Калина или Ирина?

  • 8 514
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Здравейте, в голяма чуденка сме за името и ми се иска да чуя странични мнения. Първоначално бяхме решили Калина, но после Ирина като че ли започна да ни допада повече. Таткото много харесва Ирина , но е убеден, че е неизбежно да й казват Рени, което на мен хич не ми допада. За мен галено от Ирина е Ира Grinning   . Има ли сред вас дами с името Ирина и как ви наричат?

# 1
  • Мнения: 3 032
От двете избирам Калина.
Иначе, с буквите "К" и 'И" има други имена, които ми харесват повече.

# 2
  • Мнения: 6 992
Ирина от мен.
Имам позната, на която и казват Ира, имам и позната, на която и казват Ина.

# 3
  • Мнения: 496
Категорично Калина. Blush

# 4
  • Мнения: 2 754
И двете имена са много хубави. Гласувах за Ирина. Познавам Ирина, на която й казват Ира, Ирка. Рени го свързвам по-скоро с Ирен, Ирена.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 007
От двете предпочитам Калина.
Имам две познати Ирини и на двете им викат Ирина. Аз на тази, която им е по близка и викам Иринка.

# 6
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Ирина е гръцко име,царско и означава ,,мир,,.
Но Калина ми е по-благозвучно.Старо българско име и също има хубаво значение.
И двете имена са хубави .

# 7
  • София
  • Мнения: 13 072
Ирина ми харесва повече. Ира/Ирка съм чувала като умалително. Или Иринка. Обикновено не харесвам умалителни на -ка, но в случая ми звучи много сладко.

# 8
  • Мнения: 3 306
Калина, но и аз смятам че с тези букви има и по- красиви имена.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 236
И двете много ми харесват, не мога да реша кое ми допада повече Simple Smile Ирина ми се струва, че е по-рядко срещано сред децата, поне около мен не познавам ни една, Калини имам няколко в обкръжението си.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 726
И двете са страхотни като имена

# 11
  • Мнения: 5 137
Ако някога си имаме женски нероден Петко ще е Калина Blush Много ми допада името и като по чудо с ММ нямаме асоциации с това име Grinning

Познавам две дами с името Ирина, едната е най-добрата ми приятелка. Тя е Ира. Другата е Ина. Рени не бих си и помислила да кажа на Ирина. Рени е Ирена Blush

И двете имена са много красиви и звучни.

Допълнение: майката на Ира ѝ казва Ири, което също е много сладко според мен.

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 10:30 от Inferiya

# 12
  • Мнения: 12 747
Калина.
Ирина не ми харесва. Чувала съм на галено да казват Ирка и Рени.

# 13
  • Мнения: 781
И двете имена са много красиви Simple Smile поздравявам за избора, мака и в дилема Simple Smile
 Може би клоня към Калина. Единственото, което ми идва леко грубо в Ирина е буквата “Р”,  но пък името е мн. Красиво Simple Smile
 Имам позната Ирина,която наричаме ИРа. Галеното Рени и аз свързвам с Ирена или Райна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 148
От мен глас за Ирина, любимо име.

# 15
  • Мнения: 3 922
Калина ми допада повече - класическо име, с хубав имен ден на Цветница. Освен дървото калина, има и друго значение на името - гръцкото calos (хубав) и cali nikos (добра победа).

# 16
  • Мнения: 1 572
И аз съм твърдо за Калина, едно от любимите ми имена е.
Ирина никога не съм го харесвала, а и правя кофти асоциация с името.

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 12:24 от Threemafan

# 17
  • Мнения: 18 551
Калина. По-нежно и красиво е. Не харесвам по принцип имена с буква р в тях. Ирина не ми допада.
И двете не са ми по вкуса, но на вас е важно да се харесват.
Калина има и по-хубаво галено-Кали. Ирина не. Кратки са, може и на цяло име само. Познавам доста деца с името Калина. Беше огромен бум на това име преди години заради княгинята. Ирина е позабравено. Аз се сещам за българските царици и за Ирина Комнина.
Само между тези две имена ли ще избирате? Или имате и други фаворити?
Рени е галено на Ирена. На Ирина никой няма дори да се сети да я нарича Рени.
Ирините, които познавам са Ира, Ирка или Иринка най-често.

# 18
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 750
И двете са много хубави. Малко повече клоня към Калина.

# 19
  • Мнения: 22 867
От мен Ирина. И на двете Ирини, които познавам, никой не говори на малко име, наричаме ги Ирина. Е, като се гевезим - Иринче, но това е инцидентно и рядко. Харесвам името, красиво ми е.

# 20
  • Мнения: 4 673
Харесват ми и двете , но гласувах за Ирина , че в последно време много Калини се народиха , а аз мразя масовките.  Карина като вариант?

# 21
  • Мнения: 876
Втората ми дъщеричка се казва Калина и затова е ясно за кое съм гласувала.
Имам приятелка Ирина и й казват Ира.

# 22
  • Мнения: 339
Не мога да реша за кое от двете да гласувам.
Аз съм Калина и много си харесвам името, но е вярно, че стана доста популярно сред децата. Ирина също е хубаво. Ира си е супер за галено име, а може и направо с цяло име да я наричате, името не е дълго. Няма да сбъркате, което и от двете да изберете.

# 23
  • INFJ
  • Мнения: 9 344
Гласувах за Ирина, бих предложила и Илина.

# 24
  • Мнения: 8 796
аз съм за Калина.
Имам приятелка Ирина, никога не са и викали Рени.

# 25
  • Мнения: 1 361
И аз гласувах за Ирина. Означава "мир". Много харесвам това име.

Успех!

# 26
  • Мнения: 410
Аз съм ЗА Ирина! Толкова хубаво име! На галено- Ира,Ина,Рина, всички ми харесват! Рени е по-скоро от Ренета или Ирена. Между другото и тези са много хубави. Да допълня само- Ирина,Ирена и Ренета бяха в списъка за любими имена за дъщеря ми!❤️

# 27
  • Мнения: 3 010
Всички Ирини, които познавам са Ире/Ирка/Иринкa, никоя не е Рени (това по-скоро за Ирените, не ли?)

# 28
  • София
  • Мнения: 149
Моята Ирина е Ира накратко. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 11 566
Ирина- на галено Ира, Ирка.
Точно затова не гласувах за Калина, нищо че е хубаво името- Кали или Кика, Кики не ми звучат добре.

# 30
  • Мнения: 5 137
За Калина ми допада най-много Али

# 31
  • Мнения: 5 543
И двете имена са красиви, може би с лек превес на Ирина. Познавам само една Ирина и й казваме Ири или Ирка. Калина е по-масово. А по-интересното е, че познавам момиче с двойно име - Ирина-Калина. Simple Smile Предлагам Карина като вариант между двете, за да не се чудите (интернационално е и значи мила, обичана). Буквата Р на мен ми е любима - придава звучност и съм чела, че е много хубаво да присъства в името.
Редакция: Сетих се за още 2 по-далечни познати Ирина, на които казваме Иринче.

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 20:44 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 32
  • Мнения: 8 578
Гласувах за Ирина, но и Калина ми харесва. Към познатите ми Ирини се обръщаме с Ире/ Ира/Ирина.

# 33
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 195
Аз много харесвах Калина. Дълго време това ми беше фаворит сред имената. Едно много нежно и елегантно име.

Ирина също е хубаво име, с руски произход и гръцки корен. Навремето са кръщавали само представителки на висшата класа с това име.

И двете имат хубаво значение и имен ден. Аз все пак предпочитам Калина.

# 34
  • Мнения: 11 970
Гласувах за Ирина. Някога имах съученичка (в ДГ) - много мило и нежно момиченце и една Ирина имахме в гимназията.
Освен тях и едно 7-8 годишно момиченце Ирина съм срещала и това е. В СССР беше популярно доста преди години, но у нас сякаш никога не е било масово.
Ира, Ирка, Иринка/ Иринче - това са галените за мен на Ирина. Може и Рина.
Галеното е това, което наложите вие. Дъщеря ми е Лъчезара, наложихме Лъчи и много рядко някой се опитва да го променя на Зара. Правя учтива забележка да я наричат Лъчи или Лъчезара и това е. Действа.

# 35
  • Мнения: 101
Благодаря на всички за мненията, мили дами! Blush Знаех, че Калина е сравнително популярно и харесвано име, а за Ирина нямах впечатления, но гледайки резултатите от анкетата, разбирам, че и двете имена се приемат горе-долу еднакво добре. Имаме още известно време да решим.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 977
И аз както масовото мнение тук харесвам и двете имена. Гласувах за Калина, защото е по-българско. За галените са ви казали и при мен е същото с моите познати Ирини, а те са доста повече от Калините. Което и да изберете ще е хубаво!

# 37
  • София
  • Мнения: 5 751
И двете са хубави. Гласувах за Калина, може би една идея повече ми допада.

# 38
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Хубави имена. И двете. Труден избор.
Ирина е звучно и приятно.
Калина е нежно и мелодично.
Flowers Hibiscus

# 39
  • Мнения: 781
Сещам се и за варианта да изчакате до самата появя на бебчето и като го видите да прецените кое от двете имена да е Simple Smile
 
П.С интересно съвпадение сега виждам, че днес рожден ден имат и двете Мои познати, носещи името Марина и Велина Simple Smile

  Helinor17, толкова пък да ни съвпадат вкусовете за имена. Всеки пък
Се затвърждава това мое наблюдение Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 010
И двете имена са много нежни и красиви, каквото и да изберете, няма да сбъркате!

# 41
  • Мнения: 8 796
изберете според фамилното име.

# 42
  • Мнения: 2 601
Не харесвам името Калина иэобщо, Ирена ми е една идея по-приятно, но само вариантът с А накрая. Ирен е много грубо, странно дори и не бих го полэвала эа умалително, камо ли эа цяло име. Като галено на Ирена ми харесва Ина.

# 43
  • САЩ
  • Мнения: 471
Калина ми харесва повече. И ние го обмисляме за нашата дъщеричка, но на мен пък краткото Кали не ми харесва. Лина или Али са възможни съкращения, но пък звучат далечно от името (Али бих използвала за съкращение на Александра, това е другото ми любимо). Живеем в САЩ и се замислям че може да наложим Кайли като съкратено на Калина, но пак не съм много сигурна.

# 44
  • Мнения: 18 551
Защо не Кайли?
Чудесно е. Али или Лина нямат нищо общо, не ще трябва са имат,но едва ли ще се възприемат. Това с налагането на галено не става много както си го мислите, само да кажа.
Нашата Изабела колкото и да не исках Изи в танците така й казват, вече не ми пречи, даже ми е сладко. Не може да поправям всеки. Понякога галените сами се налагат сами или самото дете си го измисля.
Кайли в готино.

# 45
  • Мнения: 3 032
Ема Удхаус, името Кайли е прекалено странно за България. Ама, ти верно не харесваш ли някое традиционно, утвърдено за страната ни име?

# 46
  • Мнения: 18 551
Ема Удхаус, името Кайли е прекалено странно за България. Ама, ти верно не харесваш ли някое традиционно, утвърдено за страната ни име?
Жената пише, че живеят в САЩ. Не знам прочете ли го.
Отговорих на нейния пост. Иначе не бих го предложила, за тук е странно, даже и за мен.
Харесвам някои традиционни български имена разбира се,които не са от масовите.
За пример - Анелия, Белослава, Елвира, Емилиана, Юлия, Юлиана, Ангел, Пламен, Самуил, Юлиан, Велизар,Велин, Валери, Йоан, Йосиф, Магдалена, Луиза, Екатерина,Анна.
Сега като се замисля те повечето "български" имена не са такива. А или латински или библейски.

# 47
  • Мнения: 3 032
Ема Удхаус, името Кайли е прекалено странно за България. Ама, ти верно не харесваш ли някое традиционно, утвърдено за страната ни име?
Жената пише, че живеят в САЩ. Не знам прочете ли го.
Отговорих на нейния пост. Иначе не бих го предложила, за тук е странно, даже и за мен.
Харесвам някои традиционни български имена разбира се,които не са от масовите.
За пример - Анелия, Белослава, Елвира, Емилиана, Юлия, Юлиана, Ангел, Пламен, Самуил, Юлиан, Велизар,Велин, Валери, Йоан, Йосиф, Магдалена, Луиза, Екатерина,Анна.
Сега като се замисля те повечето "български" имена не са такива. А или латински или библейски.
Не, не съм разбрала, че жената не живее в България. В същото време съм изненадана, че ти харесват имената Анелия, Пламен, Йосиф. Някакси не ми звучат в стила ти. Виж Елвира и Луиза звучат като предложени точно от теб. 😉😃

# 48
  • Мнения: 18 551
Ема Удхаус, името Кайли е прекалено странно за България. Ама, ти верно не харесваш ли някое традиционно, утвърдено за страната ни име?
Жената пише, че живеят в САЩ. Не знам прочете ли го.
Отговорих на нейния пост. Иначе не бих го предложила, за тук е странно, даже и за мен.
Харесвам някои традиционни български имена разбира се,които не са от масовите.
За пример - Анелия, Белослава, Елвира, Емилиана, Юлия, Юлиана, Ангел, Пламен, Самуил, Юлиан, Велизар,Велин, Валери, Йоан, Йосиф, Магдалена, Луиза, Екатерина,Анна.
Сега като се замисля те повечето "български" имена не са такива. А или латински или библейски.
Не, не съм разбрала, че жената не живее в България. В същото време съм изненадана, че ти харесва името Анелия, Пламен, Йосиф. Някакси не ми звучат в стила ти. Виж Елвира и Луиза звучат като предложени точно от теб. 😉😃

Ами, да харесват ми, може би по сантиментални причини. Не са в стила му никак.
Йосиф даже много ми харесва. И Фердинанд ми харесва също😀😀😀ама няма да ме огрее.
В момента се мъча да си спомня как се казваше твоето дете 😉😊

# 49
  • Мнения: 311
И двете имена са супер, което и да изберете няма да сбъркате.
И Калина, и Ирина имат имен ден, значенията им са хубави. Добре приети имена са в БГ.

На мои познати Ирина им казват Ира, Ина или Иринка/Иринче.

Рени го свързвам като галено на Ирена (също Райна, Ренета).

# 50
  • София
  • Мнения: 5 751
Имам колежка Ирина, на която й казват Рени. И аз се чудех каква е логиката, но...
На познато дете пък викат Ири.

# 51
  • Мнения: 3 032
Ема Удхаус, името Кайли е прекалено странно за България. Ама, ти верно не харесваш ли някое традиционно, утвърдено за страната ни име?
Жената пише, че живеят в САЩ. Не знам прочете ли го.
Отговорих на нейния пост. Иначе не бих го предложила, за тук е странно, даже и за мен.
Харесвам някои традиционни български имена разбира се,които не са от масовите.
За пример - Анелия, Белослава, Елвира, Емилиана, Юлия, Юлиана, Ангел, Пламен, Самуил, Юлиан, Велизар,Велин, Валери, Йоан, Йосиф, Магдалена, Луиза, Екатерина,Анна.
Сега като се замисля те повечето "български" имена не са такива. А или латински или библейски.
Не, не съм разбрала, че жената не живее в България. В същото време съм изненадана, че ти харесва името Анелия, Пламен, Йосиф. Някакси не ми звучат в стила ти. Виж Елвира и Луиза звучат като предложени точно от теб. 😉😃

Ами, да харесват ми, може би по сантиментални причини. Не са в стила му никак.
Йосиф даже много ми харесва. И Фердинанд ми харесва също😀😀😀ама няма да ме огрее.
В момента се мъча да си спомня как се казваше твоето дете 😉😊
Елина й е името....
Аз познавах човек на име Фердинанд Пандурски. Твърде рядко срещано и като собствено и като фамилно име.
А при авторката към кое име се накланят везните?

# 52
  • Мнения: 22 867
Елина ми е толкова нежно име и страшно го харесвам. Не се среща често, обаче, което не е и лошо. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 18 551
Познавам 3 Елини. Две млади девойки на по 22,23години и една дама на около 60.

# 54
  • Мнения: 339
Живеем в САЩ и се замислям че може да наложим Кайли като съкратено на Калина, но пак не съм много сигурна.
Приятели, които живеят в Англия, ме наричаха Кайли преди да разберат, че всички се обръщат към мен с Кали, така че.. Защо не? 🙂

# 55
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Калина ми харесва повече. И ние го обмисляме за нашата дъщеричка, но на мен пък краткото Кали не ми харесва. Лина или Али са възможни съкращения, но пък звучат далечно от името (Али бих използвала за съкращение на Александра, това е другото ми любимо). Живеем в САЩ и се замислям че може да наложим Кайли като съкратено на Калина, но пак не съм много сигурна.
Ако се спрете на Калина, вероятността да бъде наричана  Кайли е голяма.
Дъщеря ми е Ралица, родена в България. Тук се превърна в Райли.

# 56
  • Мнения: 4 017
Ирина, по_рядко срещано.

# 57
  • Мнения: 1 572
Калина може да е станало популярно сега, за мето поколение - краят на 80-те имахме по две Ирини в клас.

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 23:13 от Threemafan

# 58
  • Мнения: 18 551
Бумът на Калина беше преди няколко години, още като царя основа НДСВ и тръгна от княгинята. Тогава масово децата се кръщаваха така.

# 59
  • Мнения: 5 543
Да дам и моите 5 стотинки по отношение на последните 15 коментара. 😂
Кайли ми допада много за българче в САЩ.
Елина ми е много нежно и ми харесва даже повече от Елена. 😊
Изи и Бела са много сладки и ми се връзват повече с Изабела от Бети. ☺️
Познавам едно момиченце, което се казва само Бела и ми е красиво (каквото е и значението на името). Simple Smile

# 60
  • Мнения: 6 148
Калина може да е станало популярно сега, за мето поколение - краят на 80-те имахме по две Ирини в клас.
Така е, имаше си Ирини навремето. Сега са Калини и Карини.
На мене Ирина винаги ми е звучало тежко, аристократично ... докато Калина .. ами, дърво.

# 61
  • САЩ
  • Мнения: 471
Защо не Кайли?
Чудесно е. Али или Лина нямат нищо общо, не ще трябва са имат,но едва ли ще се възприемат. Това с налагането на галено не става много както си го мислите, само да кажа.
На мен Кайли ми харесва, но точно както ти казваш не се знае дали ще успеем да го наложим. Авторката също да помисли как иска да викат на галено на Калина.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 751
Ако се пише с а, няма ли да го четат по-скоро Кейли?

# 63
  • София
  • Мнения: 13 072
Имената ще се четат като Кейлина и Айрина. Второто ми е по-благозвучно.

# 64
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Нито едното не ми е благозвучно.
Нима не са способни да произнесат Калина.

# 65
  • Мнения: 339
Жената, която живее в САЩ, не се колебае между двете имена, харесала си е само Калина.
Никой не е имал проблем с името ми в чужбина с изключение на двама, които не бяха разбрали как се казвам, и ме наричаха Кайли. След като разбраха, веднага се коригираха.

# 66
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Ако се пише с а, няма ли да го четат по-скоро Кейли?
То ще се пише Калина, а останалото, зависи къде си. Сара около мен е Сара, на север е Сера.

# 67
  • Мнения: 1 459
Ирина от мен. Красиво име и не се среща така често като Калина. Ако държите да я наричат на галено Ира, така ще я наричат.

Последна редакция: пн, 26 юли 2021, 16:07 от Atamagaokashii

# 68
  • Мнения: 91
Както Ирина, така и Ирена са ми много любими имена, така че гласувах за този вариант. Ако някой ден отново си имам момиченце, съм почти убедена, че ще носи някое от тези две имена.
Калина обаче също е хубаво име.

# 69
  • София
  • Мнения: 10 849
Познавам две близначки с тези имена, а и не само тях. Аз определено съм за Калина.

# 70
  • Мнения: 607
Моето име е Калина и чужденците много го харесват, непрекъстато ми правят комплименти за името, навсякъде, магазини, каси и тн.  На Ирина галеното е Ина.

# 71
  • Мнения: 18 551
Никога не би ми хрумнало на Ирина да кажа Ина на галено. Никога и ме съм чула никоя Ирина да наричат така.

# 72
  • Мнения: 5 137
Моя колежка Ирина беше на галено Ина, един единствен път съм го срещала и още ми е странно. Но не е съвсем лишено от логика, като Лена на Василена Simple Smile Или Ния на Антония Simple Smile Всичките ми други Ирини са Ира.

# 73
  • Мнения: 5 543
Повечето Ирини са Ира, не Ина.
Но принципно всяко име, завършващо на -ина, може да се съкрати така. Познавам една Ивелина, на която не казват Иве, а Инче. Странно ми беше в началото, после свикнах.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 751
Точно. Аз знам Велина и Цветелина, на които им казват така.

# 75
  • Мнения: 14 618
Много харесвам и двете имена.С лек превес-Ирина.

# 76
  • Мнения: X
И двете имена са много красиви, но аз лично харесвам Ирина повече. На галено не ми харесват Рени и Ирка. Нито пък Инче. Имам племеница с това има и на галено и викаме Ири, а сега ще бъде осми клас и знам, че някои нейни приятелки и приятели и викат Ирини (това е на гръцки) и лично на мен много ми харесва. Калина е много красиво, но лично на мен ми е малко твърдо и е дърво! А Ирина означава мир. Все пак всеки си има мнение, но на Ирина може да се избегнат Рени, Ирка и Инче стига от малка да и викате Ири или Ирини.

# 77
  • Мнения: 3 922
Изобщо не е твърдо името Калина. Много неуместна асоциация, че щом е име на дърво (храст по-точно), то е твърдо или грубо. Елица също е име на дърво - и то звучи нежно и мелодично като Калина.

# 78
  • Мнения: 22 867
Имам позната Ирина от години. Никой не се обръща с друго име към нея, дори родителите ѝ и брат ѝ, само с Ирина. Единствено една съседка, много мила бабка, се обръща към нея с Иринче. Simple Smile
Калина и на мен не ми звучи твърдо, но зависи от човека. Чувала съм, че е "дървено" име, но съм смятала, че е заради названието на дървото, а не че звучи твъдо.

# 79
  • Мнения: X
Не съм казала, че не ми харесва Калина звучи много приятно и красиво, но сравнение с Ирина на мен ми звучи твърдо. Може да е и от асоциация с човек. Имах една приятелка Калина, която се държеше и обличаше малко като момче и може и за това да ми звучи така.

# 80
  • Мнения: 7
Катя ми харесва повече от Калина

# 81
  • Мнения: 1 047
Всяка втора е Калина. Не бих искала детето ми да има милион адаши. Ирина е доста по-рядко срещано и, според мен, е доста по-хубаво име само по себе си. На моята позната й казваме или просто Ирина, или Иринка. Никой не й вика Рени нито Ира. Някои я наричат Ири или Иринче.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 292
Дъщеря ми е Ирина. Означава "мир". Има имен ден на 5ти май, света Ирина . Хубаво е да има "р" в името, внася силна вибрация, а и е по-рядко срещано, хубаво е да няма еднакви имена в градината/училище. Викаме ѝ Ири, Ира,  Иринче, Иренце-пиленце, Иринка-мандаринка, никога никой не ѝ е казвал Рени

# 83
  • Мнения: 14 618
Някой по-назад писа в края на 80те,че имало много Ирини.Според мен се срещаха много ИрЕни.Или поне в моето у-щеНе знам къде се загубиха,но от десетилетия не съм чувала,срещала някоя Ирена.

# 84
  • Мнения: 3 032
Загубиха се и други имена от 80-те - Десислава, Галина, Свилен.
Сега има нова мода. След 20 г. ще питаме къде изчезна Виктория, Никол, София, Александър...

# 85
  • Мнения: 1 572
Aз имах три Десислави в моя клас. Ужасно беше, все казвахме Десислава + фамилията.

# 86
  • Мнения: 3 032
Aз имах три Десислави в моя клас. Ужасно беше, все казвахме Десислава + фамилията.
И в моя бяха три, а сега най-малката, която познавам е на 25 години.

Общи условия

Активация на акаунт