ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 107

  • 48 987
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 22 425
merym, зависи дали тренираш как се храниш и т.н на колко си години.
Аи аз на 30г ревях че трябва да сваля 5кг...докато не станаха 30кг.
Сега си мечтая да съм на онези, за които мислех, че съм дебела.

# 151
  • Мнения: 425
На 40 години съм, тренирам 2 пъти в седмицатаТабата. Като цяло не ям тестени изделия, сладко, не пия газирано
merym, зависи дали тренираш как се храниш и т.н на колко си години.
Аи аз на 30г ревях че трябва да сваля 5кг...докато не станаха 30кг.
Сега си мечтая да съм на онези, за които мислех, че съм дебела.

# 152
  • Мнения: 218
Здравейте, включвам се само да дам идея за тези, които са в безизходица - отслабване с някой инструктор. С меню за хранене и тренировъчен план. Видях на живо много променена приятелка, слаба, стегната, мотивирана да продължи да спазва режим на хранене и тренировки. Да, заплаща се, но ако това промени начина на живот дългосрочно…може би си заслужава.

# 153
  • Мнения: 7 733
не си разваляй морето, лятно тяло се правело зимата
после НВД, интервално и тн

# 154
  • Мнения: 3 302
Инструктор само някой с много препоръки и добри отзиви, иначе не. И повечето от тях никога не са били с много наднормено тегло, да, спазват  ограничение в калориите за да имат плочки, но реално не са били във вашето положение. Отделно и повече от тях нямат образование в тази сфера.
Инструктор бих наела за тренировките, ако виждам че не правя упражненията правилно, ей така да ми обясни основите. Вече с познания по английски може да си намериш всякакви програми за залата.
Груповите тренировки са добри, мотивиращи са, социализираш се повече. Но там е предимно кардио, силовите са малко. Ако целта е само да се горят мазнини са чудесни.
Около мен една майка и щерка ходят на такива групови тренировки и много им харесва и видимо се стегнаха, та решиха да си вземат  от въпросната инструктурка и хранителен режим. Някакъв режим по кръвната им група прави, та гледах едната как точи лиги по един домат, ама не можела да го яде, защото нейната кръвна група пълнеела от него.

# 155
  • Мнения: 1 176
Herzen е права.
За съжаление, спирането на сладко/тестено/газирано помага или само да не пълнееш допълнително, или само ако е било твърде голям процент от хренето.
За треньорите и груповите тренировки е много деликатна тема. Има треньори и треньори, тренировки и тренировки.
Sunshine е права, че може да е много по-полезно от безразборното лутане на хората, на които не им се проучва и чете толкова (никого лично не визирам), но за тези хора става съвсем въпрос на късмет да отсеят и да направят критична оценка на това, което им се продава. Защото и Glossycherry е права - куцо, кьораво, сакато стана coach. Много солидни препоръки трябват, иначе парите и времето са най-малкият риск.
На Табата ходя от Великден - разбирайте 3 месеца, 2-4 пъти седмично. Мускулатурата, която оформих, не бих я очаквала, дори да ми я беше обещал някой. Със сигурност, не толкова бързо. Струва си да се видят фигурите и на редовните в залата, които тренират от години там. Та не са всички групови само кардио и само топене. Но пък треньорката ми сама по себе си е природно богатство. На скоро залата беше споделила преди/след нейна снимка и ми падна ченето от трансформацията, през която е минала самата тя. Ако не се оправях криво-ляво сама, да, на нея бих се доверила за режим. На Дерилис примерно (някой беше питал назад) със специалното позиране и фотошопа по половината снимки - малко по-трудно и с много повече задръжки.

# 156
  • Мнения: 7 733
аз питах
тя вярно изглежда малко кифла и позьорка, но пуска сторита с нейни клиентки и повечето са точно с последни килограми за сваляне, т.е най- трудните
и свалят от корем, което допълнително ме впечатлява
почти съм се наканила, тия дни ще й пиша... ама имам подозрения, че ще ми резне биричката Mr. Green

и теб те чакам с резултати от процедурата, та положението е 'искам да отслабна, ама нямам желание' Laughing

# 157
  • Мнения: 1 176
Да, и аз визирах снимките на клиентки. Не на всички, но при доста от тях позата или дрехите преди и след са различни, което може доста да подобри резултата. Не съм убедена, че съм права, затова и се отказах да коментирам тогава. Може да е наистина добра, ама трябва да се има едно на ум за тези неща.

# 158
  • Мнения: 218
Момичета, разбира се, че трябва да е изпробван и препоръчан инструктора. В този случай е на Руми режима, който видях от моята приятелка и тренировките се правят у дома. Прегледах и хранителния режим, който разбира се е направен според изискванията на момичето, но ми се стори доста либерален и постижим. Не правя реклама, казвам, че така получаваш смелена готова информация, кое е добре за теб като състояние-кг, травми и т.н. и просто трябва да го правиш. Отделно трябва да даваш обратна информация, което дава допълнителен стимул  Grinning

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 08:18 от sunshine33

# 159
  • Мнения: 2 275
А бе те всички искат точно биричката да ми резнат и на мен.
Аз "фалирах" два спортни клуба и предпочетох да мина на самообразование. Майтап, бе. Те сами си фалираха много преди кризата и много познати загубиха бая пари. Аз плащах по-скъпо, но без задължения и месец за месец. А и сега ,със сертификати много се отказват и ще има отново фалити. За щастие направиха спортни площадки (добре обзаведени) във всеки парк и градина.
Гледам да правя упражнения , за които няма как да се правят погрешно. Има голям избор.

# 160
  • Мнения: 425
Тази Дерилис изготвя ли хранителен режим и знаете ли на каква цена? Или може би Руми? И аз мисля, че трябва да се обърна към такъв инструктор, надявам се така да съм по-мобилизирана и стриктна. Ако някой от тук има вече опит с такива режими, ще се радвам да ме насочи към някой инструктор.

# 161
  • Мнения: 1 176
За Руми има цяла тема в този раздел. Мисля, че бях виждала цените й публично на сайта.

# 162
  • Мнения: 218
За Руми мисля, че е към 170-180 лева. Говоря за описаното по-горе.

# 163
  • Мнения: 1 246
И аз много се надъхвам на резултатите на Дерилис. Бях й писала преди време, миналият септември е било.
тренировъчна програма - 65лв
хранителен режим - 85лв
комбинация - 130лв

# 164
  • Мнения: 3 302
Сега тези 65лв не бих ги дала за тренировки за вкъщи, а ще си купя ластици и някоя гира, ютуб е наводнен с упражнения и цели програми.
Иначе цените са й много ниски, имайки предвид колко е известна.

Общи условия

Активация на акаунт