесанс от останалите по-евтини 3стайни. Попринцип търсех двустаен, но няма останали. Какво бихте ме посъветвали добре ли е като строителство там, за подобни цени може ли да препоръчате и други, които да разгледам. Апартамента ще е с цел след време родителите ми да дойдат в града, като не се знае дали до тогава ще се отдава под наем.

# 527
Здравейте, насочил съм се към покупка на имот в Ренесанс от останалите по-евтини 3стайни. Попринцип търсех двустаен, но няма останали. Какво бихте ме посъветвали добре ли е като строителство там, за подобни цени може ли да препоръчате и други, които да разгледам. Апартамента ще е с цел след време родителите ми да дойдат в града, като не се знае дали до тогава ще се отдава под наем.
Парк вю, Сезони, Ренесанс, Галерия 2, Ц макс.

# 528

Добро е строителството, ходих да гледам готовия 1ви блок. също погледнах и 2ри докато още беше без вътрешна мазилка.
Ако ще взимате в 3ти блок ви съветвам да вземете с изглед към вътрешния двор. От другата страна е изгрището на Парк възраждане и ще има доста шум и осветление до късно вечер.

Едит: в сграда 3 има един двустаен останал, ама е на последния етаж. Не знам дали ще ви устройва.

Общи условия

Активация на акаунт