◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXXII ЛОИ - Токио 2020 (23.07 - 08.08.21) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 45 662
  • 1 112
  •   1
Отговори
# 165
  • SF
  • Мнения: 21 092
Да, да, изгледах го Simple Smile Насълзих се, като я видях как се радва и си гушка медала Simple Smile

# 166
  • Мнения: 2 056
Олиа благодаря че каза. Върнах го.
Настръхнах, въпреки че знам резултата.

# 167
  • София
  • Мнения: 22 922
Аз много се радвам, че е щастлива и доволно за медала! Сребро, сребро- страхотно постижение. Спортът и е такъв, че има шанс за поне 1,2 олимпиади още. Само успехи и желая.
 Някак на  медала на Станка Златева например не можах да се зарадвам особено заради нейното отношение към него и голямото и разочарование от себе си. Според мен всички спортисти, стигнали до там и най-вече тези с медали трябва да са изключително горди със себе си.

# 168
  • Мнения: 3 715
Браво на нашето момиче, още повече, че се надявахме повече на Гроздева. Жалко за изпуснатото злато, но олимпийски медал е страхотно постижение. Още веднъж браво и честит ни медал.

# 169
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 446
И Дойчовците взели медал,
Викам - не важи,бронз,и по час преди нас:kissing_heart:Stuck Out Tongue Winking Eye
Тунис- злато,къде ?
Отивам да видя линковете..
Колшрайбер и Циципас,Филипчо припотеничък като Веско Маринов..

# 170
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Сега наша боксьорка играе. Хм, не е моят спорт това млатене Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 12:03 от Olia T

# 171
  • София
  • Мнения: 22 922
Не съм си вкъщи, пишете моля какво е станало! 🤗

# 172
  • Мнения: 8 906
Кой казва,че японците са ксенофоби?! Вижте в момента в японският женски баскетболен отбор играе чернокожа!

# 173
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Нашата боксьорка победи Simple Smile Класира се за осминафинал, където ще играе срещу американка:)

# 174
  • София
  • Мнения: 22 922
Нашата боксьорка победи Simple Smile Класира се за осминафинал, където ще играе срещу американка:)
А това днес ли ще е?

# 175
  • Мнения: 9 179
Много се зарадвах за нашето момиче.

За следящите на гребане.Полуфиналите са отложени с 1 ден заради тайфун.Финалите все още ще бъдат в сряда.

# 176
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Нищо не казаха, най-вероятно не. Сега ще има плуване, но няма да мога да го гледам.

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
На 29-и е следващата среща на боксьорката ни Стойка Кръстева.

# 178
  • София
  • Мнения: 22 922
Благодаря ви!

# 179
  • София
  • Мнения: 11 976
От Стойка и Станимира очаквам много, Даниел Асенов според мен няма големи шансове.
Много харесвам бокса.

Общи условия

Активация на акаунт