На море в България 2021 г.! - 4

  • 49 655
  • 745
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 255
Благодаря момичета
не искам много на север, поне пътуването да е по кратко
2+1 търся
И аз не искам да тръгвам без резервация но така се случиха нещата
Все ще намерим нещо

# 121
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Във по-малките населени места, цените са по-ниски. Във Варна или Бургас винаги ще намерите свободни хотели или стаи. В комплексите цените се завишават многократно, за да имат трайна печалба.

# 122
  • Мнения: 44
Някой да е посещавал  Complex Sunrise Слънчев бряг? Моля за мнение.

# 123
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 030

Не знам какво очаквате от частен апартамент. Запазвайки, трябва да сте наясно, че няма никакво обслужване....
Изобщо не съм съгласна. В Марина Кейп също ползвахме частен апартамент, цената беше почти същата, но качеството - на светлинни години. Отношението пък изобщо не го коментираме. Не смятам, че е нормално да наемеш апартамент отдаван на хотелски принцип и да няма НИКАКВО почистване и поне смяна на спално бельо след 4-5 нощувки. А ако няма - да бъде оставено резервно. Хигиената също не смятам, че е нормално да бъде ниска само защото не е 5* хотел. При това близо 400 лева на седмица (двама души) за такъв тип апартамент не е малка сума, особено правейки паралел с други подобни места на които почиваме последните години. Имам малко изисквания към местата които наемам - паркинг (може и платен, но да има), да е чисто и да е тихо. При положение, че локацията е леко на мама му в природата, това е напълно постижимо с мъничко желание.

# 124
  • Мнения: 14 715
Приятелско семейство днес отидоха на Поморие. Без резервация бяха,двама възрастни и две деца,а също и 1 килограм кученце 😃. Намерили са много бързо,на първа линия,цената е 50 лв на нощ. Не съм питала за подробности,но ако са такива цените,мисля че може да се поберат в 150 лв дневно. Остават 100 лв за храна,което си е ок.

# 125
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Момичета, моля помагайте
Всички планове за море ми се провалят
За сега ни е възможно да отидем само за 2 нощувки, но от утре
Навсякъде където се обадя удрям на камък
Ако някой има контакти с къща за гости , семеен хотел , бунгала - всъщност всичко само да е на морето

Ние бяхме в този хотел,1 ден преди да тръгнем резервирах.През боокинг ми дава ,че няма свободни стаи,но ако искате звъннете ,може случайно и да има.




До нашият хотел ,буквално е "залепен" хотел "Токалиев".Сега гледам отзивите в интернет,хората са доволни.
Скрит текст:
 
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 19:22 от сикрет

# 126
  • Мнения: 3 505
При наемане на апартамент най-често камериерката влиза преди да се настаните и след като напуснете. При наемане на такива помещения е хубаво да се пита какво е включено в цената, за да няма неприятно изненадани.

# 127
  • Sofia
  • Мнения: 3 693
Изобщо не се притеснявайте. Тръгвайте смело, само изберете локацията. Simple Smile Черноморието ни е толкова презастроено, че всичките 5,5 млн. (или колкото сме останали) вкупом да се изсипем на морето, все ще намерят къде да ни настанят. Приятна почивка и да споделите после. Simple Smile

# 128
  • софия
  • Мнения: 86
Каква е цената на шезлонг и чадър в Синеморец?
Мисля, че на Белла Виста не са включени чадъри и шезлонги.
По 5 лв за артикул, ние плащахме по 15лв за чадър с два шезлонга.

# 129
  • София
  • Мнения: 2 341
Родителите ми са вече седмица в Дуранкулак за н-та поредна година, където ходят заради спокойствието.

Казаха, че не са виждали толкова народ на плажа, пълно било, а плажът е доста голям. Българи предимно.

# 130
  • Мнения: 6 166
Включвам се и аз с питане. Някой може ли да препоръча плаж с плитки води и хотелче на макс 3 мин от плажа където хората да са приветливи.

# 131
  • Мнения: 22 343
Пак ще попитам за цена на чадър и шезлонг на Сарафово и хубави места за хапване?

# 132
  • Мнения: 6 166
По 5лв са.

# 133
  • Мнения: 45
Здравейте, бих искала да споделя впечатления за Сириус Бийч в Св. Константин и Елена. Резервирах скоростно и без да се водя от мнения, след което изчетох стотиците коментари в Гугъл и всичко тук, разбира се. Очаквах, едва ли не 'Бейрут', а всъщност имах чудесна почивка. Обширна стая, комфортно обзаведена;уж странична гледка море, а по-скоро частична басейн, и предимно море; хубаво плажче с включени шезлонги и чадър; изобилие от храна, а по тази точка съм придирчива; хубаво спа. Видях, че източват и почистват с препарати външните топила с гореща минерална вода; ежедневно почистване на стаята, три пъти смяна на чаршафи и кърпи за шест нощувки. Доколкото чух, по време на престоя е имало около 200 гости-образуваха се опашки при хранене, но вървяха бързо( от персонала сипват храната). Разбирам и отрицателните мнения, свързани с нуждата от реновиране, плочки, външни стълби към плажа, стари чадъри, и още доста места, но на мен тези гледки не ми нарушиха комфорта. Препоръчвам хотела на всички, които виждат и харесват природната красота и минералната вода. Забравих за паркинга да напиша, платен 10 лв. на ден. Желая весело настроение и ваканции!

# 134
  • Мнения: 14 471
За мен това е една от най-хубавите части от българското черноморие, именно заради комбинацията гора-плаж.

Много е красиво и по-приятно със сигурност от комплексите на юг, пльоснати на плажа без никаква естествена зеленина.

Общи условия

Активация на акаунт